O2 - Sezónní akce a odměny

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tonda Blaník 19. 3. 2023 20:06

Ahoj, nemá někdo navíc kód a podělil by se? Starý telefén najdu ale jsem u T-mobile...
Tonda Blaník
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Budulinek 20. 3. 2023 10:10

Pokud někomu zbyl ještě jeden kód, budu za něj též moc rád do SZ. Děkuji předem.

e: Díky moc, vyřešeno
Budulinek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 20. 3. 2023 11:00

https://www.o2.cz/telefony-a-zarizeni/p ... nd-4-cerna

Skladem Vlašim, když si to domluvíte, třeba vám to dovezou na vaši pobočku. :D

Jo a ještě taková jedna zajímavá informace. Jak jsem byl pro tu WG 24 000 mAh powerbanku, tak jsem mimoděk zjistil, že O2 má skladem věci, co nejsou nám zákazníkům vidět na internetu, vidí je jen zaměstnanci, když se koukají do systému. :D

Myslím, že je to centrální sklad O2 v Olomouci. A tam co mají, nemusí být obyčejným smrtelníkům vidět. :D

********************************************************************

Tip na zboží: https://www.o2.cz/telefony-a-zarizeni/p ... b-a-c-64gb
o<:)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 20. 3. 2023 12:33

Občas nemají na prodejně co by tam mít měli, protože to někdo ukradl. :D
Verbatim Store 'n' Go Dual Drive flash paměť 64GB USB 3.0/USB-C taky mám, jen škoda, že neumí mít zakryté oba konektory, ten USB A konec je navíc plastový.

Já už teď budu brát asi jen sluchátka pro kolegy.
Bral jste někdo na prodejně najednou víc než 3 věci za víc než 3 telefony a kódy?
Nedělají s tím problémy?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pan.nikdo 20. 3. 2023 12:53

Já si dnes šel pro nabíječku, která svítila skladem., Na pobočce ji nenašli. Tak objednána.
pan.nikdo
Junior

Odeslat příspěvekod radim 20. 3. 2023 13:42

Ředitel ČTÚ píše:Tip na zboží: https://www.o2.cz/telefony-a-zarizeni/p ... b-a-c-64gb
o<:)


Nu dobrá tedy, rezervoval jsem. :D Sice úplně nemám moc důvěru v 64 GB v tak miniaturním zařízení, ale asi to nebudu používat často, tak to snad vydrží, spíš to bude v šuplíku pro strýčka příhodu. Za korunu...

Jinak pokud uvažujete nad kabely USB-A -> něco, tak od pátku mají v Lidlu 3 libovolné kabely za 120 Kč, tj. jeden za 40 Kč. Délka metr. Tak za starý telefon vezměte něco hodnotnějšího. ;-)
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 20. 3. 2023 16:59

myšpulín píše:Občas nemají na prodejně co by tam mít měli, protože to někdo ukradl. :D
Verbatim Store 'n' Go Dual Drive flash paměť 64GB USB 3.0/USB-C taky mám, jen škoda, že neumí mít zakryté oba konektory, ten USB A konec je navíc plastový.

Já už teď budu brát asi jen sluchátka pro kolegy.
Bral jste někdo na prodejně najednou víc než 3 věci za víc než 3 telefony a kódy?
Nedělají s tím problémy?


Pane kolego a které sluchátka jste vybral, ať se trochu inspiruji ? Ne že bych už měl nějaký rozbitý telefon, ale třeba se ještě povede mi nějaký sehnat. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 20. 3. 2023 17:17

Tak bohužel ani v druhé prodejně jsem neuspěl s požadavkem 1 telefon na nákup. Chtěli prostě 1 telefon na 1 kus příslušenství, šmejdi. Přitom podmínky hovoří zcela jasně nejasně.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 20. 3. 2023 17:22

Koupil jsem ty klasické O2 pods, ty alespoň sednou do ucha snad každému, nemusí se řešit nějaké nástavce.
Kolega chtěl od každé barvy jedny, ale černé už neměli i když podle eshopu by je měli na u nás mít.

Telefonů se mi teď pár sešlo, kolega mi jich věnoval 5 s tím že chce ty 3 sluchátka.

Nákup více než 3 položek za mě vyřešili tím, že neměli ty černá sluchátka.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dwxx 20. 3. 2023 17:32

Já vzal zatím WG 10000 powebanku, USB-C HDMI kabel a bezdrátovou o2 15 w nabíječku. A 64gb flashka USB a/c je na cestě na prodejnu :-) ještě přemýšlím, že vezmu průhlednej kryt na telefon a možná ještě něco. Za ty prachy... :-)

A slečna se divila, jak o té akci vím, že to skoro nikdo neví :-)
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 3. 2023 17:46

radim píše:Tak bohužel ani v druhé prodejně jsem neuspěl s požadavkem 1 telefon na nákup. Chtěli prostě 1 telefon na 1 kus příslušenství, šmejdi. Přitom podmínky hovoří zcela jasně nejasně.

ve kterém městě, abysme věděli kam nechodit? ;-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ffff 20. 3. 2023 18:31

pan.nikdo píše:Já si dnes šel pro nabíječku, která svítila skladem., Na pobočce ji nenašli. Tak objednána.

Já objednal produkt z jiné prodejny před asi 10 dny, v pátek už ho dle webu měli mít na cílové prodejně, tak jsem tam dnes šel a tvrdí, že to ještě nepřišlo. Kdybych se opravdu nechtěl nefunkčního starého mobilu ekologicky zbavit, tak se jim na takovou akci vykašlu.
ffff
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peta809 20. 3. 2023 20:57

Chodí někdo vybírat jihlavskou prodejnu? :D B)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 3. 2023 23:58

mám 3 telefony a 3 kódy k dispozici, půjde mi pro známého objednat tyto 3 powerbanky á 499kč
https://www.o2.cz/telefony-a-zarizeni/p ... og-image-5
anebo pro jistotu aby to bylo přes 500kč za jeden telefon vzít 3x tuto za 599kč?
https://www.o2.cz/telefony-a-zarizeni/p ... 3-pd-cerna
anebo to jde zkombinovat jinak?
Díky
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 21. 3. 2023 00:24

Cena 499Kč není problém. Osobně bych ale raději koupil tu dražší, která je lepší (větší kapacita, podpora rychlého nabíjení)
Milos
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků