Google Pixel 6 /Pro - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lada t5 5. 3. 2024 21:01

No jo, není, zmizelo.
A já zase naopak doufal, že by se mi mohlo objevit VoVifi, a zase nic. Asi umřu bez něj. ^^
Google Pixel 5, Google Pixel 6
lada t5
Junior

Odeslat příspěvekod Alpenflair 5. 3. 2024 22:36

Bohuzel v tomto feature dropu nebylo aktualizovano nastaveni operatore - takze se vam vowifi urcite nerozjede � - dalsi mozny termin je cerven �
Alpenflair
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 29. 3. 2024 18:35

Také Pixely 6 a Pixel 7a dostávají novou Circle to Search funkci

Chvilku se fanoušci Googlu bály, že se Circle to Search na starší produkty už nedostane, ostatně společnost mlčela o dalších updatech. Naštěstí však nyní Google konečně oznámil, že ještě tento týden se začne šířit aktualizace pro všechny tři modely řady Pixel 6 i Pixel 7a, která bude obsahovat Circle to Search. Zároveň bylo potvrzeno, že brzy se podívá funkce také na obrazovky ohebného Pixelu Fold nebo Pixel Tabletu.

https://www.techarena.cz/take-pixely-6- ... ci/n-8738/

:D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzejn Dočk 8. 4. 2024 14:51

Funguje to dobře, příjemná "blbina"
Dzejn Dočk
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 12. 4. 2024 10:10

Tak sem dnes stáhl Android 15 Beta 1 a zatím jede ale nefunguje NFC platby tak kdyby někdo chtěl A15 Testovat tak ať ví :D
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod Dzejn Dočk 12. 4. 2024 16:33

Jaké novinky jsou v něm? Něco co za to fakt stojí?
Dzejn Dočk
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 13. 4. 2024 12:59

Zatím nic extra ale všiml sem si nového způsobu update ale nevím ještě k čemu ten update byl :D nestihl sem zareagovat. Ale až na NFC funguje dobře, app nepadají, systém nezamrzá, foťáky fotí, žádné zahřívaní, žádné vybíjení a dokonce se mi zdá že je po Beta 1 na A15 svižnější ale to bude asi můj pocit.

-- 13. 4. 2024 12:02 --

https://www.phonearena.com/news/android ... o_id157216
https://www.phonearena.com/news/android ... e_id157248

Aplikace navržené přímo pro Android 15 se budou zobrazovat ve formátu od okraje k okraji. Aby tomu tak bylo i v minulých verzích Androidu, museli vývojáři využívat speciální kód, tato povinnost nově odpadne.
Android 15 přinese archivaci nepoužívaných aplikací na systémové úrovni, dosud ji uměly pouze aplikace stažené z obchodu Play. Archivace spočívá v odstranění významné části aplikace za účelem uvolnění místa na úložišti. Oproti odinstalaci má ale tu výhodu, že uživatel po opětovné instalaci nepřijde o nastavení, přihlášení k účtu apod.
Proces placení přes NFC má být rychlejší a spolehlivější, mimo jiné i díky registraci otisků prstů v samotných aplikacích.
Android 15 také nabídne nové funkce, které mají zamezit škodlivým aplikacím běžícím na pozadí přenášet jiné aplikace do popředí nebo zvyšovat jejich oprávnění.
Systém bude správně zarovnávat mezery mezi znaky v jazycích, ve kterých mu to dosud moc nešlo, především v čínštině nebo japonštině.
Android 15 rovněž dostane podporu širší škály displejů zobrazujících Braillovo písmo.
Novinkou bude i lepší správa end-to-end šifrování, v systému se objeví centrální místo, kde mohou vývojáři i uživatelé ověřovat veřejné klíče používané osobami uloženými v aplikaci Kontakty.
Android 15 zavede novou funkci, díky které budou moci vývojáři snadněji odhalovat chyby a problémové chování ve svých aplikacích.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod panrt 16. 4. 2024 11:14

Ve zdrojovém kódu NFC byla nalezena nová položka NFCcharging, což by mohlo znamenat že díky Android 15 a NFC budeme moci bezdrátově nabíjet i telefony co mají NFC.

https://www.notebookcheck.com/Drahtlose ... 841.0.html
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 17. 4. 2024 18:28

Tak jsem měl 6 Pro rok hozený někde vzadu ve skříni jako úplnou nouzovku, kdyby se někomu z příbuzenstva rozbil telefon a potřeboval dočasně náhradu... manželce se rozbil Samung S23, tak teď má nouzově chvíli 6 Pro a zjistili jsme, že i když 6 Pro má svoje mouchy a věk, tak ve focení strčí Samsunga do kapsy úplně jednoznačně. Detaily, méně šumu, samozřejmě rychlejší závěrka... skoro všechno umí i dvě generace starý Pixel lépe než jednu generaci starý Samsung. Akorát selfie cam měla šestka blbou, ale tu člověk využije výjimečně.
Mr.Scully
Pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků