Řešíte vadné pixely?

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Vadí vám vadné pixely?
Ano 15 %  78%  [ 15 ]
Ne 4 %  21%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 19

Odeslat příspěvekod Carismatico 24. 1. 2014 21:20

Já osobně mám poslední dobou pech, že pomalu každé třetí zařízení má na displeji několik vadných pixelů. Bohužel mi to vadí, takže to pak končí vrácením zařízení. Má cenu to vůbec řešit? A smířit se s tím? Jak to řešíte vy? Nevadí vám to, nebo to nedokážete překousnout?
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hongmi 24. 1. 2014 21:28

Ja bych to reklamoval, pokud by to bylo koupene v CR. Ale posledni mobil jsem koupil primo v cine a bez vadnych pixelu.
hongmi
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 24. 1. 2014 21:46

Zřejmě to můžu vrátit, jen jsem si koupit současně telefon i tablet a obě zařízení mají vadné pixely, tak mi to skoro přijde až trapné. Navíc už proběhla jedna výměna.....
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bigg.I 24. 1. 2014 22:21

Vadilo by mi to a MOC
Osobně jsem reklamoval mobil 3x po sobě a vůbec mi to trapné nebylo, tak bych to taky nijak neřešil.. navíc toto je věc, která by ti vadila při každém pohledu na zařízení ;)
Oldschool lover
Nokia 6.1
ex. Sony Xperia X compact, BlackBerry Z10, Nokia 808, Nokia 5630 XpressMusic...
Bigg.I
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 24. 1. 2014 22:31

Oky, říkal jsem si, jestli už nejsem náhodou divný :) Nebo, že s tím nadělám. Díky za ujištění ;-)
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alex75 24. 1. 2014 23:45

Já bych to reklamoval. Pokud platím 100% peněz, tak chci 100% pixelů. Hlavně u telefonů vyšších řad. To by mě neskutečně vadilo koukat celou dobu na displej s vadným pixelem. Naštěstí už roky jsem takový kus nekoupil.
Od Dancall 2411 po Note 9
Alex75
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 24. 1. 2014 23:49

Asi jsem fakt smolař, na displeji mám dvě modře svítící tečky.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 25. 1. 2014 00:07

Vadný pixel jsem nikdy nezažil a snad ani nikdy neviděl.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod giam 25. 1. 2014 02:52

Taky jsem u mobilu nebo tabletu jeste nezazil vadny pixel.Ale ted se mi na televizy, kterou pouzivam jako monitor ve prostred objevil vadny pixel.Okamzite bych ji reklamoval, ale uz ji mam tri roky (Sony).Docela by me zajimalo jakou znacku mobilu a tabletu mas.
https://www.mobilmania.cz/clanky/a-pak-verte-internetu-soutez-o-telefony-vybizi-k-psani-pozitivnich-recenzi/sc-3-a-1342908/default.asp

https://dotekomanie.cz/2016/11/adups-odesila-data-android-telefonu-cinske-servery/
giam
Junior

Odeslat příspěvekod hongmi 25. 1. 2014 08:49

Je mel vadny pixel na HTC Touch HD pred nekolika lety, vratil jsem ho v te 14 denni lhute bez uvedeni duvodu. Jinak u kazdeho mobilu nebo monitoru jako prvni vec kontroluji vadne pixely a uz nikdy zadny takovy problem nebyl, jsem si myslel, ze dnesni mobily uz s tim problemy nemaji.
hongmi
Junior

Odeslat příspěvekod jannnn 25. 1. 2014 09:55

Já měl na E66 i na SGS a oboje jsem hned reklamoval..
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spike26 25. 1. 2014 10:27

Ja mam na sve nokii e66, co pouzivam uz jen na akce, asi 10 vadnych pixelu. Pochopitelne uz to neresim, ale na founu v zaruce bych to nesnesl.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 25. 1. 2014 10:30

Tak já se s vadnými pixely na mobilech naštěstí ještě nesetkal a to je docela střídám.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kniter 25. 1. 2014 16:39

zatial som sa s tym nestretol.Samozrejme keby som mal 2 mesiace telefon a na displeji by nesvietila cela ciara, tak by som to dal reklamovat. Jednu bodku na jemnom displeji nie. Zalezi ako by to bilo do oci. Videa moc na mobile nepozeram a na diskusne fora a textove spravy mi chybajucy pixel az tak nevadi.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 25. 1. 2014 20:37

Já se setkávám skoro pokaždé, jinak mobil ZTE Nubia Z5 Mini displej Sharp, což se divím, a pak tablet Prestigio 5297 to už se nedivím :D

Často jsem měl vadné pixely u LG telefonů, naopak u Samsungu vždy v pohodě.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků