Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod m4rk3J 9. 4. 2024 14:01

Já to zařizoval kolen začátku února - ve smlouvě je uvedena sleva na 3 měsíce, ale v Můj T-Mobile nikde není. Podle mě to mají rozbité, já to nebudu riskovat.
m4rk3J
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 9. 4. 2024 14:10

kpt.Picard píše:Cau, koncem dubna me maji koncit dve neomezenky 10MBit za 350(Student) Kdyz jsem se driv dival do aplikace, bylo tam studentske zvyhodneni do konce dubna 2026. A to trimesicni cenove zvyhodneni do konce dubna 2024. Kdyz se tam ale ted divam, nevidim uz nic. Nevim kam to zmizelo, nebo ze by to nechali za tu cenu bez blbnuti s retencni? To se me nezda. Nebo pred koncem toho zvyhodneni chodi nejake upozorneni, ze ta sluzba konci a od kvetna do bude za plnou cenu? Nebo se mam ozvat sam? Nechci dalsi mesic platit plnou palbu.

Žádné upozornění před koncem zvýhodnění nechodí. Že se ti to zvýhodnění v appce nezobrazuje, to bude asi nějaká dočasná chyba. Normálně bych zi zobrazil OKU a vyřešil s retencí prodloužení zvýhodnění na dva roky.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kpt.Picard 9. 4. 2024 14:26

Nojo, uz jsem to udelal, zrovna ted. Koukam, ze to cislo je 800 73 73 73. Ano i ve smlouve to vidim konec dubna 2024...
kpt.Picard
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 9. 4. 2024 14:44

Co konkrétně jsi udělal? Číslo 800 73 73 73 je normální infolinka T-Mobile. Nebo ti skrz toto číslo okamžitě po zobrazení OKU volali z retečního oddělení?
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kpt.Picard 9. 4. 2024 15:14

Zatim jsem si jen nechal zobrazit OKU a tohle cislo tam bylo napsany. Ale mam jeste ulozeny 800 400 224, na kterym jsem resil tu vyhodu. Tak zkusim volat na to druhy.
kpt.Picard
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 9. 4. 2024 16:01

Počkej 1 až 2 dny, než se ti z retenčního oddělení sami ozvou. Přímo na retenční oddělení se totiž sám nedovoláš.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kpt.Picard 10. 4. 2024 13:52

Tak vyreseno. Fakt nekdy jsou to zahady, na jak prijemne lidi clovek narazi. Ale je to vzdy nahoda a neprenositelna konstalace. Pani rekla, koukam, ze vam konci zvyhodneni, tak vam to ted prodlouzim do ledna 2026. Jo a ted vidim, ze mate Magentu M, cili to volejte az na konci cervna, to budeme resit potom. Takze ja jsem spokojeny. Vim, ze kazdy ma rozdilnou zkusenost, ale ja musim za sebe rict ze s O2 to byla hruza a TMob naprosto v pohode, aplikace TMob se me taky zda byt prehlednejsi atd atd...

PS: Volal automat 603 604 605...
kpt.Picard
Junior

Odeslat příspěvekod Anik 11. 4. 2024 11:01

Taková zajímavost nebo nezajímavost, no jsem překvapená, že to nejde:

V říjnu 2022 při zdražování tarifů jsem se dostala k 3XL s 60% slevou, vzala jsem si k tomu tel. za 1,-. Nyní, půl roku před koncem závazku, jsem chtěla opět prodloužit "smlouvu" a vzít si tel. za 1,- avšak to prý nelze. Pokud chci telefon - jakkoliv zvýhodněný musím změnit tarif (vyšší, nižší), ale jen s 50% slevou. K současnému tarifu 3XL s 60% to prý nelze. Zřejme chtějí vyfiltrovat ty 60% slevy, asi udělali chybu nebo já to nechápu. :-) Nic, zůstala jsem se 3XL, tel. nepotřebuji.
Samsung Galaxy S23
Anik
Junior

Odeslat příspěvekod retron 12. 4. 2024 10:59

To bylo i dříve pokud tam byla sleva 50%+ už nebyl nárok na dotace na tel., max o něco zvýhodněné splátky.
retron
Junior

Odeslat příspěvekod VelkyZnalec 17. 4. 2024 00:25

Anik píše:Taková zajímavost nebo nezajímavost, no jsem překvapená, že to nejde:

V říjnu 2022 při zdražování tarifů jsem se dostala k 3XL s 60% slevou, vzala jsem si k tomu tel. za 1,-. Nyní, půl roku před koncem závazku, jsem chtěla opět prodloužit "smlouvu" a vzít si tel. za 1,- avšak to prý nelze. Pokud chci telefon - jakkoliv zvýhodněný musím změnit tarif (vyšší, nižší), ale jen s 50% slevou. K současnému tarifu 3XL s 60% to prý nelze. Zřejme chtějí vyfiltrovat ty 60% slevy, asi udělali chybu nebo já to nechápu. :-) Nic, zůstala jsem se 3XL, tel. nepotřebuji.

Takže byla prodloužena 60% sleva? Jestli ano na jak dlouho? Jestli se mohi zeptat. S tou 1,-Kč je to logické
VelkyZnalec
Junior

Odeslat příspěvekod DRDR321 18. 4. 2024 14:57

Ahoj, dotaz k 50% od T-m.
Lze aktuálně uplatnit i na ta Neomezená data za 720 Kč?
DRDR321
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 18. 4. 2024 15:33

Sleva 50% na čistě datové mobilní tarify je možná pouze v retenci, nikoliv pro nové zákazníky.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 18. 4. 2024 18:44

čerstvá zkušenost s retencí - xDSL 100MBit, akční cena na půl roku byla 299,-, po skončení 599,- - retenční nabízela buď snížení na 50MBit za 320,- nebo zachování rychlosti za 480,-. Výsledkem je přechod k O2 za 199,- na půl roku.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 18. 4. 2024 19:09

Při hovoru s retencí jsi argumentoval tou konkurenční O2 cenou?
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Anik 18. 4. 2024 23:04

VelkyZnalec píše:
Anik píše:Taková zajímavost nebo nezajímavost, no jsem překvapená, že to nejde:

Takže byla prodloužena 60% sleva? Jestli ano na jak dlouho? Jestli se mohi zeptat. S tou 1,-Kč je to logické

60% mám na 5 let, tj. do roku 2027.

Mně to logické nepřijde, když šlo mít s 60% tel. za 1,- a teď to nejde. Dají mi to jen s 50%. Když to šlo tenkrát, proč ne nyní. Nechápu, ale je mi to jedno, tel. nepotřebuji.
Anik
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka