Nejlevnější mobilní internet bez FUP (min. 2Mbit/s) rok 2023

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dayslypper 20. 1. 2023 08:27

Zdravím Vás,
Sháním nejlevnější mobilní internet bez FUP (ideálně i s nějakými minutami do všech sítí)
NEBO s FUP, ale s rozumně limitovanou rychlostí po jeho vyčerpání (min. 2Mbit/s).

Zatím, nejlepší, o čem vím, je KAKTUS NEŘEŠTO 300 za 300,-/měs., kde mám 6GB (+ 100 minut a 100 SMS které se převádí), kde po vyčerpání 6GB se jen sníží rychlost na 2Mbit/s, ale internet funguje dál, což je pro mne základní požadavek... MÍT STÁLE ASPOŇ NĚJAKÉ PŘIPOJENÍ BEZ DOKUPOVÁNÍ ČEHOKOLIV. Prostě chci vymáčknout maximum z jednoho mobilního připojení ze stejného čísla (bez přehazování SIM apod.).

2Mbit/s je pro mne minimum, co je pro mne ještě použitelné. Data využívám prakticky stále (mobil + PC doma po večerech). V průměru spotřebuji tak 50-100GB dat měsíčně, pokud nejsem limitován rychlostí.

Hledám něco podobného do 300,- ideálně s lepšími parametry. 5-10Mbit/s bez FUP by mi naprosto postačovalo. Samozřejmě zvažuji pevný internet, ale k těm 300,- už si nechci připlácet další 200,- pro pevné připojení. Do 100,- by to bylo ještě OK.
dayslypper
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 20. 1. 2023 08:59

Co takhle Datamanie od O2 (viewtopic.php?f=1&t=1309537)? 100 GB za 300 Kč plnou rychlostí, co technologie v místě umožní.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 20. 1. 2023 09:08

Hele upřímně Kaktus je na zdejší trh dost unikát. Jako jediný na předplacence nabídne neomezená data (2Mbit) a navíc má 6GB rychlostí 50Mbit. Navíc dá 100 minut a 100 SMS s tím že vše nevyužité hrne pořád do dalších měsíců. Za 3 kila nenajdeš náhradu maximálně by se tomu mohla blížit sleva od T-Mobile 50% na 3 měsíce po poslání kódu z T-mobile.cz/prejdete z jejich aktuálních tarifů. Další informace v tématu Retenční nabídky T-mobile. Datamanie má drahé volání účtované po dnech tam by se to mohlo sakra prodražit. A navíc nemá roaming.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 20. 1. 2023 10:55

No ono Datamánii si 99,9 % lidí nepořídí jako primární kartu, ta je myšlena vždy jen jako doplňková, tj. je nutný dualsim/eSIM, když ta data chce mít člověk vždy s sebou, případně mobilní router, na baterky, to je taky možnost. Ten na jedno nabití vydrží kolem 6 hodin. Ale zas člověk musí tahat dvě věci. Je to taková nouzovka, když člověk nemá dualsim. Ale zas to má tu výhodu, že ti hovor nepřeruší datové spojení. Vše má svoje pro i proti.
Z toho vyplývá, že volání se pak řeší jinak, na druhé simce. 2 simky ale zase taky nevyhovují každému. S Kaktusem je nejmíň starostí, ale nízká rychlost. Rychlost se dá zvednout, ale za cenu větších starostí a příplatku za volání.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burky_nafaso 17. 3. 2023 12:28

Jak se dá prosím zevdnout u Kaktus Neřeš to rychlost z 2 Mbps?
burky_nafaso
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 17. 3. 2023 12:48

Dokup dat/nová aktivace balíčku?
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 17. 3. 2023 12:53

Ano, můžeš si přikoupit 1GB dat za 100Kč, koupit stejné Neřešto znovu nebo přejít na vyšší Neřešto.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymius 19. 3. 2023 13:54

Jak je to s roamingem u Neresto ?
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 19. 3. 2023 14:12

Neřešto normálně funguje i v roamingu, datové limity pro EU roaming najdeš zde https://www.mujkaktus.cz/roaming
Milos
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků