T-Mobile - 100 GB za 300 Kč

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod saturn77 5. 6. 2023 14:06

pokud je expirace květen 2028, do kdy se musí aktivovat?
do toho května 2028 ?
saturn77
Junior

Odeslat příspěvekod passé 5. 6. 2023 14:51

Ja bych se nebal aktivovat i pozdeji.
passé
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oldschooltrancer- 5. 6. 2023 14:53

Tak jsem objednával druhou sim a než jsem to dokončil, už nebyly. Jo. Das ist supa!
oldschooltrancer-
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 5. 6. 2023 14:54

pokud je expirace květen 2028, do kdy se musí aktivovat?
do toho května 2028 ?

Do 28.4.2028, protoze je to patek ;)
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod passé 5. 6. 2023 14:58

oldschooltrancer- píše:Tak jsem objednával druhou sim a než jsem to dokončil, už nebyly. Jo. Das ist supa!

Me to dokonce napsalo, kdyz jsem zkusil na dobirku, ze uz mam jednu objednavku, druha neni mozna.
passé
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 5. 6. 2023 14:58

Květen má i 31.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radmik 5. 6. 2023 15:47

Tak karta je doma a kurýr občanku chtěl....
radmik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Huzareh 5. 6. 2023 16:14

Mnozí jsou tu překvapeni, že naměří rychlost vyšší než udávaných 300 mbit/sec, která je u této SIM. Je to tím, že většina aplikací pro měření rychlosti internetu měří rychlost sítě bez ohledu na rychlost tarifu. Síť je prostě pustí. Operátoři se pak mohou chlubit rychlostí sítě. Aplikace ČTÚ-Net-Test vám ale v takovém místě změří skutečnou omezenou rychlost tarifu. Vyzkoušeno na mém tarifu, kdy prvních 60GB jede naplno plnou rychlostí a pak další už jen 20 mbit/sec. Aplikace od ČTÚ ukazuje těch 20 mbit/sec a jiné pořád rychlost vyšší. Platí to samozřejmě v těch místech, kde je rychlost sítě vyšší než nejvyšší možná rychlost k dané SIM.
Huzareh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod špecifickýtrh 5. 6. 2023 16:50

iguka píše:
Nick Cave píše:to je jakési divné, na Datamánii přejít s číslem šlo


Ano, na datamanii číslo převést šlo. Tohle mi došloz infolinky.

Nevím, jak zněla formulace tvého dotazu, ale z odpovědi operátora chápu, že nelze ten tarif získat jinak, než že si koupíš tu limitovanou edici sim. O tom, že pak na na tu aktivovanou sim nejde převést/portovat číslo, tam nepíše ani čárku.
špecifickýtrh
Junior

Odeslat příspěvekod polda 5. 6. 2023 17:23

V letáku v obálce návod jak přenést číslo na tuto sim
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 5. 6. 2023 17:48

špecifickýtrh píše:
iguka píše:
Nick Cave píše:to je jakési divné, na Datamánii přejít s číslem šlo


Ano, na datamanii číslo převést šlo. Tohle mi došloz infolinky.

Nevím, jak zněla formulace tvého dotazu, ale z odpovědi operátora chápu, že nelze ten tarif získat jinak, než že si koupíš tu limitovanou edici sim. O tom, že pak na na tu aktivovanou sim nejde převést/portovat číslo, tam nepíše ani čárku.


Ptal jsem se na to, že když si ji koupím, tak jestli na ni lze převést číslo od tmobile nebo číslo od jiného operátora. Ale pracují tam telata, které tomu nerozumí, takže se nedivím, že napíší, že to nejde, ale přesto to jde.

Jak píše polda, takže to lze.
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod passé 5. 6. 2023 17:48

Operatori na infolinkach vedi houby, z jejich informaci se vychazet neda.
passé
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 5. 6. 2023 18:08

polda píše:Květen má i 31.

Ale duben ne.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chellko 5. 6. 2023 18:25

Huzareh píše:Mnozí jsou tu překvapeni, že naměří rychlost vyšší než udávaných 300 mbit/sec, která je u této SIM. Je to tím, že většina aplikací pro měření rychlosti internetu měří rychlost sítě bez ohledu na rychlost tarifu. Síť je prostě pustí. Operátoři se pak mohou chlubit rychlostí sítě. Aplikace ČTÚ-Net-Test vám ale v takovém místě změří skutečnou omezenou rychlost tarifu. Vyzkoušeno na mém tarifu, kdy prvních 60GB jede naplno plnou rychlostí a pak další už jen 20 mbit/sec. Aplikace od ČTÚ ukazuje těch 20 mbit/sec a jiné pořád rychlost vyšší. Platí to samozřejmě v těch místech, kde je rychlost sítě vyšší než nejvyšší možná rychlost k dané SIM.


Napísal si to ako Maďar ;-) Pre pochopenie nie moc dobre
chellko
Junior

Odeslat příspěvekod jenik3 5. 6. 2023 19:08

Huzareh píše:Mnozí jsou tu překvapeni, že naměří rychlost vyšší než udávaných 300 mbit/sec, která je u této SIM. Je to tím, že většina aplikací pro měření rychlosti internetu měří rychlost sítě bez ohledu na rychlost tarifu. Síť je prostě pustí. Operátoři se pak mohou chlubit rychlostí sítě. Aplikace ČTÚ-Net-Test vám ale v takovém místě změří skutečnou omezenou rychlost tarifu. Vyzkoušeno na mém tarifu, kdy prvních 60GB jede naplno plnou rychlostí a pak další už jen 20 mbit/sec. Aplikace od ČTÚ ukazuje těch 20 mbit/sec a jiné pořád rychlost vyšší. Platí to samozřejmě v těch místech, kde je rychlost sítě vyšší než nejvyšší možná rychlost k dané SIM.

Opravdu? Toto se mi zda ponekud nepravdepodobne. Aplikace CTU nemuze mit zadnou prioritu, ani omezeni.
jenik3
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků