WM vs Iphone vs Svet

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xb0x 14. 5. 2008 21:47

Zdar
zvazuji zakoupeni nejakeho smartu s WM.
Zajima me tedy jestli je nejaky cz/en web o hrach na WM.. nejake recenze..pripadne i downloady.

Nejde mi o konverze starejch shitu z PC ktery mame vsichni dohrany uz 10x a hrat je na smartphone je podle me blbost, ale o originalni hry udelane pro WM. (pripadne o 100% fungujici emulace z zkonzoli)

Proste jsem videl treba na iphone tu hru evolution.. to se mi libilo.. proste originalni hry s originalnim pojeti ktere se fakt na smartphone hodi.. prijde mi divny v cekarne hrat dooma. za 1. se na to nesoustredim a za2. je doom uz ohranej.. jestli mi rozumite :) proto me zajimaj spise "casual" (ale kvalitni jako prave ten evolution.. nebo ta hra s kulickou co byla ukazana s TouchFlo3D) nebo alespon originalni hry co jsou na WM (nemusi to byt jen casual..)


Proste me zajimaj 3 veci

1. je dostatek kvalitnich her na WM? (nebavim se o konverzich)
2. muzete sem hodit link na nejakou komunitu (web..forum) kde se o tom diskutuje/recenze/download.. atp (v eng klidne)
3. jak moc velka komunita a pocet her je na iPhone? porad zvazuji iphone az vyjde ten novej s GPS :)

uvedte zvlast cz a eng komunity.. dik :))
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomopk 15. 5. 2008 11:44

Napríklad ce4you alebo smartmania a tam si aj môžeš niečo stiahnuť ;-)
HD2
tomopk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Misha kulicka 15. 5. 2008 16:50

Teď: HTC Kaiser+ 8GB Sandisk+ SE MBW- 150
Předtím: Philips Fizz->Philips Savvy->Ericsson GF768->Siemens C25->Siemens C35->Siemens S35->Ericsson T65->Nokia 6210->Alcatel OT 501->Sony Ericsson T610->Nokia 6600->SE P990
Misha kulicka
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 16. 5. 2008 10:00

Pokud chces neco hlavne na hry, tak je komunikator blbost. Co PSP?
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků