Plus4U v síti T-Mobile - obecná diskuze

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Letadlo 7. 6. 2023 22:24

Ten komentář pro Dotekománii je totální blábol, ale je v něm zajímavá informace: Spolupráci ukončil T-Mobile. To by potvrzovalo (no, přidávalo váhu teorii o) naštvanost Němců a odplatu za Mamut.
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod raven4 8. 6. 2023 08:15

Dobry den preji,
vcera mi volalala pani/sl. ohledne ukonceni sluzeb Plus4U, byla vstricna mila, jen mluvila kapiclku rychle takze jsem ji na chvili prerusil a informoval ji ze si zapnu nahravani hovoru at mi zadna info neunukne - nemela s tim problem

U plus4U mam 2 cisla
1) - sedivka za 149Kc + balicek pro data
zde mi nabidla
a) 8gb data (neomez rychl., +2gb za 249kc) + neomez hlas/sms za - 319kc
b) 12gb data (neomez rychl., +2gb za 249kc) + neomez hlas/sms - 372kc
c) neomez data rychlosti 10 Mbit (40GB v EU) + hlas neomez/sms - 499Kc

POZN
- ceny vc. DPH
- vyse uvedene tarify pry na webu nenajdu => nemaji jmeno, jsou pry "pro mne na miru"
- vsechny tarify vyse patrne - zavazek 24mes, pri ukonceni zavazku drive nez 3mes tak pokuta 5%, po 3 mesicich mozno ukoncit kdykoliv (patrne viz novy zakon o telekominikacich)
- nechtel jsem zadny dotovany telefon apod.

2) cislo oficialniho virtuala - tarif bone
nabidnuto:
a) 1,5G (+2gb za 249kc) + hlas./sms neomez - 212Kc
b) 0,5GB dat (+2gb za 249kc) + o2 volan+sms neomez/ hlas 60 volnych min. mimo O2 - 119Kc // slecna priznala jmeno tarify Family Start

Jasne jsem rekl. ze na rozhodnuti/prevod mam casu do konce mesice a nenecham se tlacit at zavola nejmene za tyden

Co si o tom myslite, co bylo nabidnuto vam ?

S pozdravem,
raven4
raven4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 8. 6. 2023 08:31

Jestli od nich cekas lepsi nabidku, skoncis jinde nebo na Twistu. Oni dostali nabidku od O2F a ty bud ber nebo nech byt.
Handrkovat se pak muzes zkusit s O2F, az u nich budes.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr6969 8. 6. 2023 10:25

Já jsem včera ráno přes tu jejich aplikaci +4U mobile požádal o zaslání OKU a večer už bylo vyřízeno. Byl jsem u šedivky,farif C
Petr6969
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kohupa 9. 6. 2023 10:15

a) 8gb data (neomez rychl., +2gb za 249kc) + neomez hlas/sms za - 319kc
b) 12gb data (neomez rychl., +2gb za 249kc) + neomez hlas/sms - 372kc
c) neomez data rychlosti 10 Mbit (40GB v EU) + hlas neomez/sms - 499Kc

raven4 To samé :-) Vzal jsem a,b,c, původně 2xC, 1xD
kohupa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 9. 6. 2023 11:08

neom+1,5GB za 212Kc.
Sedivaci moc casu nemaji, prenos je (pry) na tri tydny. Proto ta SMS, ze kontaktuji do 9.6.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pinky.23 9. 6. 2023 12:45

Tak dnes mi volala paní přímo z 02 . Dostala jsem výběr ze dvou tarifů. Já měla jednu kartu tarif A.
1. Neomezené volání 1,5 GB - 212 kč
2. Neomezené volání 4 GB - 266 kč - ceny s DPH
Vzala jsem si 2 nabídku za 266 kč.
Krásná práce. :tleskani
Pinky.23
Junior

Odeslat příspěvekod Letadlo 10. 6. 2023 01:27

Tak 9.6. bylo včera a žádnou SMS jsem nedostal a nikdo mi taky nevolal. Jenom e-mailové oznámení o konci. Ale tak nějak pochybuji, že na mě zapomněli a že mi to tedy nechají.

Jestli opravdu budou číslo ještě blokovat 3 týdny, tak to abych pomalu si nechal zobrazit OKU a žádal o převod. (Byť je to asi jedno, po převedení na Twist pak asi budou platit standardní lhůty 4 dnů.)
Letadlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nehyba 10. 6. 2023 08:13

mám simku s bonusovým kreditem 100,- s platnosti rok.Netuší někdo,co se s ní stane??? dík
nehyba
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 10. 6. 2023 08:43

'SIMka s bonusovym kreditem' je obycejna Twist karta co rozesilali gratis minuly rok, ne? Co bys tak chtel, aby se s ni stalo?!
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nehyba 10. 6. 2023 08:51

ze.us píše:'SIMka s bonusovym kreditem' je obycejna Twist karta co rozesilali gratis minuly rok, ne? Co bys tak chtel, aby se s ni stalo?!



Pokud neumíš odpovědět na otázku,tak není potřeba reagovat.Děkuji
nehyba
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 10. 6. 2023 09:00

No tak nas nejdriv pouc, jakou mel +4U SIMku s bonusovym kreditem, pak ti treba nekdo odpovi lepe.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DoubravkaD 10. 6. 2023 12:01

Zdravím. Tak jsem na základě telefonátu od +4U přešla od šedivky k O2 Family. Mám si aktivivat Samoobsluhu O2 family, a tam dokončit registaci. Viz SMS od O2:

Objednavku muzeme zacit zpracovavat, jakmile ji potvrdite. To je mozne primo s nasim zastupcem po obdrzeni teto SMS, nebo nejpozdeji do 14.06.2023 v samoobsluze Moje O2

Poslali mi emailem kod do portálu O2 family, ale když ho zadám, tak mě to do portálu O2 family nepustí, píše to chybné jmého/ heslo, případně chybné telefonní číslo. Email (email je přihlašovací jméno) je ale evidentně zadaný operátorem správně, když mi na něj přišly už od O2 smlouvy. Tak nevím, jestli je to tím, že mi volali v pátek a O2 to třeba ještě nemá v systému nebo jestli je někde chyba? Zajímá mě, jestli vy ostatní jste se již do samoobsluhy O2 family, dostali.
Moc se mi nechce colat na O2 linku, protože začíná 841 a je tím pádem zpoplatněná.

Díky,
DD
DoubravkaD
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Millhaus 10. 6. 2023 13:29

Nemusíš na ní volat ,stačí na číslo 380900371 normální pevná linka mají to na stránkách��.
Millhaus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kohupa 10. 6. 2023 17:39

Poslali mi emailem kod do portálu O2 family, ale když ho zadám, tak mě to do portálu O2 family nepustí, píše to chybné jmého/ heslo, případně chybné telefonní číslo.

Dokud nemáte Sim kartu, tak nikam nevolejte ani se nepřihlašujte do O2
kohupa
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků