Huawei P20 /P20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod by PeITeeR 26. 7. 2020 08:08

Cus, manzelka si mi stezuje, ze co update, tim horsi fotky a vubec, ze ted to foti strasne, ze takhle spatne to nikdy nefotilo. Vime co s tim ? Diky.
by PeITeeR
Junior

Odeslat příspěvekod lukass222 13. 8. 2020 13:51

Zdravím viete mi niekto poradiť nejaký jednoduchy sposob ako prepínať pesničky na P20 ? Dostal sa mi teraz nedavno do ruky a dosť mi chýba dlhé podržanie hlasitosti čo fungovalo na iných smartfonoch.
lukass222
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 13. 11. 2020 11:11

Nová aktualizace: 10.0.0.182
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Franklin 18. 1. 2021 22:09

Nová aktualizace 10.0.0.185 vylepšuje zabezpečení systému, integruje bezpečnostní opravy vydané v listopadu 2020.
Franklin
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 1. 4. 2021 09:51

Huawei P20 & Pro obdržel aktualizaci 10.0.0.188 nové bezpečnostní záplaty.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod s5230user 12. 5. 2021 19:58

Ja som stále zaseknutý na 10.0.0.185, ktorá sa mi nainštalovala 18.1.
s5230user
Junior

Odeslat příspěvekod s5230user 1. 7. 2021 18:43

Dnes mi na P20 naskočila aktualizácia na 10.0.0.190 so záplatami za mesiac apríl.
s5230user
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 8. 9. 2021 10:17

Huawei P20 obdržel novou aktualizaci: Srpnové bezpečnostní záplaty.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod s5230user 14. 9. 2021 16:27

Mne včera skočila aktualizácia 10.0.0.192 s júlovou záplatou. Sa mi zdá, že mi to chodí nejako opozdene. Ale som rád, že nejaké aktualizácie vôbec chodia.
s5230user
Junior

Odeslat příspěvekod s5230user 17. 2. 2022 21:06

P20 doteraz žiadny ďalší update. Údajne má dostať EMUI 12. Nevie niekto či stratím obchod Google Play po nainštalovaní? Zatiaľ mi to nie je zo žiadneho článku jasné a ani na stránke Huawei to nebolo napísané. Ak mi taká aktualizácia pristane, určite počkám až na feedback uživateľov. Ešte jeden rok chcem s týmto telefónom ostať, ale nie bez služieb google.
s5230user
Junior

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 22. 2. 2022 16:49

Neztratíte, není důvod
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 15. 7. 2022 07:02

Je to tady! Stabilní EMUI 12 je dostupná pro Huawei P20

Pro Huawei P20 přicházejí nejnovější funkce EMUI 12 s verzí sestavení 12.0.0225 (C432E5R1P1). Uživatelé však najdou malý balíček o velikosti 376 MB. S množstvím funkcí, které do zařízení přináší, ale žádný kompromis neexistuje.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tubík 12. 9. 2022 07:17

Nevím, kolik z Nás má ještě staříčka P20, ale za mě po updatu na EMUI 12:
Prostředí pěkné, trochu si třeba zvyknout a nenápadně to připomíná iPhone...
Trochu mě štvě, že se určité animace sekají. Například kliknutím na fotku v galerii se mi na starém EMUI bleskově otevřela fotka, tady se třemi záseky naskočí fotka. Zafímavé je že pokud fotku zavřu a otevřu znovu (i jinou) animace je plynulá.
Zaskočila mě změna některých zvuků, jeden ze zvuků (Crystal drop) jsem měl na WhatsApp a ten den jsem pátral kde to a kumu zvoní, než mi došlo, že to je podobný zvuk a vychází odemne. Vyloženě nevím o ničem, co by telefon degradovalo, avšak přemýšlím již nějakou dobu o náhradě (4 a půl roku je dost na telefon), jen se mi nedaří najít nic co by hezky fotilo a zároveň vydrželo ty dva dny co mi teď drží P20 (a samo mělo GMS, nechci telefon kterému se musím přizpůsobit já)
tubík
Junior

Odeslat příspěvekod MildaX 4. 3. 2023 23:45

Lze nějak změnit to rozdělení notifikačního (vlevo) a ovládacího (vpravo) panelu při swipu zpátky na jednotný?
MildaX
Junior

Odeslat příspěvekod miropiro 16. 2. 2024 09:41

Minulý týden se mi udělala pavučinka na mé P20 Pro. Asi z klíčů v kapse. V jednom servisu mi řekli, že je to na výměnu AMOLED displeje, to bude stát asi 5 000 Kč. To se mi zdálo dost, šel jsem do druhého, kde mi řekli, že mi mohou dát OLED za méně a k tomu by mi doporučili tvrzené sklo. No po převzetí mobilu jsem zjistil, že displej nereaguje vždy tak, jak by měl a tvoří snímky obrazovky ve chvíli, kdy to nechci, respektive s odolným pouzdrem si přestal rozumět.

No nakonec mi včera najednou spadl znovu a co se nestalo - udělala se "olejová skvrna", která se postupně rozlila po displeji. V té chvíli jsem mobil neměl v pouzdře, jen volně. Samozřejmě jsem hned udělal zálohu přes HiSuite, během noci se displej stal nepoužitelným, takže data mám.

Avšak se mi zdá, že záloha dat z HiSuite nepůjde jen tak snadno dostat do mobilu jiné značky než Huaweie. Jsem tedy odsouzen k tomu, abych si koupil třeba i použitou P30 Pro? Nebo má smysl zkoušet reklamovat opravu?

Text píšu ve chvíli, kdy jsem ještě nebyl v servisu, ale brzy půjdu, ale třeba si tohoto dotazu někdo všimne dříve.

Jo, zálohy jsem bohužel dříve nedělal, takže HiSuite to včera jistil, ale k čemu je užitečný.
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian
miropiro
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků