Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jezevcik8475 30. 8. 2024 12:03

Dobrý den. Převáděl někdo v poslední době tarif od T-M k VF na Neomezený Super? Je nějaká nová reakce T-M na současnou nabídku VF?
jezevcik8475
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 30. 8. 2024 16:47

Hezký den. Samozřejmě. Teď odvádím hodně lidí z T-Mobile dokonce už i daných retencí 473 Kč za Next Neomezeně XL či 423 Kč L k Vodafone na buď rovnou na tarif Neomezený Super za 348 Kč, anebo přes otočku na první tři měsíce Premium 5G za 299 a pak s přechodem na Super za 348 Kč. Nejvíce poptávek teď mám od T-Mobilistů se zájmem právě o Vodafone. T-Mobile mě teď dokonce s retencemi začal trošku sr4´t, že musím řešit nějaké nové okliky, což mě sice asi o 5 minut zdrží, ale pohodlnější je Vodafone, tak i díky tomu teď hodně dělám Vodafone. Stručně ale znovu tedy jen ano, převádíme, teď hodně nových klientů od T-Mobilu sypu Vodafonu. :-)

-- 30. 8. 2024 16:48 --

Busci píše:Tak jsem zjistil ze neomezenko za 879 neni dobra nabidka :(

Neomezenka a to ani ta skutečně úplná za 879 je velmi špatná nabídka. Jde to za třetinu, přesně za 301 Kč u O2, T-Mobile pak celkem draze, ale i tak trošku lépe ze 693 Kč.
ICT s důrazem na zabezpečení, datová analýza, poradenství investiční, rehabilitační psychologie, specialista na služby síťových mobilních operátorů. Info bezplatně podávám veřejně pouze v rámci své kapacity.
Raziel-CZ
Expert na retence
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hexacore 30. 8. 2024 19:03

Jakoze VF za 350 ponechava po 3 mesicich Super+ tarif na jak dlouho? Skoda, ze ma debılni signal, to bych k nemu sel.
hexacore
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 30. 8. 2024 19:21

Holt cena odpovida "kvalitě".
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hexacore 30. 8. 2024 19:26

Tak proto jsem u T-M uz leta, protoze jeste se mi nestalo ze nekde nemam signal vubec a to jak na povrchu tak ve vytahu nebo sklepe v panelaku... Manzelka ma VF a predplacenku a zo je pakarna, na stejne miste treba 1-2 carky a ja temer plny. Identicke mobily.
hexacore
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 30. 8. 2024 19:50

Jsou sklepy a různá místa, kde signál nemá žádný operátor ;-) A vím o místech, kde VF má výrazně lepší signál, než O2 a T-M, jejichž SIM karty používám.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hexacore 30. 8. 2024 19:54

To je sice hezke a verim, ze nekdo je spoky, ale rozhodne to nejsem ja ani ma rodina a me okoli.

Cest vyjimka, ze to nekomu funguje hezky.
hexacore
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 30. 8. 2024 19:56

hexacore píše:Tak proto jsem u T-M uz leta, protoze jeste se mi nestalo ze nekde nemam signal vubec a to jak na povrchu tak ve vytahu nebo sklepe v panelaku... Manzelka ma VF a predplacenku a zo je pakarna, na stejne miste treba 1-2 carky a ja temer plny. Identicke mobily.

Jo v uzavřenych prostorech je VF dost slaby. Stači v obchoďaku zajit dal do prodekny nebo do jidelen. Nedavno jsem řešil něco v bance a musel jsem na mistni wifinu a před tim obsluha...mate VF že a ja na to jak to vite. Nebo v praci ruzně v halach, kde zaměstnavatel kvuli tomu přešen na TM nebo O2 a lidi, kteři maji VF tak signal "nahaněji" avšak na dosti mistech marně. Nebo jizda někde na vylety, kdy jsou souběžně VF a TM tak je to opět v neprospěch VF...prostě jednoznačně co do signalu tak VF taha za nejkratši konec.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redswift 30. 8. 2024 20:05

Zdravím, dává Vodafone při slevě na tarif Super i slevu na zařízení?
Alcatel OT Easy, Nokia 3310, Siemens MT50, Siemens M65, SE K750i, SE K800i, Samsung Galaxy S, LG G2, LG G6, Xiaomi Mi Note 10 Pro, Pixel 7
Redswift
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 30. 8. 2024 20:20

Hezký den. Ano, 2 až 4 tisíce dle toho, jak se retenčákovi zrovna chce.
ICT s důrazem na zabezpečení, datová analýza, poradenství investiční, rehabilitační psychologie, specialista na služby síťových mobilních operátorů. Info bezplatně podávám veřejně pouze v rámci své kapacity.
Raziel-CZ
Expert na retence
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J.Jemi 31. 8. 2024 15:43

hexacore píše:Tak proto jsem u T-M uz leta, protoze jeste se mi nestalo ze nekde nemam signal vubec a to jak na povrchu tak ve vytahu nebo sklepe v panelaku... Manzelka ma VF a predplacenku a zo je pakarna, na stejne miste treba 1-2 carky a ja temer plny. Identicke mobily.



Tak to jsi šťastný člověk ja v jedné části Olomouce si pomalu s T mobilem nezavolám to samé menší vesnice na Moravě.
J.Jemi
Junior

Odeslat příspěvekod hexacore 31. 8. 2024 17:02

V Olomoce jsem byl XX krat a vzdy OKa, naposleda teda vloni na podzim.
hexacore
Junior

Odeslat příspěvekod trombel 31. 8. 2024 17:39

Dá se nějak přejít z neomezeně xl za 465kc na ten nový Next neomezené L? Ten 8mbit vypadá pohodě. Ten tarif L ale na webu nikde nevidím, to je nějaký tajný tarif?
trombel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kautsky555 31. 8. 2024 17:53

oficiálně to musí nabídnout buď systém a nebo musíte mít T-Mobile Benefit Program kde jsou i neveřejné tarify
kautsky555
Junior

Odeslat příspěvekod J.Jemi 31. 8. 2024 18:10

hexacore píše:V Olomoce jsem byl XX krat a vzdy OKa, naposleda teda vloni na podzim.


Já v Olomouci bydlím.
Takže asi mám lepší info než člověk co tu párkrát byl.
J.Jemi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků