iPad

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod eRiper 11. 3. 2011 19:11

Jo, zaškrtnout "Manually manage music and videos", pak kliknout na "Apply" a pak můžeš soubory přetahovat na tu plošku, kde se ti zobrazí iPad (v tom levém pruhu).
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod errorlp 12. 3. 2011 12:30

Omlouvám se že se tak moc ptám ale vznikl menší problém Zakoupil jsem si kartu u vodafone s internetem 600mb fup je to ta malá vložím ji do iPadu on ukáže že je signál i že je 3G ale když zapnu safari tak mi to vyhodí Nelze aktivovat mobilní datovou sít. Chyba ověření totožnosti PDP.

No a potom mam v iPadu aplikaci iBooks ale nikdy ji nevidím :-(

Dále jak se dá odstranit applikace nainstaloval jsem Qip ale potom jsem nalezl ještě lepší IM+ a nevím jak se qipu zbavím
errorlp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CrackonoS 12. 3. 2011 14:02

Zkus se ujistit, ze simka tam je dobre vlozena a jestli je treba funkcni v jinem zarizeni. Pokud ano, zkus zapnout a vypnout letovy rezim. Me se obcas na iP4 stava, ze nelze aktivovat data a musim zap/vyp letovy rezim, pote vse funguje jak ma.

V iTunes iBooks mas? Pokud ne, stahni to do iTunes a pote sync s iPadem. Jinak knizky tam ladujes dole pres sekci Apps a dole File Sharing. Tedy alespon u Stanzy to tak funguje. iBook se mi moc nelibi.

Aplikaci odstranis tim, ze na ni podrzis prst a vykrizkujes a potvrdis smazani v iPadu. To same udelej pak v iTunes, aby se ti aplikace nesyncla zpet pri pripojeni. A nebo pri pripojenem iPadu smazes v seznamu a syncnes. Ja po ruce pocitac casto nemam, tak to resim prvnim zpusobem.
iPhone 4 + AKG Q460 Black
iPad Mini 3G/64GB Slate Black
CrackonoS
Junior

Odeslat příspěvekod errorlp 12. 3. 2011 14:22

nemam ji jak vyskoušet v jinem zařízení :-( opět se nepovedlo ale simka tam musí být dobře ukazuje mi to signál :-(
errorlp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod errorlp 12. 3. 2011 16:41

??? nechapu co to ma co společného tady s tím dotazem :-/
errorlp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 12. 3. 2011 17:02

Chybicka se vloudila,nebylo umyslne..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vodafonu 14. 3. 2011 12:48

errorlp píše:Omlouvám se že se tak moc ptám ale vznikl menší problém Zakoupil jsem si kartu u vodafone s internetem 600mb fup je to ta malá vložím ji do iPadu on ukáže že je signál i že je 3G ale když zapnu safari tak mi to vyhodí Nelze aktivovat mobilní datovou sít. Chyba ověření totožnosti PDP.

No a potom mam v iPadu aplikaci iBooks ale nikdy ji nevidím :-(

Dále jak se dá odstranit applikace nainstaloval jsem Qip ale potom jsem nalezl ještě lepší IM+ a nevím jak se qipu zbavím


Dobrý den,
prosíme Vás, abyste se v tomto případě obrátil na operátora linky Vodafone péče o zákazníky na čísle *077 nebo 800 77 00 77 a požádal o přepojení na datové specialisty, kteří zkontrolují Vaše telefonní číslo v systému, případně Vám poradí, jak postupovat.
Qip (stejně jako jiné aplikace) se odinstalují tak, že na dané ikoně dlouze podržíte prst, ikony se začnou "třást" a pak stačí kliknout na malý křížek, který se objevil v levém horním rohu ikony.
Martina
Tiskové oddělení Vodafonu
Zástupce operátora

Odeslat příspěvekod errorlp 14. 3. 2011 16:06

Koukám když jsem se konečně asi po 13minutách čekání než bude volný nějaký operátor dočkal.Tak mi paní oznámila že na to mají 15 dní :-/ A ta hrozná melodie co tam hraje furt dokola než tam je operátor nějaký ufff:-D

Co na tom muže trvat tak dlouho ?
errorlp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FILIPSN007 14. 3. 2011 16:49

Tak napiš přímo na www.techforum.cz. Odpověď je většinou do tří dnů. Někdy jsou odpovědi krátké a nepřínosné. Zkus to třeba to zvladnou pořešit.
FILIPSN007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod errorlp 14. 3. 2011 16:53

ja jsem vyřídil co jsem chtěl bylo mi řečeno že mají ještě 12 dnů na aktivaci karty :-D no jo ja ji ale potřeboval co nejdřív nenapadlo mě že trvá 15 dní aktivace karty to bych si radši ostříhal tu starou :(
errorlp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr.Sybol 15. 3. 2011 12:51

Možná se to někomu bude hodit :-)


Apple iPad jsem zakoupil začátkem prosince 2010. Rozhodl jsem se pro variantu s 32GB pamětí jako ideální střed včetně 3G modulu pro časté připojení k internetu mimo Wifi sítě. iPad jsem kupoval se záměrem pořídit takové zařízení, kde budu moci v první řadě konzumovat obsah mnoha kategorií od zábavy až po produktivitu​​. Jednotlivé body bych stručně shrnul takto.

- Přenosné zařízení, kvalitní konstrukce
- perfektní výdrž baterie
- Okamžitá připravenost k provozu, push notifikace​​)
-Vyřizování standardních záležitostí ​​(emaily, sociální sítě, internet, editace dokumentů, podpora cloud řešení, využití vzdálené plochy – RDP, TeamViewer​​)
- Zábava ve formě her a multimédií ​​(TV, rádio, video​​)
- Snadné ovládání, jistý a propracovaný dotyk a gesta
- Okamžité reakce a přepínání spuštěných aplikací
- Obsah, jeho nákup a aktualizace tvořen do jediného systému

i ​Pad mi především slouží pro běžné prohlížení webu, k čemuž používám prohlížeč iCab Mobile Browser, který spojuje perfektní práci s několika otevřenými taby po vzoru desktopových prohlížečů. iCab obsahuje mnoho dospělých funkcí od importu záložek z Mozilla Firefox, automatické vyplňování přihlašovacích formulářů, integrovaný download manažer s podporou otevření s asociovanou aplikací, Youtube downloader, filtry, blokování reklam, apod. Netové funkce mi iPad tedy plně obstará, včetně přístupu přes firemní extranet nebo internetové bankovnictví Servis24 . Samotné prohlížení stránek je velmi pohodlné, rychlé a díky iCabu je kombinace záložek​​/tabů a podporou gest ideální záležitostí. Za dobu využívání iPadu jsem neměl nutkání po obsahu ve formátu Adobe Flash, proto také zcela nerozumím lidem, kteří nadávají na absenci Flashe a považují tuto absenci za zásadní. U pár jedinců se mi podařilo zjistit, že priorita v této absenci se zpravidla rovná nemožnosti přehrávání obsahu na serverech tn.cz, stream.cz ​​(již je v plánu aplikace pro iOS v podobném kabátku jako Youtube​), případně jiných, takže ve finále, ​"alespoň dle mého pohledu​" se nejedná o zásadní problematiku​​. Další z činností mohu jmenovat prohlížení AppStore, který zde nevyzdvihuji jako výhodu, spíše jako interní a nedílnou součást samotného OS ​​(stejně jako má android svůj Market​​). Často prohlížím AppStore dle TOP žebříčku nebo jednotlivých kategorií, protože obsah ve formě aplikací a her je na špičkové úrovni a dává mi možnost výběru širokého spektra aplikací a her od zábavy až po produktivitu​​. V současné době mnoho vývojářů aplikací, her a webových serverů, které byli známy především z desktopových OS, případně jako samotné internetové aplikace a služby, se zdařile a v hojném počtu objevují jako samostatné verze pro iOS. Jejich díla jsou tak často zdařilejší, než jejich webové stránky, případně desktopové varianty. Jako názorný příklad bych uvedl aplikaci FlighRadar24, která slouží fanouškům letectví sledovat civilní letecký provoz na celém světě včetně informací o čísle letu, typu letadla, fotografie letadla po aktuální rychlost a výšku letu, případně startovní a cílovou destinaci. Zejména u této aplikace trávím mnoho času. Mezi další aplikace včetně těch českých mohu zmínit další řadu kvalitních a zajímavých aplikací, jejíž seznam naleznete níže.

Ja​ko další z pravidelných činností, které na iPadu využívám, je konzumace informací a zpráv, kdy aplikace psané pro iOS se k tomuto účelu vyloženě vybízí. Pravidelně čtu zprávy, novinky a zajímavé informace. K tomuto účelu zpravidla využívám aplikace Pulse Reader, případně MobileRSS HD, které nabízí synchroniza​​ci z RSS kanály z Google účtu. Jako další informační zdroj stojí za pozornost aplikace ČTK, která slouží pro pohodlné čtení zpráv z domova a zahraničí. Dále si stahuji časopisy v PDF formátu a následně si je kategorizuji v aplikaci iBooks, kde jsou přehledně uspořádané včetně náhledu úvodních obálek. Nesmím také opomenout interaktivní časopis „Computer“ a „Jen pro muže“, které jsem v papírové formě nikdy nečetl ani neměl potřebu si jej kupovat. Teprve interaktivní podoba a platba jedním kliknutím ze mě udělala pravidelného čtenáře. Samotné čtení je tak obohaceno o zajímavé interaktivní prvky ve formě videí, rozhovorů, či obrázků. Videa v iPadu nemám a v dlouhodobém to nemusím ani plánovat. Pro sledování filmů využívám aplikaci Air Video, která po lokální síti ​​(případně mimo ni​​) streamuje nasdílený obsah přímo do iPadu a to nejen na úrovni vnitřní sítě, ale i z venku. Mohu tak prakticky sledovat veškeré filmy ​​(od SD po HD 1080p​​), které mám uložené v počítači a to přímo, kdy konverze a náročnost na výkon probíhá na straně počítače, případně zvolit offline konverzi pro budoucí přenos do iPadu. Jediná nevýhoda spočívá v neustále zapnutém PC. Pro případ, že bych si konvertoval filmy přímo do iPadu, mám již zakoupený přehrávač Buzz Player, který video soubory přehraje bez nutné konverze do Apple formátu. Když ještě zůstaneme u streamování, chtěli by jste si přehrát full HD filmeček bez sdílení disků či pomocí app Air Video, případně plynule přehrávat obsah ve Flash formátu a k tomu ještě plně ovládat PC? Není problém. V případě slušné konektivity využívám aplikaci Splashtop, která pracuje na principu vzdáleného ovládání počítače se vším všudy ​(včetně aero​). K tomuto účelu je potřeba nainstalova​t klientskou aplikaci do lokálního počítače. Poté ho můžete libovolně ovládatm případně spustit filmeček v jakémkoliv přehrávači, roztáhnout na fullscreen a kochat se plynulostí. Má osobní zkušenost je taková, že se jedná o jedinou takto unikátní aplikaci na AppStore, která je naprosto funkční a přehrávání video obsahu je plynulé. Výkon přebírá samotný počítač a tak je potřeba jen dobrého připojení. Aplikace funguje jak na lokální sítí, tak i mimo ni. Autoři uvádějí, že zpoždění přenosu může být 100ms. Je libo televize? Není problém. Pro tento účel používám běžný DVB​​-T USB modul AverTV HD Pro, který mám připojen k domácímu počítači. Díky aplikaci DVB Viewer streamuji všechny naladěné TV kanály jak po lokální síti, tak i mimo ni. Aplikace DVB Viewer je plně optimalizována pro použití iPhone​​/iPad, takže po přihlášení přes veřejnou IP adresu vás uvítá příjemné rozhraní s přehledem kanálů, EPG, časovačem nahrávání a v neposlední řadě výběrem rychlosti streamu dle aktuálního připojení.

Co se týče samotné produktivity, zpracovávám a vyřizuji poštu ze čtyř emailových schránek, z toho jedna definovaná jako firemní Exchange. Práce s integrova​ným emailovým klientem je snadná a dobře operativní. iPad mě naučil se dlouze nevykecávat po emailu, ale reagovat stručně a výstižně. Pro samotnou práci s dokumenty využívám kancelářský balík QuickOffice Mobile Suite, který podporuje editaci a obousměrný přenos s využitím cloud řešení od GoogleDocs, Dropbox a dalších včetně standardního odeslání přes email. Dokument tedy jednoduše otevřu, upravím dle potřeb a následně zpět uložím. Tímto jsem získal efektivní práci s dokumenty nevyžadující nutnost použití USB flashky. Pokud nastane v QuickOffice zádrhel v podobě komplikovanějších tabulek, dokument nechám otevřít v Pages nebo Numbers, které jsou v kompatibi​li​tě ohleduplnější. Zde mohu využít cloud řešení taktéž od Dropboxu díky WebDav pomocí služby DropDav ​(thx ​"mrzic​"), případně dokument odeslat emailovou formou či uložit v paměti přístroje. Zde se bohužel nenabízí cloud řešení přes Google Docs, ale je možné využít cloud od MobileMe iDisk, které je zdarma po dobu 60​​-ti dní, po této době je potřeba účet zrušit, případně zaplacením prodloužit. Na všech cloud řešení, zejména Dropbox a GoogleDocs mám veškeré office dokumenty včetně prezentací a dalších souborů, mohu tak snadno a efektivně přistupovat odkudkoliv.

Ja​​ko další činnost, kterou často využívám, je vzdáleného připojení a to jak k domácímu počítači, tak firemnímu serveru. Občas se také naskytne případ, kdy vzdálenou pomocí mohu vyřešit problém u známého. K tomuto účelu mi plně slouží velmi známý Team Viewer HD, případně iTap, který komunikuje přes standardní RDP protokol včetně NTLA ověření. Máte tak k dispozici pohodlné a hlavně plnohodnotné ovládání, které je díky dotykům a gestům velmi intuitivní. Pro další potřeby je v AppStore další řada aplikací na bázi VNC nebo MobileMe. Když nedělám nic z výše uvedeného, tak pařím jak o život, forma zábavy je na iPadu neskutečně návyková a neplatí to pouze pro jednoho hráče. Zmínil bych velmi zajímavé hry jak po stránce hratlenosti​​, grafiky, tak dlouhodobé zábavy, např. Angry Birds, Angry Birds Season, Cut the Rope, Flight Control HD, Reckless Racing, Defender Chronicles HD, Dungeon Defenders: First Wave, Dungeon Hunter 2, Dead Space, Mrazík HD ​​(CZ​​), Polda 2 ​​(CZ​​), C&C: Red Alert, Cover Orange, Plants vs Zombies, Zombie War HD a mnoho dalších velmi kvalitních her, které se postarají o mnoho hodin zábavy. Nedávno jsem zakoupil aplikaci Navigon Europe, takže se využití opět o něco více prohlubuje, ale přiznám se, že když jsem měl na palubce iPad a spuštěnou navigaci, často jsem byl u MHD zastávek středem pozornosti :DD. Pokud se mi iPad jen tak válí na stole, tak spustím aplikaci Gaze, která prezentuje pěkný krb s příjemným zvukem praskajícího dřeva. Kolegyně, když to viděla, tak jsem ji pomalu nedostal z kanceláře.

V souhrnu tedy využívám iPad především na internet, dále jako primární příjem informací ve všech formách od zpráv po magazíny a v neposlední řadě ke konzumaci zábavy. Co se týče produktivní činnosti od kreslení grafů, vytváření dokumentů a prezentací, vzdáleného připojení, práce s emaily, je iPad díky možnosti pořízení kvalitního obsahu kvalitním a především rychlím pomocníkem. Jestli mi chce někdo tvrdit, že iPad není vůbec na menší produktivitu​​, tak je trouba, co nechtěl investovat pár éček do aplikací, které to snadno a velmi pohodlně zastanou, včetně oboustranné synchroniza​​ce s podporou cloud řešení. Jedna věc je železo, to je jako každé jiné, ale kvalitní softwarová forma a jeho obsah z iPadu dělá dobrý a užitečný přístroj, který osobně snadněji a častěji využiji, než notebook. Tím ale netvrdím, že iPad notebook nahradí, to v žádném případě… Kdo kupuje iPad s myšlenkou náhrady notebooku, tak pohoří. Často vytýkaný USB port nepovažuji za zásadní nedostatek, protože formu cloud řešení považuji za příjemnější a dostupnější formu. Nicméně nebudu předstírat, že představa USB portu by nebyla příjemná a dost věcí by šlo řešit jednodušeji a hlavně univerzálně. V domácnosti mám k dispozici stolní počítač a notebook, který po koupi iPadu využívám velmi zřídka. V současné době mi notebook leží ve skříni a počítač pouze streamuje video obsah a TV kanály. Každé ráno, zaplout zadkem do křesla, ťuknout do iPadu a mít informace okamžitě před sebou, je silně návyková záležitost. Další věcí je uzavřenost iOS systému, přes to prostě vlak nejede, ale na druhou stranu, co byste tak nutně chtěli na iPadu modifikovat? Mám pocit, že ve finále nic. Že by to byla odezva z doby Windows Mobile 5​​/6 a úprav registrů a různých modifikací? To je sice hezká věc, ale myslím si, že většinu z nás, kteří si s chutí prošli slavnou cestu s Windows Mobile, to dlouho bavit nebude a obávám se, že taková doba úprav a ladění už dávno odzvonila. Osobně v současné době raději využiji rychlý, stabilní OS s obsahově propracovano​​u stránkou 3rd aplikací a her, kde je zachována 100% kompatibili​​ta. Aktuálně, jako majitel telefonu s OS Android 2.3 a letitý uživatel Windows Mobile považuji tento systém taktéž svým způsobem za uzavřený, protože mě samotného nenapadá, co bych na Androidu mohl upravit nebo modifikovat. Má myšlenka tím směřuje k obsahu a jeho využitelnosti​​, který prioritně udává směr v použitelnosti daného zařízení.

Ta​​k a to je zatím mé resumé s iPadem. Jaký jsem si udělal závěr? Člověk nemusí být ovce, stačí, když ví, co od toho čeká a je schopen nalézt řešení namísto nesmyslných debat o použitelnosti daného zařízení, kterému nebyl schopen věnovat trochu času.

Te​​nto popis zde slouží k tomu, aby případným zájemcům či aktuálním majitelům nastínil, že s iPadem se dá řešit mnohem více, než je uváděno ve veřejných diskusích plných žabomyších válek, které jsou tvořeny zakomplexova​​nými lidmi bez znalostí daného přístroje, jeho problematiky, případně lenosti utratit nevelké finance k pořízení obsahu. Budu rád za případné reakce​​/dotazy v diskusi, ale pouze rozumnou formou.

Zde přináším přehled zajímavých a velmi kvalitních aplikací, které osobně používám.

PRODUKTIVITA:​​
* iWorks Pages ​​- kancelářský Word editor pro Office dokumenty s podporou formátu 2007.
* iWorks Numbers ​​- kancelářský tabulkový editor pro Office dokumenty s podporou formátu 2007.
* QuickOffice Mobile ​​- kancelářský balík, podpora 2007, obousměrné propojení s Google docs, případně Dropbox.
* GoodReader ​​- univerzální prohlížeč mnoha formátů od TXT, PDF po Office dokumenty, sdílení přes Wifi, propojení s Google Docs ​​/ Dropxbox a jinými službami včetně FTP.
* TeamViewer HD ​​- známý klient pro vzdálené ovládání počítače.
* iTap RDP ​​- propracovaný klient pro vzdálenou plochu přes RDP včetně NTLA, ověřování dostupnosti připojení, náhledy, pěkné GUI​​)
* Voice Memos ​​- záznamník, umí běžet na pozadí.
* Dropbox ​​- nativní aplikace pro přístup​​/otevírání​​/upload ke Cloud řešení.
* Google App ​​- přehledný rozcestník ke službám Google.
* Awesome Note ​​- úkolovník, diař, notes, synchroniza​​ce s Google Docs, notifikace, propracované a přehledné GUI, zálohování po Wifi.

MULTIMÉDIA:
* Air video ​​- streamování videa z počítače do iPadu, výkon přebírá PC, možnost offline konverze.
* Splashtop ​​- připojení jako vzdálená plocha, umožňující přímo bez prodlevy přehrávat videa a flash formát, výkon přebírá PC, jednoduché a hlavně plynule funkční.
* Buzz Player ​​- přehrávač mnoha video formátů s podporou titulků bez nutnosti konverze. Podpora media streamů včetně Windows Media nebo Air Video, dále SMB a jiné.
* Adobe Photoshop Express ​​- zjednodušený grafický editor, podpora uploadu na Facebook, případně Adobe účet.

ZAJÍMAVOSTI:
* FlightRadar24 Pro ​​- sledování leteckého provozu, fotografie aktuálního letounu, informace o letu, nemá prodlevu v refreshi.
* FlightBoard ​​- zobrazení příletových​​/odletových tabulí dle výběru letiště z celého světa.
* Heritage ​​- obsáhlé fotografie a popisy zajímavých míst celého světa.
* Live Cams HD ​​- webové kamery z celého světa, filtrování dle mnoha kritérií.
* Meteoradar CZ ​​- sledování aktuálních dešťových srážek, informace z meteo stanic, webové kamery, pěkné GUI.
* Recepty ​​- souhrn mnoha receptů dle výběru surovin, případně obtížnosti.
* Star Walk ​​- brouzdání oblohou s podporou kompasu. Zobrazení souhvězdí dle natočení iPadu na oblohu, popisy, zajímavé fotografie.

INTERNET:
​ * iCab Mobile Browser ​​- internetový prohlížeč, taby, mnoho nastavení. Další kvalitní varianty Mercury Web Browser případně Atomic Web.

KOMUNIKACE:
* Friendly Plus for Facebook ​​- špičkový Facebook klient, přehledné a rychlé GUI, příjde mi, že funkcemi má navrch nad nativní FB aplikací pro iPhone​​)
* TuneIn Radio ​​- internetové rádia včetně českých, zaměřuje také pozici, výběr vysílače, možnost nahrávání, propracované GUI včetně ikon stanic, volba streamu.
* IM+ Pro ​​- multi komunikační klient FB​​/Skype​​/ICQ​​/MSN a jiné, push notifikace, možnost nastavení XX hodin po vypnutí.

INFORMACE​​/NOVINKY:
* ČTK ​​- zprávy z domova a zahraničí v přehledném GUI.
* CNN ​​- nejznámější celosvětové zpravodajství, články, rozhovory a videa.
* FlipBoard ​​- prohlížení RSS zdrojů, případně Facebooku nebo Twitteru v časopisovém kabátku.
* Pulse News ​​- čtečka RSS s podporou GoogleRSS v pěkném kabátku.
* AppAdvice ​​- informační magazín přinášející novinky a recenze app ze světa iOS
* Computer HD ​​- časopis Computer z dílny Mladé Fronty a.s. v interaktivní formě, zakoupení nového čísla přímo v app.
* ForMen HD ​​- časopis ForMen z dílny Mladé Fronty a.s. v interaktivní formě, zakoupení nového čísla přímo v app
* Volkswagen Das ​​- magazín o vozidlech Volkswagen, videa, reklamní spoty, highlihty modelů.
* National Geographic HD ​​- výborný magazín z oblasti objevů, přírody, vesmíru, poznávání, apod.
* iKatastr HD ​​- katastralní mapa
* Zlaté Stránky HD ​​- hledání firem a lidí včetně mapy
* Google Earth ​​- mapy z dílny Google včetně vrstev a panoramat

NÁSTROJE:
* Navigon ​​- propracovaná automobilová navigace
* GPS HD ​​- zobrazení detailních informací o GPS
* Clinomter ​​- propracovaná vodováha
* Shazam ​​- odposlech skladby a zobrazení jejího názvu
* Wake ​​- probouzení počítačů ​​- Wake on Lan
Petr.Sybol
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adissek 18 18. 3. 2011 22:46

To Petr.Sybol : Dík moc za článek, rozhodl jsem se, iPad si koupím..
adissek 18
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tichus 20. 3. 2011 13:52

Pripojuji se, vic takovych prispevku. Ipad mam jiz vydrazen...
Tichus
Junior

Odeslat příspěvekod jr2k 24. 3. 2011 09:09

Petr.Sybol - Woooow
ty kraso, super prispevek, nadherne cteni
dekuji
jr2k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod draza.xxx 13. 4. 2011 19:55

Zdravím,
mám velký zálusk na ipad, ale nevím jestli mám čekat až do Česka konečně dojde ipad 2, nebo mám koupit první verzi. Jde mi hlavně o reálný grafický výkon ve hrách. Je pravda, že je grafika 9x výkonnější než u 1 ? Je reálné to, že budou časem hry náročnější na grafiku a procesor, že se budou na 1 sekat ??
draza.xxx
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků