P: iPhone 14 128GB černá - NOVÝ NEROZBALENÝ

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod michalos2 19. 12. 2022 23:56

Název: iPhone 14 128GB černá - NOVÝ NEROZBALENÝ
Info: Zcela nový, NEROZBALENÝ, iPhone 14 128GB, vhodný jako dárek. Zabalený ještě z Alzy v přepravní folii
Odkaz: https://www.alza.cz/iphone-14-128gb-cerna-d7403175.htm
Stav: Nový, nerozbalený - viz foto
Koupeno: Alza CZ
Záruka do: 12m/1rok - reálně se ukáže až po rozbalení a aktivaci telefonu. Řešení záruky u "Apple servisních partnerů". zakoupený na IČO
Kontrola telefonu : IMEI čislo : 350505208330567 , kontrola na webu Apple: https://checkcoverage.apple.com/cz/cs/
Důvod prodeje: Nepotřebuji
Cena: 18 900, normální cena 24 990,-
Způsob předání: Osobně Praha
Přílohy
IMG_5691.JPG
IMG_5692.JPG
IMG_5690.JPG
michalos2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pan.nikdo 20. 12. 2022 05:46

Takhle hnusně je to zatavené z výroby? :D
pan.nikdo
Junior

Odeslat příspěvekod hudys 20. 12. 2022 07:01

Takhle krásně si to navíc balí Alza. :roll:
iP 13 pro/AWU
hudys
Junior

Odeslat příspěvekod Domin7 20. 12. 2022 07:19

Hudys: přesně tak, když potřebuje prodat již prodaný kus, tak ho znova přebalí. Videí, jak se to dělá i s origo pečetěmi je na YT víc jak dost.
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod AttaliaCZ 20. 12. 2022 09:01

Origo zataveny telefon takto na 100 % nevypadá.
AttaliaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Alpha8520 20. 12. 2022 18:16

Apple už telefony do folií netaví. Nicméně pásky vypadají neporušené. Navíc pokud mu neběží záruka, tak je jasné, že nebyl ani zapnut.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod DirtyKing 20. 12. 2022 19:39

Tohle je naprosto normální balení od prodejce. Ano, z oficiální distribuce už telefony ve fólii balené nejsou. Přesto řada prodejců nejrůznější zboží takto zabalí. Tyhle nesmyslné haty, že to není originální balení jsou k smíchu a stojí fakt za zamyšlení. Zřejmě když někomu z Vás chytrolínů doveze kurýr balík, tak ho taky nepřevezmete a tvrdíte mu, že tohle není originální balení? Sorry, ale tohle jsou naprosto primitivní výplody naprostých duševních chudáků.
HP Z2 G9 Intel Core i9 13900k, Nvidia RTX A4000 16GB, 64 GB DDR5, 2 TB SSD
Apple MacBook Air 13,6" M2, 16GB RAM, 1TB SSD
iMac 24" 16GB RAM, 1TB SSD
iPad Pro 11" 512 GB
iPhone 15 Pro Max 1TB Natural Titanium
Apple Watch Ultra
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morki 20. 12. 2022 20:30

Dobry den dal bych 14000 Kc je moznost predani galerie Harfa? 608101999
morki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AttaliaCZ 20. 12. 2022 21:04

DirtyKing píše:Tohle je naprosto normální balení od prodejce. Ano, z oficiální distribuce už telefony ve fólii balené nejsou. Přesto řada prodejců nejrůznější zboží takto zabalí. Tyhle nesmyslné haty, že to není originální balení jsou k smíchu a stojí fakt za zamyšlení. Zřejmě když někomu z Vás chytrolínů doveze kurýr balík, tak ho taky nepřevezmete a tvrdíte mu, že tohle není originální balení? Sorry, ale tohle jsou naprosto primitivní výplody naprostých duševních chudáků.


Duševní chudák jsi tu jedině ty. Z Alzy jsem bral X iPhonů a ani jeden nebyl takhle debilně zatavený ve folii. Proč by to proboha prodejce dělal a přidělával si práci?
AttaliaCZ
Junior

Odeslat příspěvekod michalos2 20. 12. 2022 21:24

DirtyKing píše:Tohle je naprosto normální balení od prodejce. Ano, z oficiální distribuce už telefony ve fólii balené nejsou. Přesto řada prodejců nejrůznější zboží takto zabalí. Tyhle nesmyslné haty, že to není originální balení jsou k smíchu a stojí fakt za zamyšlení. Zřejmě když někomu z Vás chytrolínů doveze kurýr balík, tak ho taky nepřevezmete a tvrdíte mu, že tohle není originální balení? Sorry, ale tohle jsou naprosto primitivní výplody naprostých duševních chudáků.


Díky za koment, je to přesně tak

Pro chytráky s balením. Je to takto zabalené origo z Alzy, jelikož Alza si na to nalepí logistický štítek - odkud (logistický sklad) kam na pobočku to jde. Jelikož je to dražší zařízení, nelepí to na papírovou krabici kvůli poškození samolepkou. Dřív se Apple balil do folie, tak to lepili na to, dnes tomu taky není.
Telefon jsem vyfotil jak jsem si ho přivezl. Pro mě za mě ho vyndám z folie.
V příloze přikládám detail NEPORUŠENÉ pásky, kde je vidět i IMEI číslo a tím si ověřit, že mobil není aktivovaný = záruka neběží
+ druhý obrázek je účtenka z Alzy. jen pro další zbytečné hejty, cena 20 652,89 je bez DPH, což je řádek nad cenou :D cena s DPH je 24 989,99

-- 20. 12. 2022 21:29 --

AttaliaCZ píše:
DirtyKing píše:Tohle je naprosto normální balení od prodejce. Ano, z oficiální distribuce už telefony ve fólii balené nejsou. Přesto řada prodejců nejrůznější zboží takto zabalí. Tyhle nesmyslné haty, že to není originální balení jsou k smíchu a stojí fakt za zamyšlení. Zřejmě když někomu z Vás chytrolínů doveze kurýr balík, tak ho taky nepřevezmete a tvrdíte mu, že tohle není originální balení? Sorry, ale tohle jsou naprosto primitivní výplody naprostých duševních chudáků.


Duševní chudák jsi tu jedině ty. Z Alzy jsem bral X iPhonů a ani jeden nebyl takhle debilně zatavený ve folii. Proč by to proboha prodejce dělal a přidělával si práci?


Aby nepoškodil při přepravě origo papírovou krabici. Příště si natočím video , jak se jich ptám proč to tak debilně balí a můžu Ti ho poslat :D
Přidal jsem účtenku, ale tu jsem si taky určitě zfejkoval, jako balení fóliovačkou, kterou nemám a z YT jsem okoukal jak se vrací originální pečeť........

-- 20. 12. 2022 21:32 --

morki píše:Dobry den dal bych 14000 Kc je moznost predani galerie Harfa? 608101999


Díky, ale pod 18 500 nejdu. Na prodej nepospíchám, záruka běží až po vybalení a aktivování telefonu, což může být i za měsíc či dva.
Jinak předání v galerii Harfa nemám problém
Přílohy
IMG_5707.JPG
IMG_5708.JPG
michalos2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hudys 21. 12. 2022 07:10

Je to tak, obchody si to navíc balí, již ze zmíněných důvodů nahoře. Ale ta folie je hrozná. Já teď dceři do dětského pokoje kupoval Homepod mini a CZC to mělo navíc zabalené ještě v tvrdém papírovém kartonu, přesně na míru pro danou krabici.

"jinak jsem předal dál, kamarád hledá pro ženu. I když radši by pro verzi. Uvidíme"
iP 13 pro/AWU
hudys
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 21. 12. 2022 15:40

hudys píše:..Homepod mini a CZC to mělo navíc zabalené ještě v tvrdém papírovém kartonu, přesně na míru pro danou krabici.

OT:
Tenhle packaging je přímo od Apple. Stejně tak např. iPad je elegantně zabalen v kartonu. To nemá s CZC nic společného.
/OT
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků