O2 - Sezónní akce a odměny

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 3. 2023 00:36

to vím, že je výhodnější, ale známý jede ještě přes staré microUSB a i těch 5000mAh mu stačí, když budou 3ks (ještě probereme i dražší)

co se týče objednávky, nejlépe zajít na prodejnu a nechat si je objednat z eshopu a potom se znovu stavit až přijdou? za jak dlouho můžou být na prodejně z toho eshopu?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octr 21. 3. 2023 05:36

Je to problém s tím eshopem, protože na objednávku z eshopu nelze použít tenhle kód, musíš se s nimi domluvit, že si to nechají poslat z eshopu na sklad prodejny, a až pak to koupit od nich z prodejny, a ne jako objednávku z eshopu přímo pro zákazníka dodanou k převzetí na prodejnu.
octr
osobne

Odeslat příspěvekod peta809 21. 3. 2023 06:00

Nick Cave píše:to vím, že je výhodnější, ale známý jede ještě přes staré microUSB a i těch 5000mAh mu stačí, když budou 3ks (ještě probereme i dražší)

co se týče objednávky, nejlépe zajít na prodejnu a nechat si je objednat z eshopu a potom se znovu stavit až přijdou? za jak dlouho můžou být na prodejně z toho eshopu?

To že mu to stačí teď neznamená, že mu to bude stačit za třeba rok. Myslel bych dopředu a volil tu o chlup dražší. Uvidíš, že se to zúročí B)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octr 21. 3. 2023 06:04

Za rok může i ta lepší ztratit kapacitu, zbytečné řešit, kup to, co je pro tebe levnější.
octr
osobne

Odeslat příspěvekod dwxx 21. 3. 2023 06:22

octr píše:Je to problém s tím eshopem, protože na objednávku z eshopu nelze použít tenhle kód, musíš se s nimi domluvit, že si to nechají poslat z eshopu na sklad prodejny, a až pak to koupit od nich z prodejny, a ne jako objednávku z eshopu přímo pro zákazníka dodanou k převzetí na prodejnu.

Jde to objednat i přímo na prodejně, objednají to z eshopu a až to přijde, stačí se stavit, zaplatit a vyzvednout.
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 3. 2023 07:51

dwxx píše:Jde to objednat i přímo na prodejně, objednají to z eshopu a až to přijde, stačí se stavit, zaplatit a vyzvednout.

ale tady nerozumím tomu, že když na prodejně objednají z eshopu na moje jméno, tak je to stejné, jako když si objednám sám z eshopu na prodejnu?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dwxx 21. 3. 2023 07:56

Ne. Tam pak nemusíš rušit objednávku a dávat na sklad, jak tady bylo řečeno. Na prodejně mi vytvořila objednávku, nahlásil jsem kód, odevzdal jsem telefon a až USB disk přijde, tak dají vědět, stavím se na prodejnu, zaplatím korunu a odcházím.
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod radim 21. 3. 2023 08:09

Nick Cave píše:mám 3 telefony a 3 kódy k dispozici, půjde mi pro známého objednat tyto 3 powerbanky á 499kč
https://www.o2.cz/telefony-a-zarizeni/p ... og-image-5
anebo pro jistotu aby to bylo přes 500kč za jeden telefon vzít 3x tuto za 599kč?
https://www.o2.cz/telefony-a-zarizeni/p ... 3-pd-cerna
anebo to jde zkombinovat jinak?
Díky


Já bych si nechal přeposlat z jiné prodejny tu Fixed Zen 10 000 mAh za 499,-. Hodně se mi tam líbí ten integrovaný kabel s dvěma konektory, to je skvělá vychytávka. Člověk s sebou nemusí vláčet kabel, který zavazí, a musí ho hlídat.

https://www.o2.cz/telefony-a-zarizeni/p ... og-image-6
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 3. 2023 08:18

radim:
co tady čtu, konkrétně od osobne, tak to poslání z jiné prodejny může trvat dlouho, on prý čeká už 10 dní a blíží se konec akce...
jinak ty intergrované kabely má i ta powerbanka z odkazu za 499kč s poloviční kapacitou 5000mAh
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 21. 3. 2023 08:28

Integrovaný kabel může být po čase nevýhoda, když se ti například kabel či konektor poškodí.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 3. 2023 08:36

safra, to je pravda, to nemají ty powerbanky s integrovaným kabelem ještě samostatný konektor na kabel?
tím pádem objednám asi ty za 599kč bez integrovaného káblu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 21. 3. 2023 08:50

Mají, na fotce jsou konektory jasně vidět. Ty Fixed Zen mají ten integrovaný kabel dokonce odnímatelný. Kurnik to vypadá hodně dobře, pb jsem původně nechtěl, ale tato vyfikundace mě dost nahlodala, no za kačku, nekupto. Jdu dneska objednat.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 3. 2023 09:12

za jak dlouho, když objednám na prodejně, přijde ta objednávka z eshopu na prodejnu O2?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 21. 3. 2023 09:19

Dva pracovní dny cca.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 21. 3. 2023 11:52

S velkou pravděpodobností záváží pondělí, středa, pátek. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků