SuperPokec

Diskuze na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Cheetah007 6. 12. 2021 14:56

Škoda bývalo tu docela živo a fajn
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noker1 12. 12. 2021 10:09

Tiez pozeram, ze to tu inac vyzeralo pred 16 rokmi :D
iPhone 6 Plus 16gb
noker1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 23. 12. 2021 11:51

No taky nebyly socialni site..datuje se to do roku 2004 kdy vznikl FB a pred 16l byl tedy v zacatcich...tohle se na navstevnosti nekterxch (ani zdaleka ne vsech) forech podepsalo, ale plno lidi uz se socil network nabazilo a chteji zase zpet co drive takze je to otazka casu a treba fora zase oziji...tak jako tehdy uz asi ne ale bude snad lepsi
Motorola moto g (8) power
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 24. 12. 2021 09:46

Krasny svatecni den, prijemnou atmosferu, klid pohodu, zdravi a bohateho jeziska vsem zde :-)
Motorola moto g (8) power
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 8. 9. 2022 22:31

Dneska od odpo nejak mrtvo, ze by za to mohl novy zpusob prihlasovani?
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hhitmen 24. 9. 2022 20:19

Chvilku mi dalo zabrat pod jakou emailovou adresou jsem se tu registroval. 8-D
Furt nějaké novoty! Zakázat ty internety! :/
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 30. 9. 2022 11:53

:D
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 21. 12. 2022 10:32

Jak ted furt je*ou (=promazavaji?) s retencnim tematem T-M, tak mi nefunguje spravne odkaz na prvni neprecteny prispevek (ta sipka nalevo od nazvu tematu). Asi nejsem sam, co?
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Loader 21. 12. 2022 15:16

Předpokládám mobilní verze? Teď jsem to vyzkoušel na iOS a funguje korektně.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 21. 12. 2022 16:29

Buďme rádi že fórum ještě nějak funguje, já sem nejvíc chodím před starou Christianovu aplikaci, která jinak počítá stránky, nezobrazuje obrázky, neukazuje se mi když mám novou SZ, ale číst a psát se dá.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pomsta z lesa 21. 12. 2022 22:59

Se nějak změnilo přihlašování a nemůžu se přihlásit pod původním nickem. Dříve stačilo zadat přezdívku a heslo, nyní to bohužel chce email. Na ten už si nejspíš nevzpomenu. :D
pomsta z lesa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 21. 12. 2022 23:48

Popros admina, ať ti ho napíše do sz
yndezit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 22. 12. 2022 16:06

Loader píše:Předpokládám mobilní verze? Teď jsem to vyzkoušel na iOS a funguje korektně.

Ne, webova v PC. Proste forem generovany odkaz s &view=unread#unread na konci skocil o stranku zpet, kde bylo vse precteno (a unread byl az na dalsi strane a ne prvni post). Ale jak pisu, byl to zrejme dusledek promazavani tematu, ted to po par dnech zase jde.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Elnc 22. 12. 2022 19:10

Toto nejde nezveřejnit :mrgreen:

Obrázek
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 1. 2023 16:26

Zdravím starou bandu!

Pánové, strašně mě sere na Androidu klávesnice. Používal jsem Gboard, teď jsem zkusil Swiftkey a je to to samé. Píšu tahem nikoliv ťukáním a točí mě, že ty klávesnice prostě neznají českou slovní zásobu. Podstatná a přídavná jména ve všech pádech, slovesa ve všech časech. Takže to soustavně něco nezná, musím to ťukat ručně nebo to rovnou opraví na nějakou kravinu. Další věcí je, že klávesnice dává jen 3 návrhy slov. Rozumím, že při psaní tahem těch slov může být vícero. Ale proč při dnešních velikostech displeje není možné vidět těch slov více a vybrat to správné? Pokud není v těch top třech, je opět potřeba to vypisovat ručně. Strašně otravný.

Kdybyste někdo věděl o něčem, co má normální slovník, budu rád. Díky
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků