Moderuje někdo Mobilmánii?

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jito 8. 4. 2024 19:47

Vám nevadí ty stupidní příspěvky dementních klobás, které jsou u každého článku v kterém je zmíněn OS Android?
Je to tu čím dál větší žumpa a tím logicky menší návštěvnost...
jito
Junior

Odeslat příspěvekod eetm 8. 4. 2024 20:22

Nevadí. Zkus https://androidforum.cz/viewtopic.php?t=86465, tam moderovali a cenzurovali až tak moc, že mají návštěvnost skoro nulovou. :-)
eetm
Junior

Odeslat příspěvekod jito 8. 4. 2024 20:33

A viděl jsi ty příspěvky o kterých píšu? Např:
https://mobilmania.zive.cz/clanky/googl ... comments=1
jito
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 4. 2024 22:28

jedná se patrně o duševně postiženého jedince, který má potřebu ventilovat své výplody pod různými účty, my tam nemáme možnost zasáhnout, několik jiných spamů jsem nahlásil, ale v tomto případě je to složitější
Nick Cave
Moderátor

Odeslat příspěvekod peta809 8. 4. 2024 22:42

jito píše:A viděl jsi ty příspěvky o kterých píšu? Např:
https://mobilmania.zive.cz/clanky/googl ... comments=1

Tak to je teda slušnej oddíl!
peta809
Moderátor

Odeslat příspěvekod jito 9. 4. 2024 15:48

Nick Cave píše:jedná se patrně o duševně postiženého jedince, který má potřebu ventilovat své výplody pod různými účty, my tam nemáme možnost zasáhnout, několik jiných spamů jsem nahlásil, ale v tomto případě je to složitější

Chápu, díky za odpověď.
Chci si v klidu něco přečíst v diskuzi, a ta je doslova zahnojená haldou infantilních příspěvků. Tím pádem tam nemá smysl ani chodit, tedy navštěvovat web.
jito
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 9. 4. 2024 23:00

peta809
Moderátor

Odeslat příspěvekod metyn 10. 4. 2024 05:44

proč na takové komenty a dementy vůbec reagujete? ignorace je nejlepší způsob jak se jich zbavit
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 4. 2024 16:59

jen pro informaci, dnes došlo k určitému posunu, díky administrátorům miho a MgX mi Marek Lutonský udělil práva moderování v diskuzích pod články na MM, kde nově budou všechny dementní příspěvky od psychicky narušeného uživatele Karl Klobása potažmo Klobása Uzená, Vinná i Neuzená (a také jeho další převleky a podoby) označovány jako off-topic, a kdo bude chtít, může si je rozkliknout, ovšem dost pochybuji, že se někdo takový najde - a také spam nebo vzájemné vulgární urážky budou odstraňovány.
Nick Cave
Moderátor

Odeslat příspěvekod P3p3k 10. 4. 2024 17:33

Diky!
Alcatel OT - Alcatel 301 - Samsung Monte + Xperia E15i - Lumia 620 - Lumia 820 - Lumia 1020 - Pixel 3a - Pixel 4a - Pixel 7a
P3p3k
Junior

Odeslat příspěvekod jito 10. 4. 2024 18:25

Velké díky.
A opravdu jsem nečekal tak rychlou reakci s nějakým řešením. Díky za váš čas.
jito
Junior