Cau, cau slovenska mobilmania

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod steve 22. 9. 2022 14:35

Vazeni kolegovia z tohto fora,
iste ste si vsimli, ze v poslednych rokoch je tu stale viac a viac uzivatelov zo SR, pretoze plati, ako sa pise vyssie - Vic lidi vic vi- osobne ja som tu od r.2006. Dalsi dovod je taky, ze forum na mobilmania.sk uz dlho zivori, zostalo tam uz len par skalnych, ktori si svoje nazory na danu temu vymienaju resp. doteraz vymienali pod jednotlivymi clankami.

Ako zlaty klinec do rakvy je posledne rozhodnutie /asi majitela, teda azet.sk/, ze aj skapinajuce forum, ale aj diskusia pod clankami je mozna uz len s aktivnym predplatnym /zaokruhlene 4€ mesacne/. Zrejme uz redakcii nestaci reklama, ktora sa tam na cloveka vali, treba to pritvdit a ziskat od citatelov este nejake to ojro. Stastnu cestu, ale prvi im ujdu citatelia a po nich redaktori. Uvidime, ci takato jazda moze byt aj prospesna.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 22. 9. 2022 19:28

Na slovensku odnoz som prestal chodit hned ako zmenili majitela. Pre mna su mrtvy uz niekolko rokov.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod steve 4. 11. 2022 07:16

Vazeni, zda sa, ze som mobilmaniu cz prechvalil, napr. dnesny clanok J.Lasku o moznostiach znizenia cien operatorov je v celom rozsahu uz len s predplatnym. OK, vela stastia, asi uz ani Vy nemate zaujem o uzivatelov, potrebujete len tych, ktori Vam zaplatia. Dovi - dopo, mobilizujeme.cz nas mozno vdacne prichyli.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod pan.nikdo 4. 11. 2022 07:43

Nejlepší na předplatném je to, že bez předplatného nerozkliknete diskuzi :D

To mě celkem sere, a nikde jinde jsem se s tím nesetkal :D

Beztak věří, že právě kvůli diskuzím zde, na MobilMania získají více předplatitelů :D
pan.nikdo
Junior

Odeslat příspěvekod jjrr 6. 11. 2022 07:08

Něco na tom asi vydělají, jinak by to nedèlali. Já ty články ale nečtu, ani když jsou zdarma, jen když na zajímavý článek někdo odkáže v diskuzi. Co mě ale vždy vytočí, když někdo v diskuzi odkáže na placený článek a neodemkne ho pro ostatní.
jjrr
osobne


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků