P30 Provs P40 vs Xiaomi MI10T Pro

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod HellAngelxyx 7. 11. 2020 19:16

Zdravim, zvazujem kupu telefonu len sa neviem rozhodnut. Zatial to vyzera na P30 Pro, P40 a Mi10T Pro. Ako dlhorocneho fanusika Xiaomi ma to taha na tuto stranu. Hlavnou podmienkou je co najslepsi fotoaparat a procesor SD 8xx.
HellAngelxyx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xzeit 7. 11. 2020 22:29

Jestli chceš Google služby, tak P30 pro, anebo Xiaomi. Pokud ti na google službách nezáleží, šel bych do Huawei P40 pro, anebo Huawei Mate 40 pro,jestli máš dost peněz. Jestli chceš skvělý fotomobil s Google službama za dobrou cenu, Huawei P30 pro. Je třeba blíže tvé požadavky.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod HellAngelxyx 8. 11. 2020 09:52

vcera som si dlho pozeral recenzie a testy, a vyzerato na mi10T Pro. P40 v tomto momente mierne vyhrava vo fotografiach, hlavne kde uz zacina byt nedostatok svetla, ale ratam, ze xiaomi este zapracuje na foto aplikacii, pripadne co chvila bude dostpny port Gcam. P30Pro vyzera super, ale jeho podpora za chvilu konci :(

P40Pro a Mate 40Pro je mimo rozpocet, to by som mozno radsej siahol po novom iPhone 12. Vsadim ale na istotu a mojmu srdcu najblizsej znacke a to je Xiaomi. Bol som velmi nahnuty na P40, ale chybajuce sluzby Google (vedel by som si zivor predstavit aj bez nich) a takmer vyrovnane snimky z Mi10T Pro hovoria pre Xiaomi.
HellAngelxyx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xzeit 8. 11. 2020 09:58

Nechápu uvažování typu:kdybych mel dat tolik peněz, tak už raději iPhone. Proč? Chapal bych, kdyby byl iPhone nejlepší mobil, který nemá konkurenci. Ale co se týče HW vybavenosti, tak je na tom jako Android za 20 tisíc a spíš mu ještě něco chybí. (paměťové karty, infraport, AOD, reverzní bezdrátové nabíjení, lepší teleobjektiv) jako mít Huawei Mate 40 pro Google služby, tak jim těch 30 litrů dám.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod HellAngelxyx 8. 11. 2020 13:03

tak ked nie iphone, tak napriklad galaxy S20 note ultra. Treba uznat, ze huawei bez google sluzieb dost stratil na atraktivite. Ono malokto si to uvedomi, ale android s GP je velmi prepleteny a drzim Huawei palce, ze sa mu raz podari stat naozajstnou konkurenciou. Ale to tu nechcem rozoberat, je to kazdeho vec. Ja nedam 1000€ ani za ten iphone moj strop je 500 max 600€ a tam sa zmesti max P40 pripadne starsi P30 Pro, ktory som ale vyradil z moznych kandidatov kvoli veku

inac z tych veci co spominas v zatvorke, je pre mna max pouzitelny teleobjektiv. Zbytok je nepodstatny.
HellAngelxyx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nixxis 8. 11. 2020 14:10

Já věřím že P30 Pro bude mít delší podporu od Hua než je zvykem - přeci je je to poslední vlajka s GP a navíc nedávno vyšla P30 New Edition.
\,,/.<(*_*)> live long and prosper
nixxis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sirzachy 8. 11. 2020 18:45

Já souhlasím s názorem přede mnou. Huawei poslední modely se službama Google rozhodně nezarizne. Tipuji, že P30 bude ještě minimálně 2 roky dostávat podporu. Nenechte se vystrasit ostatními uživateli, který hejtujou všechno od Huawei.
Sirzachy
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 8. 11. 2020 19:07

Ani jeden ten čínský šmejd od Huawei nemá Snapdragon. Problém vyřešen. Nemáš zač...
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xzeit 8. 11. 2020 19:25

Mohu srovnávat Huawei se Samsungem a o šmejdy se rozhodně nejedná. Huawei dělá jedny z nejkvalitnějších telefonů. Jak do výbavy - tady asi nemá konkurenci - zrovna Mate 40 pro je nejvybavenější, tak konstrukčně se jedná o kvalitní materiály a zpracování....a na co Snapdragon, když Kirin je výkonnostně prakticky stejný..no vlastně nejnovější Kirin je oproti Snapdragonu 965 výkonnější.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 8. 11. 2020 20:58

Mám P30 Pro a plná spokojenost. Fotky super a výkonnostně je na tom lépe jak třeba S10+ Samsung, se kterým mám přímé srovnání. Na rozdíl od Xiaomi má OLED displej, který je ve všem lepší. Samozřejmě záleží na osobních preferencích.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod nixxis 8. 11. 2020 21:30

Ono do 500€ je ta P30 pro si myslím super volba... Vodotěsná vlajka s pěkným amoled displayem a slusnyma fotakama. Navíc super výdrž baterie... Oproti Galaxy s10 plus dvojnásobný time on scree.
\,,/.<(*_*)> live long and prosper
nixxis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HellAngelxyx 8. 11. 2020 21:38

este stale rozmyslam nat p30 Pro, ale viacmenej som rozhodnuty pre Mi10T Pro. Aj kvoli velkej komunite a v telekome naviac stale davaju k telefonu roboticky vysavac zadarmo
HellAngelxyx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nixxis 9. 11. 2020 09:43

Xiaomi bych se taky nebál, jestli ti Mi10T sedí tvarem tak si myslím, že budeš spokojený ...
Já bych už asi nechtěl IPSko a navíc jsem si za posledních 5 let zvykl na zahnuté displeje, že bych rovný už taky nechtěl.
\,,/.<(*_*)> live long and prosper
nixxis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod johnface1987 9. 11. 2020 11:05

Přemýšlel jsem nad Mi10T Pro a skončil jsem u Samsungu FE 5G, který se dá sehnat asi za 14-15 tis. teďka.

Důvod - Mi 10T nebo T Pro, podle recenzí nemá foťák nic moc. Údajně senzor jako Mi 10T lite, výsledky jako Poco X2 Pro.
johnface1987
Junior

Odeslat příspěvekod Nery 9. 11. 2020 11:09

Vyměnil jsem Amoled za IPS v MI10 Pro a je to opravdu to poslední co bych u tohoto telefonu řešil. Barvy jsou akorát, nic není přebarvené. A bez AOD též dokážu žít. Víc preferuji jiné věci - výdrž, foťák, vyhovuje mi i velikost.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků