Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz
Katikakus píše:Mi A2 Lite 4/64GB
robi.r píše:Katikakus píše:Mi A2 Lite 4/64GB
Radeji se slotem pro Sd kartu a odladeny system..
robi.r píše:Zdravim,hledam nahradu za dosluhujici Nokii 735, cena do 6 tis, velka baterka a slusny fotak a bytelnejsi konstrukce. Diky za rady
RoSch píše:robi.r píše:Zdravim,hledam nahradu za dosluhujici Nokii 735, cena do 6 tis, velka baterka a slusny fotak a bytelnejsi konstrukce. Diky za rady
Sice nevím z jakého důvodu požaduješ bytelnější konstrukci, ale pokud bys telefon nosil v pouzdru nebo krytu, tak doporučuji Honor 8X 4/64 GB ... dá se sehnat v CZ distribuci z ověřeného e-shopu za 6500 , nebo Honor 10 Lite 3/64 GB![]()
P.S. jen na okraj ... Xiaomi Mi A2 Lite nemá NFC
https://www.mobilmania.cz/katalog-mobil ... 50%2c61149
Katikakus píše:To jsou podivna cisla. Na vydrz koukam na GSMArenu, oni maji jasne definovane a standardizovane testy:
Motorola G6 Plus rating 70h
Mi A2 Lite rating 106h
Mi A2 Lite tak patri k nejlepsim, G6 Plus naopak hluboko v podprumeru. Vice zde:
https://www.gsmarena.com/battery-test.p ... =9247#show
radim píše:Pokud máš limit 6000, tak bych pětikilo přidal a vzal LG G6 a všechno budeš mít minimálně o třídu jinde, zejména foťák, voděodolnost atd. Jestli ho nemáš v plánu po půlroce měnit, ale třeba za 2 roky, tak co to je pětikilo na 2 roky?
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků