Rodičovská kontrola

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jege 19. 3. 2023 20:19

octr píše:Je to přece iPhone, to nebude nikdy spolehlivě fungovat tak jak chceš, to funguje tak jak chce výrobce, protože ten ví nejlépe, co chtějí jeho zákazníci, zbytečné řešit.

Naprosto stejná zkušenost s Rodičovskou kontrolou u Apple - kvantum nastavení, absolutně nelogicky rozházených ve celém menu a když něco nefunguje, tak to jenom vypíše, že kvůli rodičovské kontrole to nelze, ale co konkrétně chce povolit, to už neoznámí. Dočasně to vypnout nejde, jelikož se pak zruší celé nastavení a zase to mohu zdlouhavě znovu všechno nastavovat.

Momentálně třeba bojuji s tím, že nelze děcku koupit kredity do Robloxu, což se mi nedaří navzdory tomu, že povolím platby v aplikacích a zadám svůj kód, přesto to Roblox kvůli nějakému jinému nastavení v Rodičovské kontrole odmítne, ovšem přitom nesdělí, co konkrétně mu vadí. :grr:

Dále také bojuji s tím, že když si na Apple Watch 8 Cellular pustím Hudbu, tak se spustí i na iPhone a kromě toho, nepřehrává konkrétní album, které vyberu, ale jenom první písničku a pak náhodný výběr. Ostatní písničky přitom nelze vybrat ani ručně. Přitom na začátku to přesně tak fungovalo - vybral jsem si stáhnuté album, spustil jej a písničky se přehrávaly postupně jedna za druhou, pokud jsem chtěl jinou, tak jsem si rozkliknul seznam všech písniček na albu a vybral libovolnou z nich. Prostě se to chová, jak si to usmyslí, a to vůbec nemluvím o "inteligentním" hotspotu, který si jede podle vlastních pravidel a připojuje se a odpojuje podle toho, jak chce on, a ne jak chci já. :grr:
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 19. 3. 2023 21:23

A zkoušel jsi roblox přes web zda jde? Já musel u prcka nastavit email, kde mají chodit faktury a až pak mi to šlo :-D
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jege 19. 3. 2023 21:40

A jak se to dělá přes web? E-mail jsem tam žádný nenastavoval, ale již jednou jsem mu to dobíjel, a žádný problém s tím nebyl. Ale už si nepamatuji, jestli tenkrát tam byla nastavena Rodičovská kontrola. Teď mi ale výslovně píše, že to nelze kvůli nějakému nastavení rodičovské kontroly, ale jestli myslí tu applovskou, anebo vlastní, kterou má Roblox i vlastní, to už nespecifikuje. 8-S
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 20. 3. 2023 01:03

Přihlásit se jeho účtem na web roblox a zkusíš. :-)
Pokud neznáš přihlašovací údaje, tak je tam zkrácená volba rychlého přihlášení. Na webu se ukážou písmena a čísla , to vyplníš a jsi tam.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod honcka 20. 3. 2023 08:13

octr píše:Googlu lžu a nejen o věku i jako dospělý, nevidím žádný důvod, proč jim psát do vynucených formulářů pravdu.

Jenže u dětí nad 15 let zase nefunguje pořádně Family Link, resp dítě to může kdykoli vypnout, takže je to víceméně k ničemu
JVC DLA-X30
Sonos Playbar
honcka
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků