O2 - Sezónní akce a odměny

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod octr 21. 3. 2023 16:34

Tésně vedle, v úterý a ve čtvrtek mi říkala prodavačka z prodejny, ale možná to je v každé prodejně jinak.

Jsem se zbavil tří nefunkčních mobilů, což hodnotím pozitivně, koupil za 99, 1 a 1 Kč tři zbytečné věci, které jsem nepotřeboval, což hodnotím negativně. Nebylo moc na výběr, co koupit, to co by člověk i potřeboval, měli vyprodané, nebo se alespoň tváří, že to nemají nikde na skladě. Předpokládám, že to je účelové a po akci se to na skladě objeví.

Ještě mám dva staré mobily na vyhození, které tedy fungují, tak ty jim nedám, když za to nic kloudného nemají.
Naposledy upravil octr dne 21. 3. 2023 16:39, celkově upraveno 1
octr
osobne

Odeslat příspěvekod polda 21. 3. 2023 16:37

Jsem zvědav jestli řeknou kolik kilo vysbirali
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octr 21. 3. 2023 16:43

Když jsem kupoval nový mobil Samsung Flip3, tak jsem za starý funkční mobil s nulovou hodnotou myslím že Siemens A35 dostal dost vysokou slevu několik tisíc Kč od Samsungu, to byla lepší akce.
octr
osobne

Odeslat příspěvekod myšpulín 21. 3. 2023 19:06

Já odevzdal jen vraky, funkční telefony si nechávám.
Dnes nová zkušenost, prodejce vyplňoval nějaký papír, kde chtěl moje údaje a vyplňoval i typ telefonu.

Zatím jsem vzal:
6x O2 Pods, 2x od každé barvy
3x powerbanka WG 10000
2x flash disk 64 GB
1x O2 nabíječka PD 45W GaN
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 21. 3. 2023 20:09

Mám další rozbitý mobil. :D Ale je rozbitý tak blbě, že je funkční a je mi líto jim ho dát. Je to LG Q6 s rozbitým displejem. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod single 21. 3. 2023 20:33

Nick Cave píše:
dwxx píše:Jde to objednat i přímo na prodejně, objednají to z eshopu a až to přijde, stačí se stavit, zaplatit a vyzvednout.

ale tady nerozumím tomu, že když na prodejně objednají z eshopu na moje jméno, tak je to stejné, jako když si objednám sám z eshopu na prodejnu?

Každá prodejna to asi dělá jinak. V té naší to funguje tak, že jim řeknu kód a co chci objednat a za dva dny jim přijde balíček ve kterém už jsou pro mě doklady na ten doplatek, třeba 1 Kč. Přes eshop tam ten kód vložit nejde. S těmi telefony jsou dost nepozorní, za šest objednávek jsem jim dal jen tři telefony ;-)
single
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 21. 3. 2023 20:52

Jo takhle to bylo dnes taky. Kdybych neměl ten telefon na stole tak by si vzala jen korunu a nazdar. Protože balíček přišel ze skladu rovnou s hodnotou doplatku - 1kč.
Evidentně je to u nich běžné- různé vouchery,narozeninové akce atd. pak ať se v tom vyznaj.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nehyba 22. 3. 2023 15:23

zdravím,nemá někdo ještě volný kód prosím??? do SZ,děkuji
nehyba
Junior

Odeslat příspěvekod Georf 22. 3. 2023 15:48

Taky bych poprosil.
Georf
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 22. 3. 2023 17:51

Zítra vám můžu po jednom kódu poslat večer, teď jsem na výjezdu a nejsem doma. :D Tak když tak mi napište SZ.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 22. 3. 2023 18:40

Nevím, kdo zde už kód dostal či nikoliv, z těch, co si o něj žádal, ale pokud dotyční napíšou SZ, tak mohu po jednom poskytnout. Mám 3, ale zatím bych se dvou klidně zbavil. Pokud bych 3. příští týden nevyužil, pošlu do světa i ten 3. ;)

EDIT: Tak oba jsem už udal, ale ten třetí bude možná ke konci měsíce také k dispozici B)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octr 23. 3. 2023 03:38

Každý si snad dokáže objednat SIM zdarma od O2 sám, tím bude mít možnost vygenerovat si 3 kódy sám na každou SIM.

https://www.simzdarma.cz/
octr
osobne

Odeslat příspěvekod BariTom 23. 3. 2023 05:59

Nevíte do kdy akce platí?
BariTom
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 23. 3. 2023 06:10

Do konce března.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 23. 3. 2023 08:34

Případně v Penny mívali SIM s minimem kreditu myslím za 30kč
hauzz
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků