O2 - Sezónní akce a odměny

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ffff 2. 4. 2023 08:24

Ona to ale je levná čína, to je dáno nizkými výrobními náklady v číně, nikoliv nízkou kvalitou.
ffff
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dakre 4. 4. 2023 13:40

octr píše:Každý si snad dokáže objednat SIM zdarma od O2 sám, tím bude mít možnost vygenerovat si 3 kódy sám na každou SIM.

https://www.simzdarma.cz/

Bohužel SIM nepřišla včas. Jen pro zajímavost, objednávám jsme ji ve čtvrtek 23.3. ráno a dorazila až dnes! Naštěstí se pár dobrých duší podělilo o nevyužité kódy, takže mi zbyl jen jeden starý mobil. ;-)
dakre
Junior

Odeslat příspěvekod radim 4. 4. 2023 13:49

Já jsem objednával 27. 3. a taky ještě nedorazila. Ale podle tvého data dorazí za 4 dny. Takže až v úterý 11. dubna. 2 týdny. :-D Twist chodí za dva pracovní dny.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 6. 4. 2023 11:59

Jak jsem teď hledal vajíčka v T-Mobile appce, tak tam píšou, že Češi mají doma až 12 000 000 nepoužívaných telefonu. :D Zajímavy údaj.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 6. 4. 2023 16:46

Teď mám v O2 radostech kódy "50% sleva na nabíječky na telefon od O2" s poznámkou Exkluzivně pro vás.

Asi vědí, že jsem si koupil jen 5 nabíječek tak mi nabízejí další. :D
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod radim 14. 5. 2023 12:07

Zvláštní je, že to nijak nevyužili marketingově. Jako kolik třeba vybrali mobilů a tak. Ekologie je marketingově velmi vděčné téma, dnes obzvlášť.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod passé 14. 5. 2023 15:59

Asi jich moc nevybrali. Ja mel takovy pocit, ze jsem byl jediny, kdo do te O2 prodejny se starym mobilem prisel, museli se ptat sve podpory, jestli mi mohou pri pouziti slevoveho kodu prodat vec levnejsi nez 501 Kc, a to jsem tam byl spis az koncem mesice.
passé
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dwxx 14. 5. 2023 17:01

Je to možné. Mne se taky ptala jak o té akci vůbec vím...
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod radim 17. 5. 2023 17:19

radim píše:Jinak ta bezdrátová rychlonabíječka je super, synek už nechce používat nic jiného. Jestli budou stačit kódy a zásoby O2, pořídím ještě jednu.


Po 2 měsících musím říct, že bezdrátové nabíjení je silně návykové. Na baterku se*e Bílej tesák, kdo jednou zkusí, už kabel nikdy nevezme do ruky a vzpomene si na památnou hlášku ze S čerty nejsou žerty: Nechápu, jak jsem tak dlouho mohla žít po selsku. :-)
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod passé 17. 5. 2023 17:26

No az ti to znici baterii, protoze se pri bezdratovem nabijeni zahriva vic, tak se zase vratis ke kabelu.
passé
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radim 17. 5. 2023 17:30

Vyměním baterii. :-) Možná dřív vyměním telefon, než se to na baterce výrazněji projeví (pokud vůbec). Uvidíme. Kdo nic nedělá, nic nezkazí.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 17. 5. 2023 17:48

passé píše:No az ti to znici baterii, protoze se pri bezdratovem nabijeni zahriva vic, tak se zase vratis ke kabelu.

Já tedy při bezdrátovém nabíjení žádné větší zahřívání telefonu nepozoruji. Víc se mi telefon zahřívá při rychlém nabíjení kabelem (QC3).
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod passé 17. 5. 2023 19:41

Vsak rychlonabijeni take nici baterii, kdyz ji moc zahriva. Mne to jde tedy v nastaveni telefonu vypnout.
passé
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m4rk3J 18. 5. 2023 09:32

Bezdrát je fajn třeba v autě a nebo na stole v pracovně, nicméně když chci telefon zároveň používat (koukat na videa, něco si zahrát apod.), tak je kabel lepší.
m4rk3J
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 2. 6. 2023 10:46

Sleva 500 Kč za starý telefon platí i v červnu, jen už nepíší nic o příslušenství, jen, že se sleva vztahuje na všechny telefony a akce se dá kombinovat s dalšími slevami na telefony.
Podrobnosti jsou v O2 radostech.
myšpulín
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků