WP 8.1 - obecná diskuse, k dispozici 8.10.14226.359

O operačních systémech Windows 10 Mobile i Windows Phone, a jejich aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dannyjay 18. 4. 2014 11:36

Tak při pokusu spárovat Faceboook s telefonem zůstanu vždy na této hlášce :-( Nepomohl ani hard reset :-( Mám to tak od updatu na win 8.1. A přitom notifikace z Facebooku normálně chodí :-) nechápu.DAN Nokia Lumia 925
Přílohy
wp_ss_20140418_0001.png
Facebook
Naposledy upravil dannyjay dne 18. 4. 2014 12:45, celkově upraveno 1
dannyjay
Junior

Odeslat příspěvekod Koby 18. 4. 2014 11:57

dá se nějak vyhodit to notifikační centrum? Na androidu at to maj, tam neviděj na dlaždici že maj sms, whatts up nebo neco nekdo komentuje na fb... Ale já to nechci mít zdvojený a strašně mi vadí jak je to nahoře a že to pak musim neustále akorát mazat/skrývat... A wifi jsem měl na dlaždici přes quick settings což bylo o jeden tah prstem mín k její vypnutí/zapnnutí... Díky
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PalmTungsten 18. 4. 2014 12:23

Lumia 920 - WP 8.1 Developer Preview. Všechno OK až na výdrž baterie. Za 6 hodin je po ní ]:-< Nehledě na to, že telefonu "topí" záda i když je ve standby. Podle statistiky využití baterie za to může Internet Explorer. S WP 8.0 (Black) telefon vydržel v pohodě od cca 6:00 hod ráno do dalšího rána se stejným stylem používání (cca 90 minut hovorů denně, zapnutý Skype, Office365 + Outlook.com přes EAS a jeden Google účet) ale toto nové je tragédie. Navíc restore zpět na Black není oficiální cestou možný. :-\
Nikon / Fuji.
PalmTungsten
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod siol.a 18. 4. 2014 12:32

Koby: Leda asi povypínat zobrazení jednotlivejch aplikací v notifikacích v nastavení.
Dálniční predátor
siol.a
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PalmTungsten 18. 4. 2014 12:41

Bari007 píše:Tak teď se mi stala úplná šílenost. Telefon mi leží na stole a vidím probliknout ukazatel, že baterie je zcela vybitá a telefon se vypíná. Přitom jsem s ním nic nedělal a z nabíječky jsem ho odpojil před 2 hod. Tak jsem si říkal, že to je úplná blbost nějaká. Telefon jsem zkusil zapnout a normálně se zapnul a ukazuje 97 %, takže v pohodě. Tak nevím, co takhle zblbnul.


Bari - mel jsem stejny problem na L920, cca po hodine vytazeni z nabijecky se mi pri surfovani v IE ukazala cerna obrazovka s baterkou a telefon se vypl. Po zapnuti se baterka tvarila, ze je OK. Ta vydrz je fakt hrozna a zajimalo by me, jestli to teda spravi ten HR bez obnovy zalohy?
Nikon / Fuji.
PalmTungsten
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pear2 18. 4. 2014 12:44

PalmTungsten píše:... Navíc restore zpět na Black není oficiální cestou možný. :-\

Prečo by nemal byť možný? Ide to úplne normálne a oficiálne. viď nižšie

uiqjirka píše:Na downgrade se pouziva spravne Nokia Care Suite a to funguje s plnou paradou (volba recovery).
Z 8.1 na 8.0 tedy bez potizi.
Nikdy nediskutuj s hlupákom. Najprv Ťa stiahne na jeho úroveň... a potom Ťa porazí svojimi skúsenosťami
Pear2
Junior

Odeslat příspěvekod 4swe 18. 4. 2014 12:47

Zajímavé, jak se ty zkušenosti s baterkou po přechodu na 8.1 liší. Já právě jedu 32.hodinu a to se mi nikdy předtím nepovedlo ani zdaleka. 920.
4swe
Junior

Odeslat příspěvekod FILIPSN007 18. 4. 2014 13:05

Kámoš má Lumii 920 s WP8.1 a říkal, že výdrž se mu spíše zlepšila.
FILIPSN007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myway 18. 4. 2014 13:54

Taky mám na Lumii 1020 problém s baterkou - prohlížením FB nebo Instagramu není problém dosáhnout spotřeby 46% za hodinu - měřeno přes app Battery :(
With Nokia since 2001!
myway
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 18. 4. 2014 15:19

PalmTungsten píše:Bari - mel jsem stejny problem na L920, cca po hodine vytazeni z nabijecky se mi pri surfovani v IE ukazala cerna obrazovka s baterkou a telefon se vypl. Po zapnuti se baterka tvarila, ze je OK. Ta vydrz je fakt hrozna a zajimalo by me, jestli to teda spravi ten HR bez obnovy zalohy?

HR bez obnovení nastavení nepomohl. Stále je to stejné. Takže pořád nevím, čím by to mohlo být... Napadá mě nějaká synchronizace. Zítra zkusím na test úplně vypnout WiFi, protože běžně jsem celý den připojený na WiFi (doma i v práci), i když na telefonu nic nedělám.
Bari007
Junior

Odeslat příspěvekod jaaro 18. 4. 2014 15:33

To iste ako horeuvedene,vydrz baterie,katastrofa.Podla prehladu za vsetko moze explorer aj ked som ho predtym pouzival tym istym sposobom.Nabijam L925 denne,ulohy na pozadi vypnute
A + vyrazne mi poklesla citlivost wifi a akoby sa spravala pasivne a nie aktivne.Ked sa odpoji tak sa opet malokedy pripoji alebo az ked spustim synchronizaciu rucne.Vsetky nadstavenia prelezene a nenasiel som nic co by to mohlo ovplyvnovat.
Problemy s bateriou tu spominaju viaceri a s wifi,ma niekto tiez problem?
jaaro
Junior

Odeslat příspěvekod nemeckydj 18. 4. 2014 15:45

Baterka mizí jak nára nad hrncem.nabijím 2x denně telefon prodavám a kupuju telefon z wp 8.0 tohle se fakt nedá :(
nemeckydj
Junior

Odeslat příspěvekod FILIPSN007 18. 4. 2014 15:48

Proč hned prodávat ? Udělej downgrade ne ?
FILIPSN007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nemeckydj 18. 4. 2014 16:20

Jak se děla down něco?diky za odpověď.

-- 18. 4. 2014 16:30 --

Tak dneska to vypadá ze budu nabijet 3x za den.s wp8.0 jsem vydržel cely den a jeste mi zbylo 30 procent.jestli nekdo vi jak se děla,ten Downgreat at mi napíše na email nemeckydj@seznam.cz diky
nemeckydj
Junior

Odeslat příspěvekod Koby 18. 4. 2014 16:35

na baterku já si nemužu stěžovat, ale je to brutálně pomalý všecko... už třikrát HR, aplikaci na sd kartě, pak v telefonu.. už nevim co s tím, ale rychlost wp 8 je pryč :( tohle nemužou pustit za měsíc mezi lidi
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků