Honor Magic 5 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod skippy 72 18. 5. 2023 17:23

Ahoj , placení mobilem HM5 Pro nastaveno bez problémů,banka Moneta.
skippy 72
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mirek7272 24. 5. 2023 21:33

Ahoj, telefon je super (predtim jsem mel Huawei Mate 20 PRO, takze jsem sel do známého prostředí) S platbami pres Google Pay ale bojuji uplne stejne - nefungujinmi a pritom vse nastavene jako u Mate20, kde to fungovalo. V které části zad je NFC čip, když píšeš, zes ho musel prilozit jinak?
Diky
Mirek7272
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rajs 25. 5. 2023 06:58

Je ve spodní části mobilu pod modulem fotáku ,myslím že to bylo při rozbalování na youtube ukázáno,s placením žádný problém není už od začátku Z návodu oblast NFC (poblíž zadního fotoaparátu) na zadní straně telefonu.
https://www.hihonor.com/cz/support/phon ... agic5-pro/
Tady odsud stáhni ten menší manual 2,3mb otevři najdi česky a hned uvidíš kde je umístěno NFC. :tleskani
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Asterix3030 1. 6. 2023 13:31

Zdravim,
Zakupil som si Honor Magic 5 pro a chcel by som Vas poprosit o radu.
V telefone mi chyba akakolvek zakladna aplikacia od Honor na prehravanie hudbu.
Ako to bolo u Vas? mali ste v zaklade po spusteni nejaku apku priamo od honoru prehravac hudby, alebo je Honor snad jediny telefon, kde si musi clovek stiahnut apku z obchodu aby pustil pesnicku??

Vopred dakujem za odpoved, pripadne potesi typ na apku ktora je bez reklam a mate s nou dobru skusenost
Asterix3030
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rajs 1. 6. 2023 14:47

Ano žádná aplikace na hudbu není ale mám pocit že dokáže přehrávat hudbu,nicméně já už dlouhé roky používám poweramp mám ho zakoupený,takže nakonec jsem byl rád že tam žádný není a mohu používat svůj.
https://www.youtube.com/watch?v=J9ZkBtr8er8

-- 6. 6. 2023 15:29 --

Právě jsem dostal aktualizaci bezpečnostní balíček květen.

-- 6. 6. 2023 18:02 --

Aktualizace 150 s opravou zabezpečení květen

-- 6. 6. 2023 18:03 --

Aktualizace 150 s opravou zabezpečení květen :-)
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Funthomas666 8. 6. 2023 19:29

Ahoj, nesetkal s někdo s problémem, že pokud mám nastaven styl domovské obrazovky šuplík, tak pokud mám nastaven i Google Discover, tak prostě šuplík nefunguje :(
Funthomas666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ripper6 28. 6. 2023 21:43

Jen mi tu chybi, co videa a Honor Magic? Zvlada dobre 4K/60fps i ve tme treba na koncertu?
A co GPS navigace u techto telefonu? Je necim lepsi, presnejsi, citlivejsi proti treba Samsungum, Pixelum atd?
ripper6
Junior

Odeslat příspěvekod skippy 72 30. 6. 2023 17:53

Ahoj , porovnávám s mou předešlou S22Ultra . GPS je minimálně stejně dobrá , spíše citlivější , než u Samsungu. Stejně to vidím i se sílou signálu GSM i wifi . Video neumím tak dobře posoudit , video ze Samsungu mi také dostačovalo . Každopádně navigace v Honoru ( používám mapy.cz) funguje přesně a rychle. Vyzkoušeno i na motocyklu , naprosto bez problémů
skippy 72
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ripper6 13. 7. 2023 22:47

Jaky mate na tento telefon tvrzene sklo?
Stale tu zapasim s vyberem, pro tyto cinske telefony mi prijde celkem nekvalitni na vyber doplnky.
Tvrzene skla jako je Nillkin, PanzerGlass to ani nema. Vetsinou nachazim vzdy neco noname za 200czk, kdy se dane sklo potom patle, dela bublinky, ma 2mm od okraje.

Zvlast u Honoru, neuvadi zda ma Gorilla Glass, spis ze ma nejakou jako ochranu.
ripper6
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 7. 2023 23:10

https://www.digitaltrends.com/mobile/ho ... ro-review/
zde v recenzi uvádí autor odolnost v praxi
pokud nemá Gorillu, tak s největší pravděpodobností alternativa je Asahi Dragontrail Glass
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 14. 7. 2023 09:58

Bohužel ochrany na displej u nás nic moc,příslušenství také nic moc zde je odkaz na folie.
https://www.amazon.de/gp/aw/d/B0C3HGS66 ... asin_image
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod ripper6 14. 7. 2023 10:43

Diky za info, to jeste teda 3x zvazim zda pujdu do Honoru a nebo pujdu cestou Samsungu :(
Presne tak, tohle me irituje a pripomina mi to neco jako kdyz jsem koupil nejaky obyc telefon ala LG, Lenovo, Aligator, Motorola a potom na to shanel tvrzene sklo. Z Alika samo ze je, ale ta kvalita je znatelna vs treba na Asus kdy jsem driv koupil drazsi ale Nillkin.
U telefonu za 20k+ mam preci jen predstavu trochu lepsiho tvrzeneho skla.

Folie urcite ne :D Nepada me to zruk, ale zname zakon schvalnosti. Kamoska pak tu folii nemohla sundat, jinak byse ji telefon rozpadl.

-- 19. 7. 2023 23:55 --

iDejv86 píše:Tak od včera už ho mám taky. Původně jsme chtěli pokračovat u Samsungu - S23 Ultra. Ale už od S22 to jde z kopce co se foťáků týká. Takže jsme vystoupili z komfortní zóny - zatím tedy jen já a přešli poprvé k Honoru. A opravdu teď nechápu, za co jsme Samsungu dávali tolik peněz. Hlavní foťák je totiž na parádu. Bez šumu, bez olejomalby v pozadí apod.

Mel jsem ted doma oba tj Honor Magic 5 Pro a Samsung Galaxy s23 Ultra.
Zrejme asi nam kazdemu prodali Honor s jinym fotakem :D Honor Magic 5 Pro proste vic premaluje obrazek, pouzije agresivni AI. Takze i vecerni fotky z mistnistnosti, udela prepalenou fotku, jen aby vynikla co nejvic barva. Video z okna a v noci, take prepaluje.
Fotil jsem to na auto, u noci nocni videni nebo rezim noc ci jak to nazvat.

Samsung ma vernejsi podanni barev, proste to nema snahu na max za kazdou cenu premalovat to je cele :)
Honor mi pripomina starou Motorolu One Vision. Ta to taky tak prebarvi, premaluje jen ma horsi ten fotak.
Jedine kde nejvic Honor exceluje je mistnost, kdyz vyfoti okno a za oknem jsou v realu mracky a on je umi spravne ukazat. U Samsungu s23 se musim vic snazit a nebo prepnout na jiny objektiv. I tak se me to nedarilo nafotit. Honor by byl super, pokud by necpali nasilne tablet, dali telefon za 23tis.

s23 Ultra 512GB dnes jde mit za cca 26tis, takze tam se ta cena pomerne pere a dost lidi se rozmysli, jestli vzit cinu no :-l

Pohyb zvirete, no nevim, rozmazane se to podarilo i Honoru :-| Pokud mi zvire sedelo, lezelo tak na 55 4K monitoru jsem videl hezci fotku ze z s23 Ultra.

Zde se podelim o par fotek...
https://postimg.cc/gallery/TR3B12R
pozn.: sisky na strome a strom proste Honor mi nezvladal at jsem to fotil x krat :( Je to videt na te fotce.
pozn.2: boty na okne tam je videt rozdil zoomu, dalo se to cekat, jen me to pobavilo
ripper6
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 24. 7. 2023 09:40

No já jsem z fotákem honoru spokojen,co se týká pohybujícíc 10 fotek zkazí tak jednu,dvě,a máme také ultru 23 takže mohu srovnat fotí oba skvěle jen prostě honor se mi líbí mnohem víc a že by byli se samsungu věrnější barvy to mi teda nepřijde.V každém případě Honor mi vyšel po všech odečtech na 18000kč takže jsem spokojen když vidím jak samsung dělá všechny akce mohl to prodávat za rozumnou cenu od začátku a šel bych býval do něj.

-- 31. 7. 2023 11:56 --

Zvyšte kvalitu reproduktorů
https://www.android-hilfe.de/forum/hono ... 64450.html

-- 1. 8. 2023 18:55 --

Dnes update 7.1.0.166 červencové bezpečnostní,a různé .
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod ripper6 2. 8. 2023 21:11

Zajmavost co moc lidi zde neupozornuje tak Honor ma dual GPS (L1+L5).
Samsungy to nemaji, takze ted me to trochu mrzi.
ripper6
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 8. 2023 21:21

zajímavé také je, že když ještě byl Honor pod Huaweiem, tak jejich smartphony jako jediné měly dvojitou anténu pro kvalitnější příjem mobilního signálu, jestli to má teď Honor, co se osamostatnil, nevím
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků