Akce T-Mobile 24GB/699 Kč

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod drtic113 27. 1. 2023 08:08

jege píše:Ovšem to už do 31.01.2023 těžko stihnu, co? :hm

Edit: Bože, ten Odorik je teda opruz, už se nedivím, že si kdysi nevybojovali větší tržní podíl na trhu internetové telefonie. Kvůli objednání blbých se člověk musí zaregistrovat a stejně mu to bez kreditu neumožní objednávky udělat ...

Dobírka anebo platba kartou k ním ještě nedorazila. :grr:


Oni neprovozují klasický e-shop nýbrž:
Obrázek
takže kdo je zákazníkem, má u nich i kredit (který samozřejmě kartou zaplatit lze) a může si zvýhodněné karty koupit.
Nicméně pokud jde člověk zrovna kolem jejich obchodu, tak nemají problém prodat i ne-zákazníkovi, pokud jsou zrovna na prodejně k dispozici.
drtic113
Junior

Odeslat příspěvekod t152 27. 1. 2023 08:34

Já jsem u odoriku objednal karty v pondělí a zaplatil kreditem,který jsem poslal z fio a bylo to u nich během 5min. Do poznámky jsem napsal at na dopis napíšou D+1 a přišlo to ve středu.
t152
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 27. 1. 2023 10:05

Ja objednal minuly patek a h*vno...

t152: nejses z Prahy a neprodal bys mi jednu kartu ?
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod t152 27. 1. 2023 12:09

z Prahy nejsem,ale v Praze mají pobočku,tak si tam skoč a kup na místě.
t152
Junior

Odeslat příspěvekod polda 27. 1. 2023 20:00

V Černé Růži , i v sobotu. https://www.odorik.cz/kontakt.html
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 29. 1. 2023 20:23

"5. V případě, že Účastník neobdrží informační SMS se může na Operátora
obrátit a požádat o poskytnutí obdobné nabídky."

Udělal to už někdo ? :D


https://www.t-mobile.cz/dcpublic/OP-NN-Twist_bonus.pdf
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drtic113 29. 1. 2023 22:22

Ne, ale uvažoval jsem o tom, kdyby mi SMS nedošla.
Taky by mě zajímalo, jestli by tím šlo kouzelný šuplík nějak urychlit, aby se nemuselo čekat 2-3 měsíce, tzn. ozvat se operátorovi třeba hned po aktivaci karty.
drtic113
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 30. 1. 2023 10:23

No hlavně by se asi při takovém hovoru nemělo argumentovat lhůtou 2 měsíce, protože o tom není nikde v dokumentech T-Mobile řeč a operátor nemusí vědět, že to víme. Pokud to tu teda někdo z T-Mobile nečte e nehlásí to na ústřednu. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drtic113 30. 1. 2023 11:13

Přesně tak. V tom dokumentu o umrtvení SIM na určitou dobu za účelem obdržení informační SMS nic není, takže by se dotaz na "obdobnou nabídku" mohl vznést okamžitě po aktivaci karty a nemuselo by se na 200+200 několik měsíců čekat.
Je otázka, co by tou "obdobnou nabídkou" mohlo být. Já to ovšem můžu vyzkoušet až za rok. Teď už mám nakoupeno.
Naposledy upravil drtic113 dne 30. 1. 2023 13:13, celkově upraveno 1
drtic113
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 30. 1. 2023 12:45

VALENTÝNSKÝ DÁREK PRO TWIST ZÁKAZNÍKY
Majitelé předplacené karty Twist mohou na sv. Valentýna dostat od T-Mobile dárek v podobě speciálního dobíjecího bonusu. Pokud si 14. února dobijí přes webovou stránku operátora, na jeho prodejně (značkové či partnerské) nebo prostřednictvím Vyúčtování, obdrží 50 % kreditu navíc, a to až do výše 300 Kč, aby mohli potěšit své blízké zavoláním, posláním přání přes SMS či MMS nebo využít internetové připojení. Bonusový kredit platí jeden měsíc a zákazník ho získá pouze za první dobití během valentýnského dne.

Klienti Twist, kteří využívají odměnu za dobití V síti a dobijí si 300 Kč a více, získají navíc neomezené volání na čísla T-Mobile a 100 MB dat na 30 dní zdarma.

*******
Kdyby byla letos podobná akce, tak by to mohla být solidní rozdělávka na SIM pro Vánoce 2023 a Internet na rok 12 x 2 GB. 100 Kč do 30 dní + třeba 150 Kč jako 50% a k tomu možná týden neomezeného interfernetu, pak to hodit až do Vánoc 2023 do Kouzelného šuplíku. :D (Samo platí jen pro sim s dlouhou platností bonusového kréda). Kdo má Datart nebo +4u sim, kde už nějaké krédo je, tak bude mít poměrně příjemný základ na fixaci 12 x 2 GB příští Vánoce.

Mně osobně by 4 GB (v prázninových akcích násobky) za +- 29 Kč měsíčně asi stačily v podstatě na všechno. 8-)

A nebo si to může jen aktivhovnat na té SIM kde si to dobije v létě jak bude 2 x 12 za 699. (Kdy to nejde koupit jako přenosný kupón).
Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 30. 1. 2023 13:15, celkově upraveno 1
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymius 30. 1. 2023 13:14

SIM Odorik Twist prisla, takze dobito 400 , pripsalo se 400+100 a 200 kredit byl na karte... tak aktivovano za 5 12 :-D takze 2GB za cca 38Kc / mes
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod chrdinka 30. 1. 2023 16:11

Zdravím, může někdo potvrdit nebo vyvrátit, zda je možné si předplatit na jedné twist sim kartě více ročních balíčků 12x2 GB za sebou? Na infolince mi operátorka tvrdila, že pokud už balíček na kartě je aktivní, pokud pošlu další 14-ti místný kód, předchozí balíček se zruší
chrdinka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 30. 1. 2023 17:09

Podívej se na stránku 46 na můj příspěvek s obrázkem.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 30. 1. 2023 17:41

Škoda že balíčky nejdou na sebe místo za sebe.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 31. 1. 2023 06:55

Škoda že balíčky nejdou na sebe i za sebe. :) Ale s tím se dá částečně si poradit. Tak uvidíme, co přinese Valentýn (jestli teda něco přinese). Každopádně Datartovky i +4u ovky mám pripravene.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků