Tesco Mobile v síti O2 - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 5. 6. 2023 05:08

Chopte se šance. Virtuální operátor právě rozdává 20 GB mobilních dat

Tesco Mobile nabízí k 20 GB dat dalších 20 GB zdarma
SIM karta je teď v akci za 199 korun
Data navíc budete dostávat až do konce srpna

https://www.mobilizujeme.cz/clanky/chop ... ilnich-dat
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 5. 6. 2023 06:19

Předchozí posty O:-)

Hlavně se nedá za 199,-. Buď s poštovným nebo na krámě za 249,-
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Letadlo 6. 6. 2023 10:30

Jakou mají expiraci ty karty " Data jsou nejvíc" za 199 korun? Pořád jen do konce roku?
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 6. 6. 2023 17:25

31.12.2024
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenik3 8. 6. 2023 09:13

Tesco mobil datovka je opravdu za 249kc v obchode.
V porovnani se 100GB od ruzovky, nevychazi nejlip.
Přílohy
IMG_20230608_101241_598.JPG
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 8. 6. 2023 09:32

V případě využití v zahraničí vychází naopak mnohem lépe:-)
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 8. 6. 2023 10:04

Mladej je v Itálii a furt jede ,ještě mu zbývá 19GB do neděle
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 28. 7. 2023 16:15

Neví někdo, jak a kde teď získat SIM s dvojnásobným kreditem? Potřeboval bych 2 ks a mohu koupit anebo vyměnit za nepoužité Data jsou nejvíc, tj. 15 GB dat na 30 dní, ale nyní je to snad 20 GB a dalších 20 GB při zadání Clubcard Tesco.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 28. 7. 2023 16:32

Musel bys jedině prohledat inzeráty na různých bazarových a aukčních serverech, jelikož oficiálně se už taková SIM neprodává. Jeden takový inzerát je třeba zde https://www.sbazar.cz/prodej792/detail/ ... ce-kreditu
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod gounelle 28. 7. 2023 21:05

Tesco m. SIM edice 2x více kreditu za 69 + poštovné 39 (nyní v akci)
https://tescomobile.cz/koupit-sim/
gounelle
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 28. 7. 2023 21:43

Hmm, tak to ji dali nově znovu do prodeje.
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 28. 7. 2023 22:01

gounelle píše:Tesco m. SIM edice 2x více kreditu za 69 + poštovné 39 (nyní v akci)
https://tescomobile.cz/koupit-sim/

Také už jsem na to přišel, že se stačilo jenom podívat na aktuální web. Ale přesto dík za snahu. :tleskani

-- 8. 8. 2023 12:26 --

Tak na dalších 2 SIM s 2x více kreditu mám aktivován tarif Neomezené volání i SMS + 6GB za 249 Kč s DPH/ks, takže převádím svá čísla od O2 k TescoMobile. Za 249 Kč měsíčně vyřídím vše, co potřebuji po ČR a ještě mi zbyde 249 Kč bonusového kreditu na volání i SMS do zahraničí anebo na dalších cca 750 MB dat. Navíc tam mám zdarma kompletní výpisy hovorů i SMS a pojistka proti naúčtování dalších nákladů, třeba při roamingu mimo EU. o<:)
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lomax 8. 8. 2023 13:11

No tak já se teda zeptám (i když už pro mě TeM ztratilo dávno jakoukoli důvěryhodnost), jakých 249 Kč?

NEOMEZENĚ S 6 GB na 30 dní
Z platební karty 649 Kč
Z kreditu od 699 Kč
-- https://tescomobile.cz/balicky-ceny/
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 8. 8. 2023 20:24

Taky mi ta cena 249Kč nějak nesedí :hm Nejedná se náhodou o nějakou speciální cenu platnou pouze pro první měsíc od aktivace tarifu, tak jak bývá u Tescomobile zvykem?
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Antiradary BEL 8. 8. 2023 20:53

Ne, tyto podmínky mi byly nabídnuty už na podzim 2022, když jsem chtěl převést TescoMobile číslo k O2, tak jsem to využil, ale další 2 čísla jsem nechal u O2, hlavně kvůli tomu, že jsem chtěl vyzkoušet službu Chytré hodinky, na kterou jsem čekal a kterou má jenom O2 a T-Mobile: viewtopic.php?p=13362222#p13362222

Teď mi ale došla trpělivost s postupným zdražováním a když se v prodeji objevily SIM s 2x kreditem, tak jsem se TescoMobile zeptal, jestli stále platí nabídka Neomezené volání + 6GB za 249 Kč na měsíc (přesně 30 dní). Prý ano a dokonce mi zdarma poslali SIM s 2x kreditem, které jsem si ale musel výslovně vyžádat, jinak chtěli poslat Neomezeně + 2 GB dat (také zdarma? :hm ).

SIM dorazily hned další den, ale nebyl čas, tak jsem se do toho dal až o víkendu, a žádný problém. Mám 2x SIM s 2x kreditem s novým číslem a pozítří se na ně převedou požadovaná O2 čísla. U podzimní aktivace to mělo být na 12 měsíců, nyní již neříkali nic.

PS: To podzimní číslo normálně funguje, jsou na něm neomezené hovory i SMS + 6GB dat a při dobítí se připíše bonusový kredit, který lze použít na hovory a SMS do zahraničí anebo dokoupení dat po vyčerpání G GB, a to 500 MB za 150 Kč. o<:)

PSS: Jinak O2 mi včera hned volalo, prý jsem v samoobsluze poptával OKU, tak co se děje, ale když jsem operátorce vysvětlil celou situaci, tak akorát nabídla Neomezené volání a SMS + 4 GB dat za 349 Kč a myslím, že dokonce bez DPH, načež jsem ji slušně namítnul, že 4 GB není 6 GB a 349 Kč bez DPH není 249 Kč s DPH, takže proč bych zůstaval za horších podmínek. Na to nenašla co namítnout, projevila lítost, že mi nemůže nabídnout lepší podmínky a slušně se rozloučila.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.
Antiradary BEL
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků