Problémy s GO730 - nelze ovládat

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tučňák 20. 6. 2011 09:35

Zdravím mám navigaci GO730, která ovšem začala zlobit. Když ji zapnu, tak si samovolně otevře menu a zde prostě kliká na některou z položek, když se dostane o úroveň níž, tak opět zvolí nějakou z položek a tak stále dokola. Když se snažím klikat rychleji než navigace :-), tak se dostanu na úvodní obrazovku, ovšem navigace ihned zase otevře menu a znovu volík jako zblázněná nějaké položky. Díky tomu se vůbec nedá používat.

Nevíte někdo, co je toto za problém a jak se toho zbavit? Zkoušel jsem ji restartovat pomocí tlačítka přímo na navigaci, potom prostřednictím TomTom home obnovit nastavení. Nic z toho nepomohlo..Lze ji třeba nějak celou přeinstalovat?

Díky
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek L. 20. 6. 2011 11:13

Urob si komplet zálohu navigácie, potom naformátuj kartu aj vnútornú pamäť. Pripoj sa cez TomTom Home a postupuj podľa ďalších krokov čo Ti bude udávať. Poprípade si preštuduj: http://www.navigovani.cz/index.php/tomtom-navody

Aj ja mám GO730T a používam 4GB kartu.
TomTom GO730T, mapa: Europe v.960.7056
TomTom GO510, mapa: Eorope 1020.9238
Ludek L.
Junior

Odeslat příspěvekod .mtn 20. 6. 2011 11:17

To vypadá na špatný display resp. dotykovou vrstvu. Může to dělat i ochranná folie. Zkus nejprve postup uvedený výše co to provede a zda to nedělá software.
.mtn
Junior

Odeslat příspěvekod Tučňák 24. 6. 2011 07:46

Díky, vyzkoušel jsem postup od Ludka a navigace opět funguje, aspoň zatím. Snad to byl pouze softwarový problém.
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek L. 24. 6. 2011 09:49

Som rád, že Ti to opäť šlape. Teraz už ukáže len čas či to bolo v tom.
L.L. :D
TomTom GO730T, mapa: Europe v.960.7056
TomTom GO510, mapa: Eorope 1020.9238
Ludek L.
Junior

Odeslat příspěvekod Tučňák 9. 8. 2011 08:07

Tak bohužel problém je zpět. :-( Rád bych proto navigaci reklamoval, ale nedaří se mi najít žádné servisní středisko, kam bych ji mohl zanést/zaslat. Nevíte někdo, kde se dají navigace TomTom reklamovat?
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilik 9. 8. 2011 15:24

Reklamuj ji tam, kde jsi ji koupil, pokud je v záruce.
vilik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shevy 9. 8. 2011 15:46

a nebo na strankach TT jiste je neake telefoni cislo na zakaznickou podporu...tam ti reknou jiste vse co potrebujes
shevy
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků