Vodafone "Nabito": Převod nevyužitého kreditu

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod k_t_f 26. 8. 2007 11:38

Zdravím,

stále mi nějak není jasné, jak probíhá převod volných minut u Vodafone. Mám-li například k dispozici kredit 350 Kč a provolám pouze 200,-, převede se 150,- do dalšího měsíce. Tam je poté převedený kredit čerpán jako první, nebo jako druhý?

Díky
k_t_f
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hangars 26. 8. 2007 13:09

Jako druhý. Takže vlastně každý druhý měsíc se minuty nepřevádějí. A máš jen ty co jsou v tarifu. :lol: Takže to je vlastně jako kdyby ty minuty nepřeváděly. :|
Nokia E51 + 1GB microSD + HS-47
Hangars
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 26. 8. 2007 20:46

Ano, kredit je čerpán jako druhý, tedy pro případ, že bys ho potřeboval, ti je k dispozici.

Hangars: s BAV SE bez jakéhokoliv převodu bych se Vodafonu zrovna nevysmíval ;)
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod k_t_f 26. 8. 2007 22:50

Díky moc za odpovědi!
k_t_f
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hangars 26. 8. 2007 23:26

snowboarder: Jenže to je tak výhodný tarif že o tom se Vodafonu může jenom zdát :lol: :lol: :lol:

P.S - konec nebudu se stebou hádat který operátor je lepší. :wink:
Nokia E51 + 1GB microSD + HS-47
Hangars
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 25. 11. 2008 19:30

Tak v samoobsluze se objevilo pod Chytrým přehledem toto:

Obrázek

:hm Že by Vodafone změnil převod minut?
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 25. 11. 2008 19:35

Zas někdo něco vypustil do světa dřív než měl?
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 25. 11. 2008 19:36

No rozhodně vím, že tam tato hláška nebyla. Tento způsob požadovali zákazníci při rozhovoru s Maherem, vlastně poslední pozice se přesunula na první. Vůbec bych se nedivil, Muriel, nová generální ředitelka tam změny začíná dělat. Včetně rozhodnutí o začátku výstavby 3G, které se Maher bránil, včetně dlouho slibované změny v převodu. Pokud to tak je, tak super, pokud by se to převádělo nonstop, ještě lepší :))
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod x_pavel 26. 11. 2008 15:47

no on tam ty zmeny delal i Maher (i kdyz staly za prd)...Muriel je financnik, tak jsem zvedavej... kazdopadne prevod kreditu neni tak nakladove narocny, aby do toho neslo jit... takze z tohohle pohledu je sance ze to Vodafone zavede....zejmena pote, co zacal budovat 3G sit, ktera je nakladove narocna velmi, a z hlediska ROI je to prinejmensim hodne diskutabilni:-)
x_pavel
Junior

Odeslat příspěvekod zdenik.zdenik 29. 11. 2008 00:00

No už je to zpět:

Pořadí čerpání: Aktivní balíčky – Tarif – Převedené jednotky z minulého zúčtovacího období.

Takže buď to byla chyba nebo to někdo vypustil dřív než měl ..
zdenik.zdenik
Junior

Odeslat příspěvekod Thom 29. 11. 2008 18:12

zdenik.zdenik píše:Takže buď to byla chyba nebo to někdo vypustil dřív než měl ..

V online rozhovorech slibovali změnu (resp. ji nevyloučili, znáte ty PR fráze), což se třeba o sekundové tarifikaci říct nedá. Takže možná to druhé...
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Michal P 4. 12. 2008 17:08

Tak když jsem se teď podíval do chytrého přehledu tak to vypadá že opravdu převádějí kredit jinak. Mám tam
Částka k čerpání – z tarifu 119,00 Kč
Částka k čerpání – převedeno z minulého období 98,42 Kč
Vyčerpáno 0,00 Kč
Zbývá vyčerpat 217,42 Kč


A v mobilu mám uloženo, že k 25.11 jsem měl vyčerpáno 110kč z kreditu a zbývalo 108 kč. Před tím jsem ten mobil totiž k volání ani sms taky téměř nepoužíval. Účtování k 4. a tarif Nabito 119, aktivován mám navíc jen IVM, žádné extra nabito ani jiné bonusy.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Michal P 5. 12. 2008 18:06

Tak dnes je všechno jinak, převedeno mám jen 9kč, takže žádná změna se nekoná. Byla to nejspíš chyba v systémech. :|
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zivan 7. 1. 2009 12:04

Podle faktury se mi prevedl nevyuzity kredit podruhe. Asi nejspis dalsi chyba, protoze by se Vodafone jiste vsude chlubil...

Obrázek

V samoobsluze se ten prevedeny neukazuje. Ze bych testnul pristi mesic reklamaci? :)
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Zdenek73 7. 1. 2009 12:15

Moc se ve Vodafonu nevyznám, ale ten převedený kredit ti propadl a převedli tě to, co jsi nevyčerpal v tomto období.
Zdenek73
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků