Fórum MobilMania.cz

Víc lidí víc ví
Právě je 16. 4. 2024 11:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 834 ]  Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56  Další stránka
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: V Čechách ako na Slovensku aneb O2 SK zrušilo roaming v ČR
Odeslat příspěvekNapsal: 12. 8. 2020 18:01 
Offline
Junior
Minimalni dobiti je 6€ ? Prodlouzi platnost kreditu a karty o 12 mesicu ?

_________________
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: V Čechách ako na Slovensku aneb O2 SK zrušilo roaming v ČR
Odeslat příspěvekNapsal: 25. 5. 2021 18:43 
Online
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar
O2 chce poraziť hoaxy a vrátiť rozum na internet. Otestujte sa a získajte dáta zadarmo

Video odkazuje ľudí na web :

http://www.datujzodpovedne.sk

, kde nájdete jednoduché tipy a rady, ako sa nedať nachytať aj krátky test mediálnej gramotnosti. Za to, že takto prejavíte záujem dátovať zodpovedne, získate po jeho absolvovaní aktivačný kód na neobmedzené dáta na jeden deň. Ak pozvete niekoho ďalšieho na test, môžete získať ďalší kód.

-- 25. 5. 2021 19:48 --

Za absolvovanie kvízu na
http://www.datujzodpovedne.o2.sk získavate
Neobmedzené
dáta na deň
Službu môžete využiť zaslaním SMS v tvare
KOD 2K*****9
z Vášho O2 čísla na telefónne číslo 9922

:D ty kódy jdou udělat minimálně 2 :D Maximálně asi nekonečno. :D

-- 25. 5. 2021 20:04 --

Mozes ho cerpat aj v EU, no bez priplatku mozes vyuzit len objem dat, ktory mas k dispozicii v ramci programu, ktory u nas vyuzivas.

*************************************

Takže vhodné pro ty, co pojedou na výlet / dovolenou na Slovensko. 8-)


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: V Čechách ako na Slovensku aneb O2 SK zrušilo roaming v ČR
Odeslat příspěvekNapsal: 25. 5. 2021 20:36 
Offline
Junior
A kolko dat dostanem ked mam predplatenku a nemam ziadny balicek aktivovany a som mimo slovenska? Inak data platia v den ked ich aktivujete + dalsich 24 hodin. Takze teoreticky i 2 dni.


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: V Čechách ako na Slovensku aneb O2 SK zrušilo roaming v ČR
Odeslat příspěvekNapsal: 25. 5. 2021 23:38 
Offline
Junior
Uz davno ma O2 neobmedzene data , roky, staci vediet vyuzit rozum a troska znalosti tcp/ip a tuneling :) :D Kaslat kody :)


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: V Čechách ako na Slovensku aneb O2 SK zrušilo roaming v ČR
Odeslat příspěvekNapsal: 27. 5. 2021 02:45 
Online
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar
Má ten kupón nějak omezenou expiraci ? Zná ji někdo ? :D


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku:
Odeslat příspěvekNapsal: 27. 5. 2021 03:18 
Offline
Junior
GOLDman5 píše:
Uz davno ma O2 neobmedzene data , roky, staci vediet vyuzit rozum a troska znalosti tcp/ip a tuneling :) :D Kaslat kody :)

A pro laika návod napsat neumíš? Většina lidí nemá znalosti tcp/ip tuneling.


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: V Čechách ako na Slovensku aneb O2 SK zrušilo roaming v ČR
Odeslat příspěvekNapsal: 27. 5. 2021 16:45 
Online
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar
Takže kód je možno použít až do konce srpna. Ideální na dovolenou na Slovensku. Opravdu to funguje celý den od zadání a ještě i druhý den. Limit je 100 GB a pak dojde ke zpomalení dat.


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: V Čechách ako na Slovensku aneb O2 SK zrušilo roaming v ČR
Odeslat příspěvekNapsal: 28. 5. 2021 20:02 
Offline
Junior
Uz nekomu z uzivatelu karty Volnost sidlicich v Cesku zacali uctovat ty roamingove priplatky za kazdou minutu navic k tem 0,10 Eur za hovor? Mne teda ne, ale je fakt, ze jsem v posledni dobe volal hodne malo.
Na chatu O2 SK mi ted operatorka prekvapive sdelila, ze pokud nejaky uzivatel O2 SK v Cesku neprovola vic nez cca 3000 minut mesicne, tak ze mu nebudou ani nyni uctovany zadne roamingove priplatky k hovorum, ze zaplati jen tech 0,10 Eur za cely hovor, i kdyz bude sim karta trvale provozovana v Cesku. Ten limit 3000 minut by byl samozrejme v pohode, bylo by to super, neodpovida to ale tomu, jake podminky operator inzeroval drive.

Ma nekdo od operatora podobne poznatky nebo ma naopak nekdo zkusenost s pouzivanim karty, ktera toto vyvraci?
Ptam se taky, protoze vaham, jestli se mi zase vyplati dobit kartu za 6 Eur.


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: V Čechách ako na Slovensku aneb O2 SK zrušilo roaming v ČR
Odeslat příspěvekNapsal: 8. 6. 2021 21:37 
Offline
Junior
to mne mrzí, že nikdo nemá žádný poznatek na můj poslední dotaz, myslel jsem, že Volnost tady ještě nějaké uživatele má. Ani Ředitel ČTŪ k tomu nic neporadí?


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: V Čechách ako na Slovensku aneb O2 SK zrušilo roaming v ČR
Odeslat příspěvekNapsal: 13. 6. 2021 19:33 
Online
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar
Ja nic nevim. Jen vim, ze volam podle potreby a cena se nezveda. Takze pohoda. :)


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: V Čechách ako na Slovensku aneb O2 SK zrušilo roaming v ČR
Odeslat příspěvekNapsal: 26. 11. 2021 23:23 
Offline
Kolemjdoucí
Me uz priplatky uctuji


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: V Čechách ako na Slovensku aneb O2 SK zrušilo roaming v ČR
Odeslat příspěvekNapsal: 27. 11. 2021 07:56 
Online
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar
Njn to už asi každému. Já dojedu krédo (naštěstí jsem měl jen 4 eura, zapl jsem si balíček 1 GB na 4 týdny) a sim poletí do koše. :D


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: V Čechách ako na Slovensku aneb O2 SK zrušilo roaming v ČR
Odeslat příspěvekNapsal: 21. 1. 2022 20:33 
Online
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar
Za ceny jako doma budeme z EU volat či surfovat dalších deset let

„Nově budou kladeny požadavky na poskytování služeb ve stejné kvalitě jako v domovské síti a na lepší informovanost o přístupu k tísňové komunikaci bez ohledu na to, kde se v Evropě nacházejí,“ informuje úřad v lednové monitorovací zprávě s tím, že zdůrazněn je zejména požadavek na poskytování relevantních informací. Jde například o upozornění na možné očekávané vysoké náklady za poskytovanou službu (např. informační linky). Nová pravidla začnou platit 1. července.

https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-oper ... ratori_LHR


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: V Čechách ako na Slovensku aneb O2 SK zrušilo roaming v ČR
Odeslat příspěvekNapsal: 1. 2. 2022 22:16 
Online
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar
O2 oslavuje 15 rokov a rozdáva darčeky pre všetkých

O2 na svojej dnešnej narodeninovej tlačovej konferencii predstavilo tri prekvapenia, ktoré si pri príležitosti narodenín pripravilo nielen pre svojich zákazníkov:

službu VOYO na 3 mesiace bezplatne pre všetkých
15 GB dát zadarmo
bezdrôtové slúchadlá O2 Pods za 15 eur

https://fony.dnes24.sk/clanky/o2-oslavu ... e-vsetkych

:D


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: V Čechách ako na Slovensku aneb O2 SK zrušilo roaming v ČR
Odeslat příspěvekNapsal: 1. 2. 2022 22:26 
Offline
Junior
K čemu ti to bude? V ČR stejně budou účtovat příplatky. :-)


Nahoru
 Profil   
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 834 ]  Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56  Další stránka

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group