Samsung Galaxy S23, S23+, S23 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hurec 19. 3. 2023 21:20

BlueDragonFS píše:hurec: Hele, mě je to jedno. Nejsem fanboy, dokážu ocenit pokud někdo dělá nějakou věc lépe. Mě iPhone nevyhovuje z více důvodů, ale jemu na focení rychlých věcí asi bude.


Mne je to též jedno, já ten shitphone mám a jo, tyto scény celkem umí. A ne, nechci mít 20 mobilu a přemýšlet, který si dnes vzít.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš S. 19. 3. 2023 21:25

EmKaape:

Teď nevím, jestli se bavíš o S23 nebo S23U. Mám malou S23 a teda žádné neobvyklé rozostření na fotkách nevidím. A tím ,,nyní všude čtu, že má S23 rozostření u fotek" nemyslíš náhodou problém s rozmazaným textem? Ano tady problém má a bude mít pořád. A ano, koupil bych ho okamžitě znovu, nic kompaktního a lepšího s Androidem není (podle mých kritérií).

Jinak s focením pohybu (i rychlým) za dobrého světla samozřejmě problém nemá - většinou, ten nastává až za horších světelných podmínek.

edit: Jo teď mi to docvaklo, podle ceny myslíš malou S23.
Tomáš S.
Junior

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 20. 3. 2023 09:05

Dnes došel tento kryt a musím říct, že super skořápka...telefon je v podstatě velký jak bez krytu, doporučuji lidem, co nepotřebují mít vysoce odolný kryt :-)

https://www.aliexpress.com/item/1005003 ... 1802Bxp5NE
Přílohy
IMG-20230320-WA00051.jpg
Naposledy upravil pan_Lukas dne 20. 3. 2023 09:13, celkově upraveno 2
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tululumko 20. 3. 2023 09:07

Mam nastavenu pripomienku v kalendari, nastavene upozornenie, a ked pride nastaveny cas tak sa mi zobrazi upozornenie v takomto stave. Je to nepouzitelne, tie kruhy su nejaka animacia, ale neviem sa toho zbavit. Keby som vedel aspon nastavit nejake tmave pozadie, idealne cierna farba bez akychkolvek blbosti, animaciii, obrazkov . . . . presiel som snad vsetko, nikde som nic nenasiel.
Přílohy
_Screenshot_20230320_072528_Calendar.jpg
tululumko
Junior

Odeslat příspěvekod jan.machalik 20. 3. 2023 10:25

to pan_lukas: to asi neni aramid co ? Chtel jsem neco kdyz uz, tak magnetickeho :)
Galaxy Spica>Xperia X1>HTC Touch HD>Galaxy Ace>Galaxy S Advance>Galaxy S2>Galaxy S4>LG G3>LG G4>Honor 8>Huawei P10>P20>P20 Pro>P30 Pro>Galaxy S10+>S20+>Mi10T Pro>S21U>S22U>S23U->S24U
jan.machalik
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod pee tee 20. 3. 2023 10:52

tondaskater píše:
pee tee píše:Samsung Members - Výhody

-- 13. 3. 2023 08:58 --

Rád bych se zeptal na Rutiny. Mám nastaveno, aby se mi na víkendy vypnulo AOD. Jednoduché nastavení, celá sobota a neděle, Always On Displej OFF a pak vrátit jednu akci. Zapnutí Rutiny je v pořádku a AOD se vypne, ale po skončení se již nezapne.



Já bych zkusil takto (celý den jsem vybral časové pásmo):
Ale vyzkoušené to nemám.



Tak jsem zkusil a nastavit víkend ne jako celé dny, ale jako časový úsek od - do. Problém nevyřešen. Vlastně se AOD vůbec nevyplo, takže rutina vůbec nezafungovala. Ještě zkusím nastavit nějaké jiné časy, než od 0:00 do 0:00.
Když to nešlo, tak jsem vrátil původní nastavení Soboto - Neděle celý den. AOD se vypnulo, ale po skončení časového úseku se to už nezapnulo. Bude to jistě nějaká prkotina. Budu testovat.
pee tee
Junior

Odeslat příspěvekod hufnagll 20. 3. 2023 12:29

Zdravím,Ted si kurýr ppl odvezl můj mobil na výkup a jaký teď bude můj postup. Kdy to budu muset potvrdit v members,abych dostal bonus 3000, zatím tam ve výhodách nic nemám. Dík
hufnagll
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 20. 3. 2023 14:07

Musíš to potvrdit, až se ti to ukáže.

renek: pěkný , ten mobil si to zaslouží. Ještě vyřešit shutter lag a rozmazané objekty v interiéru. A bude to mega top.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tululumko 20. 3. 2023 14:59

Na budiku taka ista animacia, ako na pripomienke kalendara, ale pozadie tmavo sedo modre, takze aspon biele pismo ako tak citatelne . . . .
Kde zmenit tu tapetu???????
tululumko
Junior

Odeslat příspěvekod hhitmen 20. 3. 2023 15:04

Na focení pohybu používám expert raw. Jen to není automatické a je potřeba si pohrát s časem. Byl by fajn v základní aplikaci nějaký režim sport a bylo by to vyřešený.
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 20. 3. 2023 15:08

Ono pomůže dost přepnout režim fotoaparátu na rychlost v aplikaci. Ale pořád to není ono. Ten fotoaparát má na víc.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mifey 20. 3. 2023 20:25

hurec ... :) kde se pls prepina rezim fotoaparatu na rychlost?
mifey
Junior

Odeslat příspěvekod yetti.1 20. 3. 2023 21:45

Camera Assistant - Rychlost fotografování
yetti.1
Junior

Odeslat příspěvekod rado1423 21. 3. 2023 01:12

Já se vždy musim smát tomu, když někdo čeká měsíc na nějaký rádoby bonus 3000. Vždyť za ten měsíc ten nový mobil o trojku slevní. Aktuálně S23 za 19200 )))
rado1423
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků