Zajímalo by mě který mobily se samy přeřídí na letní čas, z těch co máme doma automaticky nepřešel ani jeden. Když jsem po zakoupení SE K700i ho poprvé zapnul tak si čas seřídil sám, ovšem při přechodu nic.
Naposledy upravil matho83 dne 26. 10. 2008 08:59, celkově upraveno 2 Důvod:doplneny nazov
U M65 sem se pěkně nachytal! Ráno sem se vzbudil a posunul si cas o hodinu dopředu ale neuvědomil sem si že už do mobil udělal za mě Přišel sem na to asi po půl dni
Naposledy upravil kubaaa dne 27. 3. 2006 09:01, celkově upraveno 1
Nokia 6230 - jedině manuál ačkoliv je něco takového v nastavení, jestli se nepletu. Když si tak vzpomínám, žádná z nokií, které jsem měl, to nedělala - 6110, 6210, 6310
Mám C55 a vždycky sem si čas musel přenastavit sám. Ale při týhle otázce mě napadla taková blbost s letním časem a opravdu jsem to našel v mobilu, sice je to skrytý, ale je to to tam. Takže stačí najet do menu HODINY a vybrat ČASOVÁ PÁSMA, potom stisknout tlačítko MOŽNOSTI a tam je nabídka LETNÍ ČAS, takže ji stačí jenom zaškrtnout.