Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MilanDka 15. 11. 2022 18:34

Mastegl23 píše:Má zkušenost s převodem an nový tarif. Měl jsem od 01/2022 tarif Neomezeně XL za 487 Kč (sleva 45 %). Garance na 5 let, bla bla, klasika jako všichni tady. Nyní SMS, že mě převedou na Neomezěn XL, tedy to stejné jako mám teď, za asi 530 Kč ( tzn. sleva 42 % - takže ani 5 let garantovanou slevu nedodrželi). Věděl jsem, že to nechci a že bude nutný "boj" na retenčním :)

Počkal jsem na pondělní ráno, kdy budou pracovníci na lince odpočatí po víkendu a snad v dobré náladě :))) V pondělí ráno tedy přes web zobrazen OKU, a dvě hodiny hovor od Tmobile retencí. Začali nenápadně, prý se chtěli jen zeptat, jak jsem s službami spokojen :) Haha. Upřímně jsem jim řekl, že doteď jsem byl, ale se zdražením za stejné služby už nejsem. A že shodou okolností mám od Vodafone nabídku na víceméně stejný tarif "Super" za 455 Kč. Kvůli 30 Kč rozdílu oproti ceně "současné" se mi ale přecházet nechtělo. Když už by to ale nově byla skoro stovka, tak to zvažuji.

Nooo a paní začala, že chápe, že hodně lídí s převodem na nový tarif není spokojených (co čekali???) a oni o ně nechtějí přijít a tak proto volají. A že mi tedy mohou nově nabídnout cenu cca 511 Kč oproti 530 Kč v appce a SMS. Tedy konečně alespoň dorovnali na dříve garantovanou slevu 45 %.

Jelikož ale vím, že chodí až na 50 %, já to neakceptoval a říkal, že děkuji za nabídku, ale že to je pořád víc, než jsem platil teď a je to už znatelně víc, než 455 u Vodafone. Chvíli jsme si takhle povídali, že víc sleva nejde a já že díky, ale že mé vnitřní rozpoložení mi to neumožňuje přijmout :))) Po chvíli tedy navrhla, ať počkám, že se zeptá "kolegy". Ptala se asi tepelaticky, jelikož za 2 vteřiny byla zpět na telefonu a že tedy výjimečně mohu dostat VIP slevu 50 % a tedy nová cena bude 465 Kč. To byl můj cíl - "potrestat" Tčko za můj násilný převod tím, že budu platit za stejné služby méně, než před převodem :D Před tím 487 a byl jsem s tím OK. Ale dobře, chtěli zkoušet převod, tak nově větší sleva a finálně platím méně, jen 465 Kč :))

Takže za mě spokojenost a pro vás, kteří jste do teď měli nižší slevu, než 50 %, je tento cirkus s novými/stejnými tarify vlastně super příležitost, jak mít lepší cenu než doposud. Protože to vypadá, že mají nahnáno z odlivu lidí a jsou poměrně vstřícní a tvární při retenčním hovoru.

Hodně štěstí i vám ;)


Díky moc. Nastavený tarif Neomezeně XL s výhodou za 465.- + tarif 1GB+ s výhodou za 255.-
No, a k tomu domlouvám přechod z předplaceny pro školačku, kde nabízí flat + 10GB za 240.- na 2 roky nebo 150/150 + 5GB za 230 na 5 let.
Ale to se ještě rozhoduju, jestli si vůbec zaslouží paušál. :D
Za mě spokojenost. Původně jsem platil 525.- a 333.-
MilanDka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anik 15. 11. 2022 19:28

Will: to asi bude ono.. si to spočítej, 656/30 * počet dní a 465/30 * počet dní.. myslím, že to vyjde :)
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miho 16. 11. 2022 00:41

Mě chtějí převést z Můj svobodný tarif M a 11 GB za 480 Kč na Neomezeně L (takový tarif na stránkách vůbec nemají. tak nevím co přesně to znamená, zda budu mít alespoň to, co předtím- 11GB plnou rychlostí) za 539,50 Kč. Podle toho, co tady čtu to mám nějaké drahé.

Je lepší jim zavolat nebo rovnou vygenerovat OKU?
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezevcik8475 16. 11. 2022 06:54

Tarif neomezeně L - 12G plnou rychlostí, potom zpomalení na 3/Mbit/s.
jezevcik8475
Junior

Odeslat příspěvekod Hohou 16. 11. 2022 08:45

@miho: neomezene L jde vyjednat za 415 kč. nebo ber jiny neomezený s 50% slevou
Hohou
Junior

Odeslat příspěvekod Anik 16. 11. 2022 09:33

Máte někdo, popř. kolik slevu na TV M ? Dávají? Díky
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 16. 11. 2022 09:54

dava se urcite sleva,psal tu kolega,myslim ze 250kc za Mko.,ale chtel bych jeste nize.no chtit muzu.-)),kdo sleduje 130 kanalu ze ano.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 16. 11. 2022 11:35

@miho
Vygeneruj rovnou OKU, budou volat z retencí (603 604 605).

Přidávám svou zkušenost, včera večer kolem 19:00 vygenerována OKU pro tři čísla pod jednou fakturační skupinou, dnes kolem 9:00 hovor, trval asi 15 minut - rovnou jsem řekl že bych chtěl udržet 50 % slevu, představu už jsem měl, chvilku povídání o tom jak se všechno zdražilo, pak se podívala do počítače kam ji to pustí a hotovo. Ještě mě čekají dvě čísla.

Ještě doplním, že aplikace mi ukazovala slevu 36 %.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 16. 11. 2022 15:48

a..tak jeste napis cos dostal teda konkretne.-)
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod Moucha 16. 11. 2022 18:05

Ja neomezenku, 15gb, neomezeny 10mbit, 35gb eu za 380,- bez dph
Moucha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PierreUSA87 16. 11. 2022 19:55

Ja jsem tento tyden take jednal s vernostnim oddelenim.
Mam pod sebou 5 cisel, vcetne me. Vsechny jsou psany na me, ale kazde z cisel ma svou fakturacni skupinu, tedy kazdy v rodine si plati faktury sam.

V pondeli se na me obratila sestra, ktera se vratila po asi 10ti letech ze zahranici a prosila me, ze ma Twist a plati strasne penize, jestli by s tim neslo neco udelat. Na svem cisle jsem si zobrazil OKU a po par hodinach volala pani z vernostniho. Musim, rict, ze byla takova zvlastni, dokonce jsem slysel jak se trochu zasmala, kdyz videla u vsech cisel 50% slevu. Nicmene jsem ji vysvetlil situaci a nemela problem k jakemuli tarifu nabidnout 50% slevu naporad, dokonce i rikala, ze by sestra nemusela byt pod mym uctem.
PierreUSA87
Junior

Odeslat příspěvekod miho 18. 11. 2022 12:45

Hohou píše:@miho: neomezene L jde vyjednat za 415 kč.


Presne tohle mi hned nabidl. Takze spokojenost, oproti drivejsku vlastne jeste 65 mesicne usetrim.
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 18. 11. 2022 22:37

Loader píše:@miho
Vygeneruj rovnou OKU, budou volat z retencí (603 604 605).

Přidávám svou zkušenost, včera večer kolem 19:00 vygenerována OKU pro tři čísla pod jednou fakturační skupinou, dnes kolem 9:00 hovor, trval asi 15 minut - rovnou jsem řekl že bych chtěl udržet 50 % slevu, představu už jsem měl, chvilku povídání o tom jak se všechno zdražilo, pak se podívala do počítače kam ji to pustí a hotovo. Ještě mě čekají dvě čísla.

Ještě doplním, že aplikace mi ukazovala slevu 36 %.



napis jake tarify konretne si dostal at vedi vsichni-) diky

P.S ..zeptam se obracene na levnejsi tarif ,kdyz uz vyuzivam novy se slevou.pokud bych napriklad rekl,ze ten soucasny se slevou jiz nevyuziju ,tak jak se zachovaji v ramci vernostniho.jestli by mi nabidli 150-150-5GB tarif-), protoze se operatorum nechce aby zakaznik sel niz
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod morgRing 20. 11. 2022 12:12

Dnes ráno zobrazen OKU na dvou číslech, mém a druhé mám pod sebou. Za dvě hodiny hovor z čísla 603 604 605, proč odcházím. Tak jsem říkal, že zdražili a že mám levnější nabídku a on hned že se můžeme domluvit. Nakonec jsme se dohodli na 10GB plus pro mě za 360 a pro partnerku 2 GB plus za 267. Oboje neomezené volání a SMS. Prý to udělá pro supervěrné zákazníky a s garancí na 5 let. A že si mám za pět let zas zavolat :D
Takže to jde i o víkendu :-)
Předtím jsem byl v Benefitu se slevou 37% a teď mám 50% slevu na obě čísla.
morgRing
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter23p 20. 11. 2022 13:31

Měl sem tarif DATA 4G PLUS se slevou 40% za 255Kč v aplikaci nabídnutý převod na DATA 5G PLUS se slevou 25% tak sem vygeneroval OKU a druhý den hovor a ihned nabídnut stejný tarif se slevou 50% za 230Kč takže sem se ani nedohadoval a vzal to.
peter23p
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků