OnePlus 5 / 5T – obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zd.len 27. 6. 2017 15:06

to lada1973:
Doprava zdarma je (nebo alespoň vždy byla) u všech objednávek nad 100€, jedinou výhodou této akce (kromě dřívějšího doručení) bylo to slevněné příslušenství ;-)
zd.len
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pawe 27. 6. 2017 15:26

Dnes jsem objednal a na příslušenství jsem se pro vyšší cenu vykašlal. Potřebuji jen tvrzené sklo (to stejně zatím není) a nějaký zadní kryt. Dodání prý 7.7., tak uvidím akorát se vrátíme z dovolené.. :lol:
AMD Ryzen 7 7800X3D, 64GB, GIGABYTE AORUS GeForce RTX 4080 16GB MASTER
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
pawe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zd.len 27. 6. 2017 15:59

Tvrzené sklo mám originál a musím říct, že sedí parádně. Krásně zahnuté až ke kraji, takže to vypadá, jako by tam nebylo. Akorát bych byl radši, kdyby bylo celé průhledné, toto má okraje začerněné a po stranách malilinkato zakrývá displej, není to ale moc poznat, jen když je třeba nějaký text úplně do kraje.
zd.len
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lada1973 27. 6. 2017 16:50

zd.len píše:to lada1973:
Doprava zdarma je (nebo alespoň vždy byla) u všech objednávek nad 100€, jedinou výhodou této akce (kromě dřívějšího doručení) bylo to slevněné příslušenství ;-)


Děkuju za opravu, máte samozřejmě pravdu. Ale jde o běžnou dopravu. Sice nevím, jak to funguje, ale představuju si to jako přepravu pomocí české pošty. Tady byla v rámci akce zdarma i premiová doprava. A ani ta sleva na příslušenství nebyla nic moc. Snad jen na startovací balíček, jenže v tom byly naprosto nepoužitelné věci.
lada1973
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zd.len 27. 6. 2017 17:02

Aha, já zase nevěděl, že ta prémiová doprava byla zdarma jen tehdy. Je teda pravda, že mi přišlo divný, že mám na výběr mezi premium a standard a obě byly zdarma :-D Jinak já jsem si to pořídil s tím startovacím balíčkem a všechny věci se mi hodí, sluchátka hrají celkem slušně, sklo sedí parádně, kryt je taktéž pěkný a druhý nabíjecí kabel se také hodí, ještě teda mohli přihodit i tu nabíječku, nebo autonabíječku a bylo by to úplně nejlepší
zd.len
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pan Kája 27. 6. 2017 20:32

oooooo: uvítám věcné připomínky. Na AOSP android jsem nedal dopustit před lety. Jako majitel S7 jsem spokojen. Výdrž mě neomezuje, chod je rychlý a plynulý. Pro mé potřeby nepotřebuji root ani jinou rom. Ale to se dostáváme mimo téma, za což se omlouvám.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dong 28. 6. 2017 06:39

Ja jsem objednal vcera, vcera odeslali a DHL tvrdi, ze dnes doruci (dle trackingu uz dorazil do Prahy).
...nakonec jsem tech 10EUR za premiovou dopravu pridal :-)

ad. lg g6: Pro me jako nynejsiho uzivatele G2 to byla nejdriv jasna volba, ale pak jsem si precetl recenze a zjistil, co vsechno to za ty prachy nema :-(
Dong
Dong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod danbed 28. 6. 2017 07:05

Pan Kája píše:Přemýšlím proč je ohledně oneplus 5 takové nadšení? Cena mi přijde podobná třeba jako u výprodejového Galaxy S7...

Mám S7 Edge i Oneplus3, asi tak rok. Objektivně, v denním dost intenzívním provozu, se S7 na OP3 vůbec nechytá. Ano, je voděodolná, to je velké+, ale to je asi tak vše. Ještě musím uznat lepší foťák v horších světelných podmínkách a asi trochu lepší video (které osobně prakticky nepoužívám). Co se ale týká rychlosti a plynulosti systému, to se nedá srovnat a čtečka otisku na S7 je přímo hrozná, kdežto na OP3 perfektní. A když po 25. na S7 musím 3x přiložit prst na čtečku, abych ho odemkl, už je to fakt otravné (používám certifikáty, takže telefony musím mít uzamčené). Takže S7 šla k manželce a já si nechal OP3. Do OP5 asi půjdu zas, přece jenom jsem si už zvyknul.
S22 ultra - S21 Ultra- Z Flip3 - OnePlus 8 Pro - S10+ - Oneplus 6T - S9+ - Huawei Mate 10 Pro - OnePlus 5 - OnePlus 3 - S7 Edge - NOTE 4 - OPPO 7a - Lumia 925 - Lumia 920 - LG G3 - SONY Z3 - asi dalších 20 - a první byla Nokia MD59 v roce 1995 :)
danbed
Junior

Odeslat příspěvekod mattycz 28. 6. 2017 14:46

Danbed: takže s OP+ spokojenost ? silně pokukuji po OP5, ale ještě nejsem rozhodnut čekám na testy.
mattycz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod danbed 28. 6. 2017 15:10

Pro mě naprostá a to jsem na mobily dost ujetej, víc než rok je většinou nemám :) Mám to jako koníčka... OP5 budu brát hlavně kvůli foťáku a větší paměti úložiště. Na rozdíl od videa, které téměř nepoužívám, fotím fakt hodně. Rychlost asi moc nepoznám, už OP3 je jak blesk. Ale jak říkám, mám mobily rád a kupuji si je jako pracovní hračky :D
S22 ultra - S21 Ultra- Z Flip3 - OnePlus 8 Pro - S10+ - Oneplus 6T - S9+ - Huawei Mate 10 Pro - OnePlus 5 - OnePlus 3 - S7 Edge - NOTE 4 - OPPO 7a - Lumia 925 - Lumia 920 - LG G3 - SONY Z3 - asi dalších 20 - a první byla Nokia MD59 v roce 1995 :)
danbed
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 6. 2017 18:23

https://smartmania.cz/pristi-update-oneplus-5-prinese-stabilizaci-4k-videa-android-dorazi-jeste-konce-roku/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mattycz 28. 6. 2017 18:55

Vypadá to, že je vše super kromě foťáku. Tady odkaz na fotku: zkuste přiblížit hrůza https://2.img-dpreview.com/files/p/TS46 ... 439462.jpg.
mattycz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod arobinek 28. 6. 2017 19:09

Chlapi a to Vám nevadí, že to je vzhledově sprostá kopírka? Do té doby než ho představili jsem o něm uvažoval, ale takhle ... to je k blití :roll:
arobinek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mattycz 28. 6. 2017 19:20

Tak to mě nevadí. Osobně se mi design IPhonů 6 a 7 líbí. Jinak co chceš v dizajnu nových telefonů vymyslet ?
mattycz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod arobinek 28. 6. 2017 19:24

Ano design iPhonu je velmi dobrý. Ale vždy se dá něco vymyslet a ne jen kopírovat. Obzvláště takto velké firmy by s tím opravdu neměly mít problém.
arobinek
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků