Snížení výkonu u BT

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Klamerka 2. 3. 2020 07:17

Zdravím

Používám telefon Samsung A8 2017, který pomocí BT připojuji k rádiu Columbus v O3. Poslední cca měsíc pozoruji časté přerušení spojení a rádio mi opakovaně, někdy v minutových intervalech, vypíše okno o přerušení a navazování spojení. Tento problém jsem před měsícem neměl, nyní jsem pár jízd absolovoval s manželčiným Samsung S8 a také jsem odpojení nezaznamenal. Myslím si tedy, že problém nebude v rádiu.

Když k odpojování dojde, mám telefon v kapse u kalhot a připadá mi, že k odpojování přestane docházet ve chvíli, kdy telefon vytáhnu a položím je do kastlíku ve středovém tunelu. Takže mi připadá, jako by se snížil výkon BT vysílače v telefonu. Je něco takového možné? HR jsem již provedl.
Klamerka
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 2. 3. 2020 09:36

Mas na telefonu zapnute Wifi? Zkusil bych ho vypnout, jestli to nepomuze.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod roy1 2. 3. 2020 09:41

O problémech některých modelů samsungů s BT po posledních aktualizacich píše více lidí I tady na fóru, aktualizace toho columbusu není? Jinak bych se obrátil na Samsung.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Klamerka 3. 3. 2020 11:46

Díky za upozornění. Dohledal jsem problém v diskusi u A50, ale také nic nevyřešili.

Kontaktoval jsem podporu Samsung, ale i když jsem testoval s jiným telefonem a u něj se problém neprojevil, dostal jsem informaci, že mám zajet do servisu a aktualizovat rádio v autě.

Takže asi počkám, jestli nevyjde nějaká aktualizace s řešením
Klamerka
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 3. 3. 2020 12:39

Tak koncernove audiosystemy jsou celkem známé problémy s kompatibilitou, to že se připojil jiný telefon ještě nutně neznamená, že je problém u toho samsungu, rozhodně bych na tvém místě kontaktoval i servis auta, jestli máš poslední dostupnou verzi FW toho columbusu.
roy1
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků