Google Pixel 7a - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod panrt 6. 5. 2023 14:49

Tak teď stojí plnotučná 7 550 EUR, vidím stále 707 eur za Pixel 7, pokud myslíš šedivku tak možná..
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod xls 6. 5. 2023 14:59

Já vidím teď na amazonu sedmičku za 552 EUR, pročko za 758, a to nejsou žádné šedivky.
xls
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 8. 5. 2023 22:27

Evropská cena za Pixel 7a už není tajemstvím. Google opět nadělí i něco “zdarma”

Pixel 7a uniká na prospektu francouzského prodejce
Bude dražší než loňský Pixel 6a
Zdarma k němu dostaneme sluchátka Pixel Buds A

Francouzský prodejce Fnac na jednom z prospektů prozrazuje evropskou cenu, která má činit 509 eur. To je v přepočtu asi 12 000 korun a mezigeneračně tak “áčko” o 50 eur zdraží. Google se nám bude snažit zavděčit bonusem za předobjednávku, který zahrnuje sluchátka Pixel Buds A. Není sice úplně jisté, zda náhodou nejde o exkluzivní nabídku tohoto prodejce, ale spíše to vypadá, že skutečně dostaneme bezdrátová sluchátka v ceně 99 eur po celé Evropě.

https://www.svetandroida.cz/google-pixel-7a-cena-evropa-bonus/
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jan Kašík 9. 5. 2023 03:15

No po celé Evropě tak úplně ne - spíš ve státech kde Google ofic. prodává
Jan Kašík
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 10. 5. 2023 11:38

Zkraťte si čekání na dnešní Google event novým videem :D

https://youtu.be/Lwc4rCn_6zQ
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod powerball 10. 5. 2023 20:12

Zkousel nekdo tu slevu kdyz posle googlu svuj starej telefon? Koukam na nemeckej google store ze by mi dali 77 euro slevu za muj omlacenej pixel 4a pri koupi 7a a sluchatka zdarma.Ale nevim jestli by to proslo pres mailboxde.cz :hm
seek discomfort
powerball
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P3p3k 15. 5. 2023 13:21

On tady ten mobil asi ještě nikdo nemá, ale připadají vám podle testů ze zahraničí ty obrázky co produkuje foťák kvalitní? Přijde mi, že je to takové podivně mázlé. A k tomu ještě barevně ujeté. Pokud je ten nový fotochip kvalitní, půjde to předělat. Teď mě to ovšem dokázalo odradit od objednávky z německého obchodu
P3p3k
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 16. 5. 2023 06:48

Majitelé Pixelů čelí problému. Telefony se samovolně vybíjí a topí jako kamna

https://mobilizujeme.cz/clanky/majitele-pixelu-celi-problemu-telefony-se-samovolne-vybiji-a-topi-jako-kamna

:D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alpenflair 16. 5. 2023 08:17

Já žádný problém nezaznamenal. Nicméně vypadá to, že už je to vyřešeno: https://support.google.com/pixelphone/t ... ixed?hl=en
Alpenflair
Junior

Odeslat příspěvekod lada t5 16. 5. 2023 08:23

Ani já nic nezaznamenal, kdybych si to tady nepřečetl, o ničem nevím.
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod gerremi 3. 6. 2023 10:53

Tak som ho objednal :D Mam sice S23 Ultra ale potrebujem niečo kompaktné na leto keďže s Ultrou nedokážem fungovať kôli tej velkosti
gerremi
Junior

Odeslat příspěvekod P3p3k 4. 6. 2023 13:10

7a je kompaktní? Vždyť to je děsné pádlo, co utrhne kapsu ;)
Alcatel OT - Alcatel 301 - Samsung Monte + Xperia E15i - Lumia 620 - Lumia 820 - Lumia 1020 - Pixel 3a - Pixel 4a - Pixel 7a
P3p3k
Junior

Odeslat příspěvekod gerremi 4. 6. 2023 19:07

Nesranduj, to si ešte nedržal S23 Ultra :D Moja kočka ma základnú S23 a je to radosť používať.
gerremi
Junior

Odeslat příspěvekod gerremi 8. 6. 2023 22:02

A je doma :D prve dojmy su zmiešané... Nieje to Ultra, ale myslim si ze účel ten prcek splní. Prvé nastavenia ten telefón poriadne rozpalil cize kryt bude pri používaní nutnosť. Batéria si vzala cca 45% za komplet nastavenia od nova (žiadne kopírovanie atd), vsetko postupne na podobu mojej S23U. Ale to si sadne. Jedno musim uznať, ten foťák je masaker! Toto Pixel naozaj vie...
Obrázek
gerremi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků