DATAMÁNIE aneb 100 GB a 1000GB dat od O2

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Milos 28. 1. 2023 16:41

Ano, to lze a O2 to uvádí přímo i na webu Datamanie.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jjrr 28. 1. 2023 16:49

Jasně že jde přenést číslo na SIM datamanie, ale pouze od jiného operatora, ne od O2. A na pobočku kvůli tomu nemusíš.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod polda 28. 1. 2023 17:43

Samozřejmě,že to jde !!! Přes SMS PRENOS xxxxxxx .....jak je uvedeno. Prostě hajzli, na prodejnách dělají z lidí blbce a snaží se jim vnutit něco jiného s výmluvou ,že požadované nejde. Před 2mesici dělali z kamarádky blbku,že nejde Datamanii udělat na eSim. Když mi to volala tak jsem jí řekl ať jde jinam a tváří se jak debil,že s ní pak nehnou. Za 5 minut eSim hotovo.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 15. 2. 2023 08:56

Přišla mi SMS, že do 19.2.2023 je při dobití přímo na prodejně O2 +50 Kč kréda navíc. Tak kdyby to někdo v praxi ověřil, tak dejte vědět. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirek.P 15. 2. 2023 09:00

Aha, to je nejaky podezrely - zeby soucasti byla masirka na prechod na tarif?
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 15. 2. 2023 09:24

Po zkušenosti s nákupem "jen" O2Pods+ s bonusem a vnucovačce dalších služeb se nedivím asi jim to za těch 50 bonusu stojí. V tu chvíli jsem byl rád, že jsem O2 prodejnu navštívil poprvé a na dlooooouhou dobu naposledy. Otázka jestli se to stihne strhnout na další měsíc když po 30 dnech by to pade propadlo.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 15. 2. 2023 10:44

hauzz píše:Otázka jestli se to stihne strhnout na další měsíc když po 30 dnech by to pade propadlo.


Pokud je bonusový, tak se spotřebuje hned, resp, při další aktivaci za 300, a pokud není bousový, tak má platnost normálně půl roku, ne? (Nebo 10 měsíců či jak.) Nevidím možnost, jak by ta pajda mohla propadnout.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 15. 2. 2023 12:31

Bonus je standartně na 30 dní? Nebo je u O2 něco jinak? Když dobiju 300 tak se strhne 300 za balíček a předpokládám že bonus připíšou až za několik minut. Proto píšu obavy o propadnutí toho bonusu. Psal jsem pro případ uspaného balíčku takže po dobití se hned 3kila strhnou ;-)
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 15. 2. 2023 13:11

Tak může se to hodit při takovém tom rodinném nakupování v nějakém shoping centru. Manželku / milenku / přítelkyni pošlete na nákupy a aby vás z toho nekleplo, tak zatím si skáknete do O2. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 15. 2. 2023 13:39

... a klepne vás v té prodejně O2 :-P
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jjrr 15. 2. 2023 17:06

Někdy na podzim mi připsali bonus 50 Kč dřiv než kredit 300 Kč, takže mi zbyl 50 Kč standardní. Ale nevím, zda se jim to podaří pokaždé tak.

Já bych chtěl změnit SIM za eSIM, ale nechce se mi platit poplatek 99 Kč. Nejde to nějak bezplatně?
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod P3p3k 15. 2. 2023 17:27

Jde, ale je potreba mit simku od jineho operatora. Ale v podstate se jen doma parkrat klikne v samoobsluze a pak naskenuje QR kod. Tak si kdyztak na ten test porid jinou kartu.
Pokud trvas na O2, budes muset cekat. Je mozne, ze i O2 tuto sluzbu umozni delat jako to umi ostatni.
Pak je jeste mozne si to treba nechat dat k svatku/narozeninam. Vanoce jsi prosvihl...
Alcatel OT - Alcatel 301 - Samsung Monte + Xperia E15i - Lumia 620 - Lumia 820 - Lumia 1020 - Pixel 3a - Pixel 4a - Pixel 7a
P3p3k
Junior

Odeslat příspěvekod radim 15. 2. 2023 17:33

hauzz píše:Bonus je standartně na 30 dní? Nebo je u O2 něco jinak? Když dobiju 300 tak se strhne 300 za balíček a předpokládám že bonus připíšou až za několik minut. Proto píšu obavy o propadnutí toho bonusu. Psal jsem pro případ uspaného balíčku takže po dobití se hned 3kila strhnou ;-)


A proč 300? Ono nejde na prodejně dobít míň??? Tak to pak jo, to by mohlo propadnout. Respektive dal by se využít jen na volání a podobné služby. Anebo vyčerpat těch 100 giga dřív než skončí platnost kreditu a znovu dobít. No vopruz. Na prodejnu se ale dostanu až v pátek.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 15. 2. 2023 17:37

O2 uvádí, že na prodejně (ale i jinde) lze dobít nejméně 300Kč.
Řešením by mohlo být dostat se s kreditem trošku do mínusu, před tím než ho půjdeš na prodejnu dobít.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Briko 28. 2. 2023 18:15

Je normální u O2, aby skoro celou hodinu po dobití kreditu se to neprojevilo na kartě ?
Žádná SMS o dobití, na webu též starý kredit, bordel.
Briko
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků