Kaktus v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod AttaliaCZ 6. 12. 2022 10:19

No, pokud to neni bonusovy kredit, muzete ho poslat na libovolné kaktus cislo.
AttaliaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 6. 12. 2022 10:51

Díky, i to by šlo použít.
Nicméně už jsem dostal radu od Kaktusí podpory, že i přes zavádějící informaci z jejich stránek o přenosu čísla, kde jasně stojí, že pro přenos je zapotřebí mít "novou simku od Kaktusu", tak naštěstí stejný postup platí i pro stávající Kaktus sim, na kterou bylo číslo v minulosti již převáděno.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod AttaliaCZ 6. 12. 2022 11:01

Takže na simku kaktus, na kterou se už v minulosti cislo od jineho operatora prevedlo, jde prevest opět další cislo od jineho operatora?
AttaliaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 6. 12. 2022 11:03

Jo, uz to tu nekdo zminoval, byt to bylo podano spis jako chyba v systemu.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 6. 12. 2022 13:31

A v souvislosti s 1.dobitím...
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod milbust 6. 12. 2022 14:37

CosiOdvedle píše:Díky, i to by šlo použít.
Nicméně už jsem dostal radu od Kaktusí podpory, že i přes zavádějící informaci z jejich stránek o přenosu čísla, kde jasně stojí, že pro přenos je zapotřebí mít "novou simku od Kaktusu", tak naštěstí stejný postup platí i pro stávající Kaktus sim, na kterou bylo číslo v minulosti již převáděno.

Pozor! Pojmy převedeno a přeneseno nejsou totéž. Na SIM, na kterou bylo číslo někdy převáděno lze samozřejmě přenést jiné číslo. Ale na SIM, na kterou bylo již přeneseno jiné číslo? S tím si tak zcela jist nejsem.

A co se týče tvého problému. Pořídil bych si SIM zdarma. Na tu přenesl číslo od jiného operátora a pak bych převedl SIM po zesnulém dědečkovi na tuto novou SIM. Na nové SIM by měl být veškerý kredit (tedy i případný bonusový) a také nasyslené minuty(pokud tedy již nepropadly neobnovením balíčku).
milbust
Junior

Odeslat příspěvekod Elnc 6. 12. 2022 16:20

Pokud je na SIM číslo, které bylo ke Kaktusu přeneseno od jiného operátora, pak na tuto SIM již žádné další číslo přenést nejde. Takže jediné řešení je vytáhnout ze SIM veškerý běžný kredit přeposláním jinam a pokud je tam i nějaký bonusový, pak si ze SIM udělat hotspot a vyjet data co to půjde.
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymius 6. 12. 2022 16:27

Jsem zvedav, kdy zapnou to slibovany VoLTE... pritom u Twistu jde VoLTE a i 5G...
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod milbust 6. 12. 2022 17:22

Elnc píše:Pokud je na SIM číslo, které bylo ke Kaktusu přeneseno od jiného operátora, pak na tuto SIM již žádné další číslo přenést nejde. Takže jediné řešení je vytáhnout ze SIM veškerý běžný kredit přeposláním jinam a pokud je tam i nějaký bonusový, pak si ze SIM udělat hotspot a vyjet data co to půjde.


Myslím, že to není jediná možnost. Viz můj příspěvek nad tebou. Jsem přesvědčen, že takhle by to mohlo fungovat. Ale ruku do ohně za to nedám.
milbust
Junior

Odeslat příspěvekod Elnc 6. 12. 2022 18:50

Jestli myslíš toto:

"A co se týče tvého problému. Pořídil bych si SIM zdarma. Na tu přenesl číslo od jiného operátora a pak bych převedl SIM po zesnulém dědečkovi na tuto novou SIM. Na nové SIM by měl být veškerý kredit (tedy i případný bonusový) a také nasyslené minuty(pokud tedy již nepropadly neobnovením balíčku)."

tak se obávám, že jediný výsledek bude ten, že na té SIM zdarma (byť už s číslem přeneseným od jiného operátora) po převodu zůstane číslo zesnulého dědečka, protože vyměňuješ starou SIM (dědeček) za novou SIM, tj. vše ze staré SIM se přesune na novou SIM, vč. tel. čísla. Možná to zkusit udělat opačně (ze SIM zdarma zkusit přenést na SIM dědečka), ale obávám se, že to neklapne. I když samozřejmě po technické stránce tomu nic nebrání.
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milbust 6. 12. 2022 19:30

Máš pravdu. To jsem si neuvědomil.
Tak jiný postup. SIM od dědečka převést na novou SIM a až potom na tuto sim přenést číslo od jiného operátora. Co ty na to?
milbust
Junior

Odeslat příspěvekod Elnc 6. 12. 2022 19:45

Já na to nic, spíš co na to T-Mobile :D Ale tento postup stejně neřeší merito věci, že zase budeš přenášet číslo na SIM, kam už jednou číslo přeneseno bylo, protože pořád se jedná o číslo dědečka, jenž bylo před Kaktusem u jiného operátora. Tady nehraje roli fyzická SIM, ale samotné číslo, místo kterého se má objevit číslo přenesené.
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 6. 12. 2022 20:35

anonymius píše:Jsem zvedav, kdy zapnou to slibovany VoLTE... pritom u Twistu jde VoLTE a i 5G...

čas od času se v rámci guilty pleasure poptám na fb - vždy slíbí, že brzy nebo do konce roku... už asi 4 roky :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AttaliaCZ 6. 12. 2022 20:45

Možná bude dříve jaderná fůze...
AttaliaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod AttaliaCZ 6. 12. 2022 21:32

Taková cena platí jen dva měsíce, pak to jede zase za plnou... Absolutně nezajímavé! :-D
Naposledy upravil AttaliaCZ dne 6. 12. 2022 21:32, celkově upraveno 1
AttaliaCZ
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků