iPhone 5S - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 13. 10. 2014 09:08

1) iPhone neumí
2) nepoužívám - nevím
3) iP je ve skrytém režimu prioritně. Viditelný je pouze tehdy, když jsi v BT nastavení
4) neměl jsem nikdy problém
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marts 14. 10. 2014 18:17

ser1a píše:cafte,
1) kde zapnem SMS doručenky? Tj že po odoslaní SMS uvidím, či ju adresát prijal??


Buď na začátek každé zprávy ručně přidávat kód pro povolení doručenky (téměř každý operátor má jiný) anebo si pořídit tuto aplikaci https://itunes.apple.com/us/app/sms-cla ... 04629?mt=8 která to doplní sama.

Nějaké příklady kódů viz. http://senseiphone.com/carriers-prefix- ... -04022494/
ale někde jsem viděl i další.

-- 14. 10. 2014 18:24 --

ser1a píše:2) ako nastavím LED blesk aby notifikoval aj zmeškané udalosti(hovory a sms?)


Funguje pouze pro aktuálně přišlou zprávu, nějaké pravidelné upozornění na nepřečtené SMS a zmeškané hovory není.
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Picos 14. 10. 2014 19:19

Ser1a, tieto info si si mal zistit pred tym, nez si na iphone presiel. Mas len dve moznosti. Vratis sa k mobilu, ktory tieto fakt zakladne veci vie alebo ich, ako aj dalsie ine ozelies ale budes mat iphone a sam seba presvedcis, ze ich vlastne nepotrebujes.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod p4li12 15. 10. 2014 14:10

Bohuzial, co sa tyka toho lagu na zaciatku hovoru - u mna to sposobil update na iOS8, dovtedy to bolo okej. Takze len cakat na update :/
p4li12
Junior

Odeslat příspěvekod rayu 15. 10. 2014 15:28

Reinstall iOS 8 bez zálohy by možno pomohol, mne sa obecne iPhone choval ako utrnutý z reťaze keď som nainštaloval OTA updaty, teraz je to o poznanie lepšie, okrem tých nastavení, tie padajú stále :/ ... mimo: Karle ako vidím už si zredukoval mobilnú zbierku ? :)
Žive -  iMac 21.5" (late 2013)
-2,9GHz q-core i5 Haswell
-8GB RAM
-NVIDIA GeForce GT 750M 1024 MB
MobilMánia -  iPhone 7 Plus 128gb Black
AVmánia - AKG K702 + AKG K451
rayu
Junior

Odeslat příspěvekod caramelbiscuit 22. 10. 2014 14:52

Zdravím, po aktualizovaní iTunes (červená ikonka) mi nejde pripojiť iphone, vôbec mi to tam nezobrazuje, neviete čo s tým?
caramelbiscuit
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 22. 10. 2014 15:42

rayu: no, něco jsem rozdal v okolí a něco schoval na horší časy do šuplíku 8-)
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rayu 23. 10. 2014 22:00

Jááj ten tvoj šuplík by som rád videl 8-)
Žive -  iMac 21.5" (late 2013)
-2,9GHz q-core i5 Haswell
-8GB RAM
-NVIDIA GeForce GT 750M 1024 MB
MobilMánia -  iPhone 7 Plus 128gb Black
AVmánia - AKG K702 + AKG K451
rayu
Junior

Odeslat příspěvekod LucassX 5. 11. 2014 12:03

Ahoj, mám chvíli iPhone 5S a přijde mi, že vyzvánění a obecně hlasitost telefonu je docela nízká, v trochu hlučnějším prostředí telefon většinou neslyším. Se sluchem problém nemám, v práci lidem telefony zvoní výrazně hlasitěji. Máte taky takovou zkušenost?
LucassX
Junior

Odeslat příspěvekod kadliwt 5. 11. 2014 22:04

LucassX: Koukni do nastavení jestli nemáš zapnutý "měnit tlačítky", pak se ti nastaví podle hlasitosti co máš normálně v systému.

Jinak já mám u 5S porblém s tim, že když mi přijde sms, tak mi přehraje jen začátek zvonění a pak se ztlumí. Někdy je to podobný jako kdybych měl třeba prstem zakrytej reprák...
Přílohy
IMG_2560.PNG
D-O-P-P-E-L-K-U-P-P-L-U-N-G-S-G-E-T-R-I-E-B-E
kadliwt
Junior

Odeslat příspěvekod sune2009 7. 11. 2014 22:00

https://discussions.apple.com/thread/6655609

řeší někdo tady nefunkční videa YT,FB na 5S ? zkoušeli jsme odinstalovat,znovu nainstalovat,poslední update byl dneska,nefungují ani alternativní aplikace na YT.Mě na 6 to jde v pohodě...Poslední verze OS.Prostě jen kolo s načitáním a pak ať se to zkusí znovu a stále dokola
sune2009
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hal_sk 9. 11. 2014 15:05

Zdravím,
Mám PC s iTunes pre WIndows. Potom mám iPad a iPhone. Neviem ako skopírovať jednu aplikáciu z iPad do iPhone, bez toho aby som musel aplikáciu kupovať znova. Skúšal som to cez iTunes, len tam my nezobrazuje zoznam aplikácií, ktoré je možné synchronizovať. Doteraz som mal len iPad a tam mám skoro 20 aplikácií, platených, aj zadarmo. A niektoré z nich potrebujem mať aj v mojom novom iPhone. Ako to urobiť?
hal_sk
Junior

Odeslat příspěvekod wizardiik 9. 11. 2014 15:47

Ahoj lidi, chci se zeptat na tento telefon. Myslíte že v této době má smysl si kupovat Iphone 5S? Nebo by byl lepší telelfon s androidem? Chtěl bych zkusit jablíčko ale na druhou stranu mě štve ta cena za telefon s parametry na střední třídě.
wizardiik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Chr1s 9. 11. 2014 17:01

hal_sk: Přihlaš se na iPhonu se stejným Apple ID, které používáš na iPadu a pak si normálně v AppStoru nainstaluj aplikace, které máš koupené pro iPad do iPhonu :-)

PS: zakoupené aplikace najdeš v purchased
Chr1s
Junior

Odeslat příspěvekod hal_sk 9. 11. 2014 18:00

Chr1s píše:hal_sk: Přihlaš se na iPhonu se stejným Apple ID, které používáš na iPadu a pak si normálně v AppStoru nainstaluj aplikace, které máš koupené pro iPad do iPhonu :-)

PS: zakoupené aplikace najdeš v purchased


Mám len jedno Apple ID. O sekcii "purchased" som nevedel. Tak som to v iPhone otvoril a boli tam rôzne mnou zakúpené aplikácie, chýbala však tá jedna. Keď otvorím "Purchased" v iPad-e, tam je. Názov aplikácie: "Web Albums HD for Picasa and Google+".

EDIT:
Už viem v čom je asi problém. Existuje verzia tejto aplikácie pre iPad a pre iPhone. Takže budem cálovať znova. Verzia pre iPhone:
"Web Albums - A Picasa Photo Viewer, Uploader and Manager"

-- 9. 11. 2014 18:26 --

Ešte by ma zaujímalo jak funguje ten iTunes. Snažil som sa mu vyhýbať ako čert krížu, lebo mi príde silne user unfriendly. Ale teraz keď mi k iPad-u pribudol aj iPhone, nainštaloval som si do PC iTunes pre Windows, aby som mohol synchronizovať obsah medzi jablkami. Prvý problém ktorý mi napadá je, že prečo v iTunes (mám ho na PC s Windows) vidím len 2 aplikácie, ktoré sú na zariadeniach nainštalované. Má to niečo s tým, že som väčšinu aplikácií inštaloval ešte predtým než som začal používať iTunes? Na zariadeniach mám medzi 10 až 20 aplikácií. Tu je screenshot z iTunes.
hal_sk
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků