nový Android +- 15k

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cimenta 5. 6. 2023 19:42

Finanční limit - +-15.000
Účel pořízení - Současný Samsung Galaxy S9+ dosluhuje
Úhlopříčka displeje - není důležitá, spíš něco většího
Požadovaný operační systém - Android
Preference výrobce -
Specifické požadavky - výdrž baterie, min 8GB, min 128GB interní paměť, USB-C, 3.5 jack,NFC

Současný mobil dosluhuje, obrazovka sem tam vynechává. Jinak bych u Samsungu S9+ zůstal. Ne, že bych byl tak spokojen, ale stačí mi na to, na co mobil používám.

Posledních x let jsem se vůbec nezajímal o nové model mobilů, tak vůbec nevím, co si mám pořídit. Měl jsem HTC a pak Xiaomi a teď Samsung. Děkuji za rady.
cimenta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SenatorCZE 16. 6. 2023 13:38

Dobrý den,
v rodině máme Samsung S22, velice pěkný kousek. Neseká se, dneska již standartní pamět 128GB, na dnešní poměry trosku "menší" display 6.1.IP68 takže se může i lehce koupat cca 1,5 metru ale co po letech je problém, je baterka aspon u nás, už nic nevydrží a pri nabíjení se telefon zahřívá, ne-li přehřívá. Je možné ze je to kus od kusu.

Další pěkný kousek pod hranici 15k je Redmi Note 12 pro mám jeho předchůdce 11ctku a bez problému.
- 6.67 display, IP53, super foták, kde má 2 diody. pamět 256Gb

jako poslední by stála za zmínku Motorola Edge 30 Pro pohybuje se na hranici 15k, Má display 6,7 IP52.

Za mě kdyby jste snížil požadavek na 3,5mm jack tak bych vzal samsung, popřípadě motorolu, ale kdybych chtěl vynikají poměr cena/výkon tak asi Xiaomi, má vámi požadovaný jack, a co se týče telefonu tak s jeho předchůdcem jsem velice spokojený.
Popřípadě co by mohlo jestě ovlivnit Vaše rozhodování je kouknout na recenze uživatelů.
SenatorCZE
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků