OnePlus Nord 2 5G - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod aldred 5. 6. 2023 17:29

Na to že A12 přišla do Evropy až teprve loni v říjnu tak je A13 milé překvapení. Snad to dobře vyladili.

Seznam změn:
Obrázek
aldred
Junior

Odeslat příspěvekod Slik 5. 6. 2023 17:52

Tak hlavne aby to bolo vyladené...
Aj sa zmenil vzhľad systému / prostredie? Notifikáčná lišta?
Som v práci. Tak budem inštalovať neskôr...
Slik
Junior

Odeslat příspěvekod aldred 5. 6. 2023 18:18

Stahovací notifikační lišta mi přijde jako největší vizuální změna podle mě. Někde jsou trochu obměněné animace.
V základním launcheru mají složky na ploše možnost částečného zvětšení což se muže někdy hodit.
Byl jsem zvyklý mít číselnou hodnotu baterie skrytou a zobrazenou až po stažení lišty. To teď nejde.
Funkce plovoucího okna.

..jen takové první dojmy
aldred
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 6. 6. 2023 13:51

Hlásím novou aktualizaci konečně Android 13! Aktualizace má 5,08GB!
Vyskočila na mě teď úplně náhodou :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tramin 7. 6. 2023 16:29

Super, akorát přestala fungovat VPN. Prý aktualizujte na IKEv2 VPN, což můj ASUS RT-N18U neumí...
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod Slik 7. 6. 2023 16:37

Za mňa vizuálne zmeny v prostredí ok. Notifikáčná lišta super �. Konečne.
Trocha sa mi zdajú animácie zasekané...
A na zamknutej obrazovke sa nie vždy zobrazí odtlačok. Musím poklepať a to už sa posuniem na odomykaciu obrazovku
Slik
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 7. 6. 2023 18:09

No ta Notifikáčná lišta mě pěkně s*re :D
Kéž by to šlo změnit na tu předchozí co byla na Android 12.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eiben 8. 6. 2023 06:48

Jo ta notifikacni lista stoji za ***** Drive slo zapnout/vypnout mobilni data a WIFI jednim kliknutim ted se do toho musi nejprve vlezt a potom teprve provezt akci
Naposledy upravil Nick Cave dne 8. 6. 2023 06:54, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněn nevhodný výraz
eiben
Junior

Odeslat příspěvekod Slik 8. 6. 2023 07:07

Vôbec do toho nemusíš ísť. Stačí kliknúť kúsok vedľa od šipky
Slik
Junior

Odeslat příspěvekod eiben 8. 6. 2023 08:32

Ano diky funguje
eiben
Junior

Odeslat příspěvekod aldred 8. 6. 2023 10:18

Ten otisk prstu na zamknuté obrazovce mám dojem že snížili intenzitu podsvícení při zobrazení. Jestli snižovali na pohybovém senzoru i množství zrychlení nutné k aktivaci možné je, ale asi mi to vyhovuje jak to teď je.
Obecně nemám moc rád velké změny ve vizuálu, ale tahle změna notifikační lišty je fajn.
Animace jsou opravdu takové pozvolnější a vláčnější. Myslím že je trochu prodloužili na úkor rychlosti možná ve smyslu je udělat líbivější. Zvyknout se na to asi dá. Možná by šlo zkusit si pohrát ve vývojářském nastavení.
aldred
Junior

Odeslat příspěvekod eiben 8. 6. 2023 11:44

Kdyz poustim nejake video z WhatsAppu nebo internetu tak mne to kazde 2 sekundy pipne (vyda signal) nevite kde to vypnout? Delalo to hned od zacatku i u Androidu 11 i 12
Diky
eiben
Junior

Odeslat příspěvekod d.ternovszky 8. 6. 2023 15:01

osobne mam Nord 2T a na A13 uz fičím nejaký ten piatok, ale medzi ďalšie novinky patrí bočný panel (hoci za seba môžem povedať, že dosť osekaný, dajú sa pridať len appky, škoda že nie aj kontakty na vytáčanie) a detský kútik, ktorý hodnotím vysoko pozitívne, keďže mam doma dve malé deti.
d.ternovszky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 8. 6. 2023 18:45

d.ternovszky: Ten boční panel mě začal štvát za cca hodinu :D tak jsem ho vypl! :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slik 8. 6. 2023 19:41

d.ternovszky píše:osobne mam Nord 2T a na A13 uz fičím nejaký ten piatok.

Ako dlho? Od kedy presne?
Slik
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků