Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tramin 29. 9. 2022 17:08

Tak to nevím, nezjišťoval jsem to.
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod tttom 1. 10. 2022 22:47

Mám u Vodafone 4 čísla za 1200. Vše flat a 20Gb sdílených dat, na dobu neurčitou. S cenou za služby jsem cca spokojen, ale umírají mi telefony. Dá se z nich nějak vyrazit sleva na hardware? Např. úpisem na 2 roky? Chci k tomu přidat ještě páté číslo (dcera), které je zatím na kreditu.
Myslím pořádnou slevu, ne nějaké 2 litry ...
tttom
Junior

Odeslat příspěvekod dr._lukas 2. 10. 2022 07:01

taky bych ocenil nějaký flat + cca. 4-5 gb měsíčně s cenou v rozmezí 250,- - 300,-, ale chci k tomu i slevu na HW..A ne nějaký litr.. :-D
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod haNNs 2. 10. 2022 07:31

tttom píše:Mám u Vodafone 4 čísla za 1200. Vše flat a 20Gb sdílených dat, na dobu neurčitou. S cenou za služby jsem cca spokojen, ale umírají mi telefony. Dá se z nich nějak vyrazit sleva na hardware? Např. úpisem na 2 roky? Chci k tomu přidat ještě páté číslo (dcera), které je zatím na kreditu.
Myslím pořádnou slevu, ne nějaké 2 litry ...


Máme přesně to samé asi už třetím rokem a pokaždé při prodloužení máme slevu na HW 5000kč. Tak to zkuste.
haNNs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tttom 2. 10. 2022 11:34

haNNs píše:
tttom píše:Mám u Vodafone 4 čísla za 1200. Vše flat a 20Gb sdílených dat, na dobu neurčitou. S cenou za služby jsem cca spokojen, ale umírají mi telefony. Dá se z nich nějak vyrazit sleva na hardware? Např. úpisem na 2 roky? Chci k tomu přidat ještě páté číslo (dcera), které je zatím na kreditu.
Myslím pořádnou slevu, ne nějaké 2 litry ...


Máme přesně to samé asi už třetím rokem a pokaždé při prodloužení máme slevu na HW 5000kč. Tak to zkuste.

A jak nejlépe? Přes OKU, nebo normálně zavolat a chtít přidat další číslo ať me přepojej na retence?
tttom
Junior

Odeslat příspěvekod haNNs 2. 10. 2022 11:53

tttom píše:
haNNs píše:
tttom píše:Mám u Vodafone 4 čísla za 1200. Vše flat a 20Gb sdílených dat, na dobu neurčitou. S cenou za služby jsem cca spokojen, ale umírají mi telefony. Dá se z nich nějak vyrazit sleva na hardware? Např. úpisem na 2 roky? Chci k tomu přidat ještě páté číslo (dcera), které je zatím na kreditu.
Myslím pořádnou slevu, ne nějaké 2 litry ...


Máme přesně to samé asi už třetím rokem a pokaždé při prodloužení máme slevu na HW 5000kč. Tak to zkuste.

A jak nejlépe? Přes OKU, nebo normálně zavolat a chtít přidat další číslo ať me přepojej na retence?


Tak pokud už ten tarif máte, tak by snad nebyl problém se uvázat. Jestli ten tarif nemáte, tak jedině přes retenci.

Vždy to platí na dva roky, ale nemůžete už odejít, jinak musíte vrátit těch 5000kč.
haNNs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tubík 2. 10. 2022 11:55

Za me osobne. Loni jsem pro syna resil "studentsky" tarif, aby jsme snim mohli byt ve spojeni, kdyz dojde ze skoly (4. trida ZS).
Meli jsme nejakou nabidku od T-mobile, tak jsem si skrz samoobsluhu vytahl OKU, do 10 minut hovor a pani mi nabidla neomezene hovor, a SMS + 5GB za 350,-
Tak jsem to vzal i pro sebe. Puvodne jsem platil asi 650,- za svuj pausal. Ted 700,- za dva
tubík
Junior

Odeslat příspěvekod tttom 3. 10. 2022 12:24

Tak jsem si to teď telefonátem s retenčním potvrdil. Prý mi bez diskusí dají 8 litrů slevu na telefon. Ale musí to být jen jedno zařízení a platí to na 30 dní. Zatím jsem tedy s díky odmítl, ale až se Ježíšek zeptá, znovu jim zavolám.
tttom
Junior

Odeslat příspěvekod Anik 3. 10. 2022 12:47

Tubík: jen pro zajímavost děti mají u TM neomezené a 8GB za 225,-
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 3. 10. 2022 19:19

@Anik: To koresponduje s 50% slevou na tarif Student Plus, jehož normální cena je 450Kč. Kolik dalších tarifů/služeb u T-Mobile máš? Obvykle totiž dává T-Mobile na studentské tarify slevu maximálně 40%.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Anik 3. 10. 2022 20:24

Milos: jojo, je to tak 50% na Student plus. Jako mám ještě další 2 čísla, ale všechny jsem řešila najednou. Pro sebe mám vše neomezené, 20GB plnou rychlostí, pak 3mbs za 430,- manzel má 150+150+ 4 GB za 212,-

-- 3. 10. 2022 21:26 --

Ale taky mám rodinný tarif Red+ sdílené 10 GB dat za 993,- a dle zkušenosti výše ohledně MT, jsem to taktéž zkusila a vůbec neuspěla.. k mému tarifu to nelze.
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlaky777 4. 10. 2022 07:54

Dnes jsme měl hovor s retenčním oddělením a nabídnuty následující tarify:

1) Flat - hovory+SMS zdarma a 4GB dat internetu za 299 Kč (2GB vždy nutno vyzvednout z aplikace každý měsíc)
2) Flat - hovory+SMS zdarma a 10GB dat internetu za cenu 352 Kč

Co říkáte na nabídku.
Vzal jsem nakonec tu druhou nabídku za cenu 352 Kč.
( pro info u Vodafonu pevný internet nemám)
vlaky777
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiproko 4. 10. 2022 08:23

Poco X5 Pro
jiproko
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 10. 2022 08:57

vlaky777:
Jestli ti to vyhovuje a je to levnější, než co jsi měl, tak proč ne..
anonymni

Odeslat příspěvekod Travas 5. 10. 2022 10:43

Tak dnes dojednány 4 čísla: 2x2GB / 1xneomezený (rychlost 10Mb/s) a 1xneomezený v 5G rychlosti za 1.570,- (mám u VDF 1Gb internet) a chtělo mě ulovit O2, tak se vymáčkli. Myslím, že relativně dobrá nabídka.
Travas
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků