Plus4U v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 5. 6. 2023 22:16

Já teda to nějak moc nesleduju, ale proc konci? Protože se jim vypařil e- shop? :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xharry 5. 6. 2023 22:42

https://www.lupa.cz/aktuality/provozova ... liardy-kc/

https://archiv.hn.cz/c1-67209830-e-shop ... olupracuje

-- 5. 6. 2023 23:43 --

ze.us píše:Bud jste sedivaci nebo to jde ve vlnach, ja mam podstatne obsahlejsi SMS a mesic navic.


super a nám to info dáš?
Xharry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 5. 6. 2023 23:21

Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Letadlo 5. 6. 2023 23:49

Vy, co jste dostali tuto SMS, byli jste někdo původními zákazníky "šedivky" Plus4U Mobile (ty tarify, co mají neomezené volání do T-Mobile)?

Já jsem, tarif, myslím, A (za 149 korun) a zatím jsem nic nedostal.
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flegma_cz 5. 6. 2023 23:58

Také jsem tarif A a SMS i email jsem dostal.
Naposledy upravil Nick Cave dne 6. 6. 2023 04:46, celkově upraveno 1
Důvod: předchozí příspěvek se necituje!
flegma_cz
Junior

Odeslat příspěvekod happyBOY78 6. 6. 2023 06:40

Já jsem u nich tuším od roku 2014, mezi tarify pendluju podle aktuálních potřeb. Momentálně mám tarif D. Věřím, že nás nedonutí jít úplně jinam, kvůli totálně nevhodným podmínkám.
happyBOY78
Junior

Odeslat příspěvekod vojta66 6. 6. 2023 06:57

@letadlo
Ano
vojta66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xharry 6. 6. 2023 07:36

šedivka od roku 2013, momentálně tarif D
Xharry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ipanema 6. 6. 2023 08:02

happyBOY78 píše:Věřím, že nás nedonutí jít úplně jinam, kvůli totálně nevhodným podmínkám.

Jak jako nedonutí? To donucení je přece už jasně daný. Buď Twist nebo O2 Family. A nečeká snad nikdo, že uživatelé Plus4U dostanou 100 Kč slevu měsíčně na ceníkové ceny, že ne?!
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ze.us 6. 6. 2023 08:56

super a nám to info dáš?

Pokud jsi zakaznik virtualniho operatora, dostanes tu samou, sedivacka (nejspis) verze tu uz je a dalsi moznost neni.

Konci 31.7.2023, ozvou se do konce tydne sami (viz Pinky.23), nabidnou 'nove specialni tarify O2 Family' - nic, co by tu uz nezaznelo.

Spis je zajimave, proc nenabidnou neco od T-M (Twist pomijim), kdyz u nej doted fungovali...
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Milos 6. 6. 2023 09:25

Asi proto, že jim T-M žádné speciální tarify nenabídl. Pravděpodobně se vzájemně rozešli ve zlém.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Xharry 6. 6. 2023 09:37

ze.us píše:
ja mam podstatne obsahlejsi SMS a mesic navic

Aha, obsáhlejší sms, ale ve finále jsi nám řekl to, co tady píšem.

V kauze krachu firmy Mammoth, spojené se skupinou Unicorn, došlo k eskalaci, která naznačuje, že věřitelé se v boji o ztracené miliardy budou snažit mířit i na další části softwarové skupiny podnikatele Vladimíra Kováře. Podle zjištění HN získal největší věřitel, operátor T-Mobile, od soudu platební rozkaz, na základě kterého se pokusil vymáhat více než 450 milionů korun od další firmy z konglomerátu Kovářových firem – Plus4U Net. Asi proto T-Mobile už na +4U **** �
Naposledy upravil Nick Cave dne 6. 6. 2023 19:20, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněn nevhodný výraz
Xharry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Letadlo 6. 6. 2023 10:26

Díky, tak už mi e-mail přišel taky. SMS ale zatím ne. (Ale tak Unicorn byl se svými řešeními vždycky tak trochu tragický, tak mě to až tak moc nepřekvapuje.)

Že se s T-Mobilem pohádali, to bude dost pravděpodobné. Kdysi dávno měli na těch tarifech marži přes 50% (rozdíl v ceně z T-Mobilí samoobsluhy a účtované částce) v podstatě za nic - proč by si to nyní rušili.
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 6. 6. 2023 18:41

Dnes volali a nahrada Bone pro tlacitkac je 50min/49Kc nebo 100min/99Kc, oboje +100MB dat, minuta navic (a vsechny SMS) 1,5Kc. Nemecko je ale u O2F temer 3x drazsi.
A prevod na Twist pry nebude automaticky.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jadrisek 6. 6. 2023 19:14

Zajimala by me ta jejich o2 family nabidka. Klasicka "Limitovana nabidka", kterou ma O2 Family uz rok, je tu v diskusi k videni ale to ostatni?
Pripadne pokud nekdo vi, ze O2 Family nabidku nevyuzije byl by tak hodny a hodil mi do PM kod?


Diky
jadrisek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků