T-Mobile - 100 GB za 300 Kč

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod m4rk3J 9. 6. 2023 19:17

m4rk3J
Junior

Odeslat příspěvekod iguka 9. 6. 2023 19:30

ano, super :) kolik je minimální dobití v appce 250 ?
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lluukkaassss 9. 6. 2023 19:51

Nejnižší cena dobití je 250.

-- 9. 6. 2023 20:54 --

PetrXx2 píše:včera koupeno a zaplaceno kartou, potvrzení přišlo, dnes tato sms:
Dobry den, dovolujeme si Vas informovat, ze jsme zrusili Vasi objednavku O-8278310428, jelikoz pozadovane zarizeni nemame skladem.
V nejblizsi dobe Vas budeme kontaktovat. Hezky den, Vas T-Mobile


Já včera objednal na dobírku a dneska SMS od PJ expedis, že v pondělí budou doručovat.
Lluukkaassss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iguka 9. 6. 2023 21:49

Tak pak není co řešit, protože 250 opakované dobití + 20% z appky a zaplatí to 100GB balíček�
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Letadlo 9. 6. 2023 22:27

Trošku nešikovné je to ustanovení
Účastník, který provede nastavení automatického dobíjení dle
bodu 1. Podmínek získá počínaje druhým dobitím nárok na
bonusový kredit ve výši 20 % z dobité částky, jednotlivě
maximálně však 2 000 Kč, a to za každé dobití prostřednictvím
tohoto automatického dobíjení.


To si člověk dobije 250 korun, dobije si podruhé 250 korun a dostane 50 korun bonusového kreditu. Ten by se sice měl využít přednostně, ale pokud jej systém dobije později, z těch 500 korun se již obnoví balíček Internet 100 GB. A pak záleží jak budou mít nastaveny platnost bonusový kredit a balíček internetu - přesně 30 dní, nebo plus/mínus. Nejlepší by bylo, kdyby člověk opravdu měl kredit na obnovu až s připsaným bonusem.
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strainy 9. 6. 2023 23:25

počínaje druhým dobitím

Vidím to tak, že po aktivaci karty ručně dobiju 350 Kč a pak nastavím automatické dobíjení na 250 Kč. Po prvním obnovení balíčku zůstane 50 Kč, které se přičtou k prvnímu automatickému dobití ještě bez bonusu a pak po všech následujících dobití už bude dostatečných 300 Kč.

Akorát to může zkomplikovat bod č.1:
vždy ve stanovený den a hodinu

Předpokládám, že to je dobíjení v konkrétní den v měsící, zatímco balíček je na 30 dní. Když je každý měsíc jinak dlouhý, tak by se po čase mohlo stát, že balíček skončí ještě před automatickým dobitím.. :hm
strainy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 10. 6. 2023 04:46

No já jsem žádostiv, jestli vám to půjde, páč mě ta SMS přišla na sim, kde mám na 3 roky fixovaný Internet na rok (zbývá ještě +- 2,5 roku). A začátek SMS - "Nabídka pro vás" spíš naznačuje, že to je omezená nabídka. Zvlášť teda pokud nikomu jinému ta SMS nepřišla. :D

Na té sim je totiž utraceno poměrně hodně peněz (papírově). 3 x 699 Kč = 2 100 Kč (i když v reálu to byla jen třetina nebo ještě míň). Pro mě to na té sim nemá smysl zapínat, nevím, jak bych to využil a co s hromadícím se kreditem. :D Jedině kdy bych to zapl, kdyby šel na té sim aktivhovnat balíček 100 GB, ale to bych zase přišel asi o na 3 roky zafixovaný Internet na rok. Ale vlastně by to zase tak nevýhodné nebylo, kdybych přišel o ty zbývající dva roky Internetu na rok (- 2 x +- 250 Kč) a měl 100 GB za nějakých +- 230 Kč. Tak uvidíme, třeba naštvaní zákazníci T-Mobilu, kteří si nebudou moct objednat 100 GB edici online (a budou fuc*ovat operátora stížnostma) dostanou možnost si to aktivhovnat na sim jako balíček. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod passé 10. 6. 2023 05:03

strainy píše:
počínaje druhým dobitím

Vidím to tak, že po aktivaci karty ručně dobiju 350 Kč a pak nastavím automatické dobíjení na 250 Kč. Po prvním obnovení balíčku zůstane 50 Kč, které se přičtou k prvnímu automatickému dobití ještě bez bonusu a pak po všech následujících dobití už bude dostatečných 300 Kč.
...

Ale ten 12 mesic, kdy budes mit balicek zdarma, by to stejne rozhodil, protoze kredit se dobije a nespotrebuje .
passé
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod passé 10. 6. 2023 05:08

passé píše:Copak to jde? Ale mam tam zauctovane dve platby kartou bez potvrzeni objednavek, snad mi ty SIM poslou, az to budu reklamovat.

Tak smula, vcera mi T-M obe jiz zauctovane platby sam od sebe vratil, ani jsem nestacil nic reklamovat.
:-(
passé
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 10. 6. 2023 06:00

Teď se dívám v appce, že to nabízí těch 20% i u jiného čísla při aktivaci automatického dobíjení. Tak mrkněte se někdo, kdo už má aktivhovnanou tu 100 GB edici (já zatím aktivhovnanou nemám), jestli to tam taky má, jestli se mu to nabídne. V appce v čísle dát - Dobít kredit, pak Pokračovat a pak Jednorázově nebo Dobíjet vždy.... :D

Jako za +- 225 Kč/měsíc si myslím, že je 100 GB je naprostá pecka. 8-) To vypadá na funus Datamánie. :D To nemá smysl mít ani třeba 10 GB od Kaktusu za 83/125 Kč nebo cokoliv podobného. Jedině na konzumaci dat za hranicema ČR. :D

A jestli toto bude pravda a T-Mobile jich neprodá neomezeně, tak cena té karty půjde při přeprodeji extrémně nahoru. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod passé 10. 6. 2023 07:27

Otazka je, jak dlouho bude bonus davat? Nebo je v podminkach ze navzdy?
Take je otatka, kdy zdrazi datovy balicek, protoze v podminkach SIM je, ze cena balicku je dle ceniku, ne 300. 300 je cena SIM a ta se da zakoupit jen docasne, s velikymi obtizemi a velikym stestim. To neni zadna konkurence pro jine operatory.
passé
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 10. 6. 2023 07:44

Tak hlavně podle té SMS je ta možnost aktivhovnání toho 20% bonusu za automatické dobíjení jen do konce července. :D

Teď jsem se ptal jednoho kámoše a taky mu přišla ta SMS na normální Twist číslo.

Tak už je jen potřeba, aby to potvrdil někdo s tou 100 Edicí sim kartou aktivhovnanou.

To vypadá na frontální útok T-Mobile. 8-) T-Mobile to hodně dobře vymyslel, toto léto je jeho. Vodafone jestli se kdy vůbec vzpamatuje, tak nejdřív za rok a O2 aby zalezl do kanálu po zdražení na 349 Kč. A T-Mobile krásně pochytá ovečky na "skrytý" datový "tarif" 100 GB. :D
Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 10. 6. 2023 08:32, celkově upraveno 3
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 10. 6. 2023 08:12

Ano, ta automatická obnova se musí nastavit jen do konce července. Jak to bude dlouho dávat 20%, to nám asi nikdo neřekne. 100GB kartu také nemám aktivní, ale je to dobíjecí karta, nevidím důvod, proč by nemohla jít na automatické dobíjení nastavit.
Jak psal ředitel, nic lepšího za tu cenu na data neexistuje. Dole jsem jen zkusil jak vypadá prostředí nastavení, jakýkoliv den dobíjení si jde vybrat.

Děckám zruším jejich tarify student za 350 kč a přejdu jim přes jiného operátora zpátky na tu 100gb.
Přílohy
IMG_20230610_090248.jpg
Naposledy upravil iguka dne 10. 6. 2023 08:24, celkově upraveno 1
iguka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 10. 6. 2023 08:22

Jako ta nabídka bude trvat tak dlouho, dokud to bude T-Mobile ekonomicky vycházet, to snad je každému jasné. Německý důchodec na Mallorce (akcionář T-Mobile) není žádná charita, kór když jde o odírání čechů a podobného ausslander póvlu. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 10. 6. 2023 08:25

passé píše:
passé píše:Copak to jde? Ale mam tam zauctovane dve platby kartou bez potvrzeni objednavek, snad mi ty SIM poslou, az to budu reklamovat.

Tak smula, vcera mi T-M obe jiz zauctovane platby sam od sebe vratil, ani jsem nestacil nic reklamovat.
:-(


Dopadl jsem stejně, peníze vráceny. :-) :-(

Jinak to ale vypadá, že šéfovi T-Mobile někdo z O2 o****l manželku, že najednou na golfu ústně dohodnutý kartel přestal platit. Prostě to vypadá, jakoby si normálně konkurovali.
Naposledy upravil peta809 dne 11. 6. 2023 15:24, celkově upraveno 1
Důvod: Hrubé vulgarismy!
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků