O2 - Sezónní akce a odměny

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod peta809 23. 3. 2023 08:43

octr píše:Každý si snad dokáže objednat SIM zdarma od O2 sám, tím bude mít možnost vygenerovat si 3 kódy sám na každou SIM.

https://www.simzdarma.cz/

Nemusí už stačit dojít, v extrémním případě.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dwxx 23. 3. 2023 09:47

Za 2 dny je doma.
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 3. 2023 10:28

tak včera 2 powerbanky 10000mAh s doplatkem 98kč a fleška Verbatim dual 64GB za 1kč super akce, vše měli skladem na prodejně, nebylo nutné nic objednávat :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 23. 3. 2023 14:37

octr píše:Když jsem kupoval nový mobil Samsung Flip3, tak jsem za starý funkční mobil s nulovou hodnotou myslím že Siemens A35 dostal dost vysokou slevu několik tisíc Kč od Samsungu, to byla lepší akce.


No na takovou akci se pak už vyplatí koupit v zastavárně ten nejlevnější střep, co tam budou mít, a i tak to bude velmi výhodné. :-)

Jinak jsem se právě vrátil z Hradu a O2 všechny mé návrhy nepřijal. Měl jsem rezervovanou nablíječku a prý ji prodali včera někomu. Takže už je to dost vybrané a zbývá jen trochu zbytků, není dobré otálet. :-(
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 24. 3. 2023 05:31

Jaká nabíječka to byla by mě zajímalo?
Mě už docházejí nápady co já, rodina a přátelé potřebují. :D
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 24. 3. 2023 07:13

Tak kdo ještě potřebuje kód, tak mi napište do SZ. Já už asi žádný rozbitý telefon neseženu a to LG Q6 jim nedám. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 24. 3. 2023 09:47

myšpulín píše:Jaká nabíječka to byla by mě zajímalo?
Mě už docházejí nápady co já, rodina a přátelé potřebují. :D


Swisten PD 20W na iPhone. Záleží, co máte doma za zařízení, jestli samé Androidy, jestli i tablety atd. Zajímavých nabíječek mají několik, akorát ne na e-shopu a nevím, jestli se to ještě stihne přeposlat na jinou prodejnu. :-) Nějak jsem zaspal, no.

Jinak na bazoši jdou koupit nefunkční mobily za 60 Kč, tak i 61 Kč by mi za tyto nabíječky přišlo jako supercena:

https://www.o2.cz/telefony-a-zarizeni/p ... g-image-23

https://www.o2.cz/telefony-a-zarizeni/p ... g-image-15
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octr 24. 3. 2023 13:59

Za 60 Kč na bazoši? A poštovné bude platit kdo? Nejsou to tak jednoduché počty, zvlášť když má O2 ještě k tomu předražené ceny a chudý výběr.
octr
osobne

Odeslat příspěvekod myšpulín 24. 3. 2023 14:42

Ta 87W nabíječka by byla dobrá, mít ji poblíž.
Tu druhá je nápadně podobná jedné co mám z Aliexpressu co byla asi za 2 dolary, ta při zatížení pěkně *****í. Ale třeba jen stejně vypadá a vnitřek je jiný.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod radim 24. 3. 2023 14:54

octr: Tak když jsi z jiného města, tak samozřejmě i poštovné, pokud máš štěstí, seženeš bez poštovného (Marketplace na Fejsu třeba).

Jinak jsem nakonec místo toho Swistenu koupil dražší i s kabelem, když dávají jenom 1 příslušenství na 1 telefon:

https://www.o2.cz/telefony-a-zarizeni/p ... g-image-14
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vklatil11 24. 3. 2023 23:40

Starý telefon ani není třeba. Dnes jsem bral powerbanku (ani ji nepotřebuju, ale za 99Kč se hodí)
dal jsem kód, zaplatil a pak se ptám jestli chtějí telefon a odpoveděl mi, že ho ani nepotřebuje, že si ho můžu nechat.
vklatil11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod octr 25. 3. 2023 05:59

Po mně ho tedy pokaždé chtěla. Takže jsi měl spíš napsat, kde konkrétně ho nechtějí.
octr
osobne

Odeslat příspěvekod myšpulín 25. 3. 2023 07:38

Co prodejna, resp co prodejce to jiný přístup. Jednou se mnou vypisovali údaje o tom telefonu a prohlíželi ho jak v bazaru, jinde řešili jestli to můžou vzít, když na sebe nemám psanou žádnou službu. Jediné co vždy opravdu potřebují jsou ty kódy a zatím u mě vždy chtěli i ty telefony. Zatím mám oboje, co chybí je nápad co smysluplného brát.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod radim 25. 3. 2023 11:57

Za nefunkční mobil je smysluplný jakýkoliv funkční hardware. Těžko bude někdy lepší nabídka za nefunkční telefony. Před pár dny tu byl na MM článek, že T-Mobile vybírá staré telefony - zdarma. Je taky třeba se podívat do budoucna, zejména na plány Applu, co udělá Apple, udělají potom i ostatní. Telefony se budou prodávat bez nabíječek. Postupně všechny. Jenže nějak je nabíjet bude stále potřeba. A vše směřuje k bezdrátovosti, iPhone 16 možná už nebude mít žádný fyzický konektor. A kompatibilní nabíječka vydrží desítky let, moc místa nezabere. Já zatím koupil dvě ty bezdrátové, možná přiberu třetí. To, že ji nutně nepotřebuju dneska, neznamená, že ji nebudu potřebovat za dva roky. Toť můj názor, nikomu ho nenutím.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 25. 3. 2023 12:17

Jo o nějaké bezdrátové nabíječce uvažuji i když ji můj současný hlavní telefon neumí, jen starý Samsung Note 8 ji podporuje.
Mám jich tedy asi 5, síťových nabíječek mám taky dost různých výkonů a provedení.

Příští firemní mobil má být nějaký iPhone, takže možná budu potřebovat i jiné kabely.
myšpulín
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků