Navigon 3100 - update?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod EKKAR 9. 9. 2009 12:05

Soused mě poprosil o aktualizaci databáze map navigace NAVIGON model NVG3100 (je mu skoro 60 a o počítači ví jen to, že na něm jeho vnoučata neustále mastí nějaké hry). Protože s touhle značkou nemám zkušenosti, přivítal bych radu kde případně stáhnout update a jak ho do přístroje dostat - je v něm 2GB SD karta se složkou označenou MN6 a několika dalšími položkami. Přes USB jsem se do přístroje nedostal, kartu jsem přečetl až díky čtečce. Na firemním webu Navigon jsou updaty pro X všech možných jiných modelů, ale pro NVG3100 ani čárka. Mám mu říct, že ani za 99€ nedostane novelizaci, protože má prostě nepodporovaný model, nebo se to dá nějak obejít a databáze použít z jiných modelů? Je podnikatel, 99€ na 2 roky ho nerozhází, jedná se spíš o existenci vůbec nějakého updatu než o cenu...
Díky za případný help.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 9. 2009 18:30

Dá se použít software verze 6.5.1 a mapy pro tento software.
Rovněč tyto navigace překopávají na software 7.4 .Všechno je v Googlu, ale pro cízího člověka bych navigaci neupravoval-100% jistota úspěchu není a chce to spoustu času.
anonymni

Odeslat příspěvekod EKKAR 10. 9. 2009 18:58

Hm, takže doporučit otevřít okno a široce se rozmáchnout, načež koupit nějakýho Tom - Toma nebo Garmina - protože tohle jen tak amatérsky upgradovat nepůjde...?
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 9. 2009 20:31

EKKAR píše:Hm, takže doporučit otevřít okno a široce se rozmáchnout, načež koupit nějakýho Tom - Toma nebo Garmina - protože tohle jen tak amatérsky upgradovat nepůjde...?

Před vyhozením si pohrát a popř.vyhodit až pak. :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod EKKAR 10. 9. 2009 21:32

Dík - to ponechám na majitelově uvážení, já jsem pouze prostředník. :-D
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků