Emtéčko v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Persbrandt 19. 3. 2023 16:19

děkuji vám
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod xtonda 1. 4. 2023 21:26

Umí emtéčko Wi-Fi calling, případně co udělat pro jeho aktivaci? Mobil Honor 20, u druhé SIM Vodafone mi to nastavení Wi-Fi calling nabízí. SIM emtéčko mám z Listopadu 2019
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod dockalacek 7. 8. 2023 11:13

Ahoj,

původně jsem chtěl založit samostatné téma, ale připojím to sem. Rád bych převedl rodiče od Bleskmobilu (útrata cca 100 měsíčně) k Emtéčku na tarif Mini. Vím, že to je přes OKU. Mám pár otázek na ujištění se:

1) jak jste spokojení s Emtéčkem, funguje k vaší spokojenosti? Žádné bugy, chyby?

2) před přechodem se doporučuje asi vypotřebovat kredit, nebo se převede?

3) dobijím ho pravidelně 200 korunama z karty při poklesu pod 50 a 30 korun, to mám zrušit

4) objednávám 2x tarif Mini, zádám OKU, dorazí SIMKy, nebo už dorazí s převedenými čísly?

5) platit inkasem prý jde, tak bych to platil ze svého účtu?

Je sled správně?
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenik3 7. 8. 2023 11:26

Emtecko funguje bez problemu.
Nespotrebovany kredit vrati Blesk na zaklade zadosti.
Cislo se prenese pres OKU.
Emtecko posle nove simky s prevadenymi cisly postou.
Platim fakturu prevodem.
Naposledy upravil jenik3 dne 7. 8. 2023 11:35, celkově upraveno 1
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 7. 8. 2023 11:33

1) Také potvrzuji, že Emtéčko funguje spolehlivě a bez problémů.
2) Stávající kredit se k Emtéčku nepřevede, buď ho spotřebuj nebo požádej Bleskmobil o jeho vyplacení.
3) To automatické dobíjení by se mělo po přenosu automaticky zrušit, ale raději ho zruš předem ručně.
4) Když při objednávce zadáš OKU a stávající telefonní čísla, tak ti poštou přijdou nové SIM karty s přenesenými čísly. V den přenosu si v telefonu jen vyměníš starou SIM kartu (Bleskmobil) za novou SIM kartu (Emtéčko).
5) Platbu inkasem lze jednoduše nastavit v samoobsluze. Případně lze vyúčtování platit i kartou.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dockalacek 7. 8. 2023 14:18

Díky moc oběma, kluci. Máma s tátou volají málo, Bleskmobil mají někdy od roku 2013 nebo 14, v podstatě od počátku používání si aktivovali volání mezi sebou za korunu, zhruba před rokem jsem mamce aktivoval balíček 50 minut za 50 korun, ale Emtéčko bude výhodnější. Jak víc volných minut a SMS, tak volání mezi sebou zadara.
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 7. 8. 2023 15:22

Nevím jestli víš, ale Emtéčko má tarif Mini (bez volných minut a SMS, za 29Kč) a tarif Mini+ (s volnými minutami a SMS, za 79Kč). Volání a SMS v síti zdarma je u obou tarifů.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dockalacek 7. 8. 2023 16:33

Jde mi o Mini+
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 7. 8. 2023 19:22

Pozor jen na to, že když budou mít ty SIM zpoždění nebo je pošta vůbec nedoručí, tak k přenosu stejně dojde a budeš nějakou dobu bez čísla.
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 7. 8. 2023 19:46

Tak on se dá termín přenosu domluvit klidně na nějaký pozdější datum.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Sibelius_cz 28. 8. 2023 12:01

Mě teď zaskočila jedna věc, přecházel jsem od Emtecka k O2 v červenci, platby jsem měl přes inkaso, a zrušením služeb Emtecko zrušilo i platbu inkasem a to ještě před zaplacením té poslední. Tyhle věci vůbec nesleduji, takže mi jen přišla SMS, že jim dlužím za poslední fakturu. Nevím jestli je to standartní věc, ale kdyby někdo přecházel, tak pozor. Na faktuře ani v mailu žádné upozornění, že mám zaplatit převodem.
Sibelius_cz
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 26. 9. 2023 17:00

poprvé si chci objednat datový balíček od emtecka, netušil jsem si, že se prý účtuje po kalendářních měsících, ale to nevadí.
Když si ho teď aktivuju a následně hned v appce vypnu, tak mi určitě doběhne do konce měsíce, nezruší se hned? A máte zkušenost, dokdy nejpozději na konci měsíce se dá balíček zrušit, aby se příští měsíc neobnovil?
První měsíc se při aktivaci uprostřed měsíce prý účtuje jen poměrnou částkou, budu mít přesto k dispozici do konce měsíce plný objem dat v balíčku 2 GB ?
A při zrušení balíčku si ho můžu v průběhu příštího měsíce opět poměrně aktivovat? díky
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 26. 9. 2023 17:11

Co si tak přečíst odstavec III. v ceníku? Najdeš v něm odpovědi na všechny tvé otázky :-)
https://www.emtecko.cz/trz/dokumenty/CE ... 0_2022.pdf
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Persbrandt 27. 9. 2023 12:12

díky, kouknul jsem
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 27. 9. 2023 13:20

Super! Kdybys i po přečtení toho ceníku měl ještě určité nejasnosti, tak se neváhej zeptat :-)
Milos
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků