Fórum MobilMania.cz

Víc lidí víc ví
Právě je 29. 3. 2024 08:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 492 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Další stránka
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - obecná diskuze
Odeslat příspěvekNapsal: 27. 3. 2021 09:13 
Offline
Junior
Zdravím,
nějaké zkušenosti s tímto telefonem? Vím,že je to novinka,ale kdyby náhodou ;-)

Obrázek


Naposledy upravil Nick Cave dne 31. 3. 2022 11:28, celkově upraveno 3
Založeno jako oficiální téma


Nahoru
 Profil   
HRT 1 
 Předmět příspěvku: Re: Samsung galaxy A52 5G
Odeslat příspěvekNapsal: 27. 3. 2021 18:14 
Online
Místní informátor
Uživatelský avatar
Na youtube na kanále: techArena máš novou recenzi!
Samsung Galaxy A52: Úžasně všestranný

_________________
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green


Nahoru
 Profil   
HRT 1 
 Předmět příspěvku: Re: Samsung galaxy A52 5G
Odeslat příspěvekNapsal: 28. 3. 2021 17:42 
Offline
Kolemjdoucí
Zdravím Vás. Nemáte niekto vedomosť o tom, či je možné zmeniť funkciu home tlačítka pri podržaní? Je tam nakonfigurovaný nejaký Google assistant a ja by som tam potreboval vyhľadávač Google.... Ďakujem....


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Samsung galaxy A52 5G
Odeslat příspěvekNapsal: 29. 3. 2021 14:44 
Offline
Kolemjdoucí
Stalo se Vám někomu, že by nešel na A52 spustit Samsung Members, kde jde vyzvednout ten kupon na Galaxy Buds +. Kupoval jsem teď mobil na Electroworld, takže předpokládám, že to bude česká distribuce (přímo tam i Buds+ inzerují) a aplikace Members mi píše, že není v této zemi podporovaná a ani se nespustí....

Už to tedy řeším s infolinkou Samsung a mají mi dát m vědět, jestli není nějaká chyba s IMEi, tak uvidíme...


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Samsung galaxy A52 5G
Odeslat příspěvekNapsal: 29. 3. 2021 21:34 
Offline
Kolemjdoucí
Mne to na slovensku išlo v pohode...


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Samsung galaxy A52 5G
Odeslat příspěvekNapsal: 1. 4. 2021 07:42 
Offline
Expert
Uživatelský avatar
Je mozne prohodit softwarova tlacitka v navigacnim panelu? V navodu jsem to nenasel.

_________________
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Samsung galaxy A52 5G
Odeslat příspěvekNapsal: 1. 4. 2021 14:29 
Offline
Junior
Uživatelský avatar
Nastavení --> Displej --> Navigační panel --> Pořadí tlačítek

Teda alespoň na A40 to tak je

_________________
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 10)


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Samsung galaxy A52 5G
Odeslat příspěvekNapsal: 2. 4. 2021 10:27 
Offline
Kolemjdoucí
Jerry7650 píše:
Stalo se Vám někomu, že by nešel na A52 spustit Samsung Members, kde jde vyzvednout ten kupon na Galaxy Buds +. Kupoval jsem teď mobil na Electroworld, takže předpokládám, že to bude česká distribuce (přímo tam i Buds+ inzerují) a aplikace Members mi píše, že není v této zemi podporovaná a ani se nespustí....

Už to tedy řeším s infolinkou Samsung a mají mi dát m vědět, jestli není nějaká chyba s IMEi, tak uvidíme...


Narazil jsem na stejný problém dnes.
Telefon jsem koupil včera, a Samsung Members spustit šlo. Nicméně nešlo mi dokončit registraci produktu, neustále mi to psalo něco ve smyslu, že přihlášení expirovalo. Ze zoufalství jsem v nastavení v aplikacích u Samsung Members promazal data a od té chvíle už mám jen hlášku, že v "této zemi není aplikace podporována". Nepomohlo už ani Samsung Members odinstalovat a nainstalovat znovu.

Kdyby vám podpora Samsungu něco poradila, dejde, prosím, vědět.


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Samsung Galaxy A52/A52 5G - obecná diskuze
Odeslat příspěvekNapsal: 2. 4. 2021 12:42 
Offline
Kolemjdoucí
Prozatím na odpověď čekám, před chvílí jsem volal znovu a mám počkat na technika v úterý, tak snad budu vědět více.


Nahoru
 Profil   
HRT 1 
 Předmět příspěvku: Re: Samsung Galaxy A52/A52 5G - obecná diskuze
Odeslat příspěvekNapsal: 2. 4. 2021 17:10 
Offline
Kolemjdoucí
HonzaP0 píše:
Jerry7650 píše:
Stalo se Vám někomu, že by nešel na A52 spustit Samsung Members, kde jde vyzvednout ten kupon na Galaxy Buds +. Kupoval jsem teď mobil na Electroworld, takže předpokládám, že to bude česká distribuce (přímo tam i Buds+ inzerují) a aplikace Members mi píše, že není v této zemi podporovaná a ani se nespustí....

Už to tedy řeším s infolinkou Samsung a mají mi dát m vědět, jestli není nějaká chyba s IMEi, tak uvidíme...


Narazil jsem na stejný problém dnes.
Telefon jsem koupil včera, a Samsung Members spustit šlo. Nicméně nešlo mi dokončit registraci produktu, neustále mi to psalo něco ve smyslu, že přihlášení expirovalo. Ze zoufalství jsem v nastavení v aplikacích u Samsung Members promazal data a od té chvíle už mám jen hlášku, že v "této zemi není aplikace podporována". Nepomohlo už ani Samsung Members odinstalovat a nainstalovat znovu.

Kdyby vám podpora Samsungu něco poradila, dejde, prosím, vědět.


Mal som rovnaky problem. Vsimol som si, ze mozem updatnut Appku Members -> nic sa nezmenilo, ale potom som si vsimol, ze mozem updatovat aj samotny operacny system Android a to tento problem vyriesilo. Vyskusajte!


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Samsung Galaxy A52/A52 5G - obecná diskuze
Odeslat příspěvekNapsal: 2. 4. 2021 17:59 
Offline
Kolemjdoucí
Zdravím, vidím, že nejsem sám, co s registrací bojoval. Po spuštění Samsung Members mi vždy cca po 10 sekundách ukázala dialog "... není v této zemi podporována...". Aplikaci jsem několikrát přeinstaloval, ale nepomohlo. Zkoušel jsem spustit jak s wifi tak mobilními daty, nepomohlo. Mobil jsem restartoval a hned po startu spustil aplikaci - fungovala, ale jen několik sekund, pak se objevil dialog, spustil jsem ji znovu a okamžitě klikl na modré tlačítko - registrováno.
Btw. v mobilu zřejmě musí být simka, svojí mám kvůli velikosti stále ve starém mobilu, takže jsem použil tu, co mi dal e-shop jako dárek. Zabil jsem tím skoro 2 hodiny, gratulace Samsungu.


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Samsung Galaxy A52/A52 5G - obecná diskuze
Odeslat příspěvekNapsal: 2. 4. 2021 22:00 
Offline
Kolemjdoucí
Tak mi se právě spuštění Samsung Members i následná registrace povedla.
Zkusil jsem pár rad, které jsem kde našel na netu včetně tohoto fóra.
1) Provedl jsem aktualizaci Samsung Members.
2) Provedl jsem aktualizaci systému.
3) Ihned po restartu jsem spustil Samsung Members a rychle odklikl modré tlačítko.
Pak už šlo vše hladce.


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Samsung Galaxy A52/A52 5G - obecná diskuze
Odeslat příspěvekNapsal: 6. 4. 2021 08:52 
Offline
Junior
Zdravím , tak i přes aktualizaci systému, odinstalace a reinstalace my aplikace stále nefunguje.. Nemáte nějaký typ co s tím ? Volal jsem na zákaznickou linku a jediná rada tovární nastavení - asi to nechtějí řešit.. to fakt nechci,děkuji za info


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Samsung Galaxy A52/A52 5G - obecná diskuze
Odeslat příspěvekNapsal: 6. 4. 2021 19:03 
Offline
Kolemjdoucí
Mam stejny problem, jen jsem to zkousel resit se supportem Samsungu. Zhruba kazde 8 mazani dat a restart me aplikace pusti dal. Fakt super naprogramovany. Podpora mi tvrdi, ze muj IMEI je urceny pro Nemecky trh a ze Alza.cz distribuuje telefony v CR nelegalne, jako sedy dovoz. Kdyz jsem se proklikal Nemeckymi formulari, tak me to odmitlo, ze IMEI je uz pouzity a sluchatka nedostanu. Asi mi zeleny mimozemstan ukradl sluchatka a prebalil telefon, i nalepky byly neposkozene. Na letacku nejsou servisni kontakty do Nemecka, jen do vychodnich zemi plus Rakousko a Italie. Podpora Samsungu mi rekla, ze mam telefon okamzite vratit prodejci!

-- 6. 4. 2021 20:36 --

Tak do aplikace Samsung Members uz se dostanu spolehlive:
1. smazat data aplikace Samsung Members
2. nastavit telefon do modu letadlo
3. restartovat telefon
4. spustit aplikaci SM
5. povolit WiFi
6. zkusit znovu aplikaci
7. zkusit znovu aplikaci
8. zkusit znovu aplikaci


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: Samsung Galaxy A52/A52 5G - obecná diskuze
Odeslat příspěvekNapsal: 6. 4. 2021 20:51 
Offline
Kolemjdoucí
Ahoj, tohle Samsung slušně zvoral.... nejen Alza, ale u mě to byl Electroworld.
Nicméně co zabralo u mne. Odinstaloval jsem Samsung Members a stáhnul si APK ze stránek apkimirror verzi Samsung members 3.8.02.3, tzn. starší než ta aktuální.
Tahle verze šla nainstalovat a hlavně - i spustit. Takže jsme se úspěšně prokousal žádostí a teď čekám na schválení.....
Nechávám ale i otevřený support od nich, mají mi do konce týdne volat co a jak, tak jsem fakt zvědavý. Nicméně předpokládám, že ta jejich appka si ověřovala podle IMEi, že mám nárok na sluchátka (a těžko asi bude Alza nebo EW prodávat šedivky)


Nahoru
 Profil   
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 492 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Další stránka

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group