Samsung S23 Ultra z MP s vadou

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tululumko 22. 3. 2023 11:28

Tiez mam zlu skusenost . . . Smasung S4 mini, zalepena krabica, original folie, nepochybujem ze sa jednalo o nikdy nerozbaleny original. Po par minutach pouzivania sa objavila neprijemnost, smuha na displeji, sikmo, asi 1x 2 cm, tak som to prelestil, zmizla. Ale pouzivanim sa objavila znova, ako keby tam niekto nieco rozlial, alebo ta oleofobna vrstva bola nejak narusena, ked sa to prelestilo, tak to zmizlo, ale pouzivaneim , mastnotou prsta alebo co ja viem, to pekne vystupilo na povrch, nemuselo sa ani moc naklanat aby to bolo viditelne. Ale nakolko tam slo hned na druhy den sklo, tak som to ani moc neriesil.
tululumko
Junior

Odeslat příspěvekod Tomáš S. 22. 3. 2023 11:40

Andoritek:

Pokud neuspěješ s reklamací, tak to hoď za hlavu a neřeš. Chápu že vryp naštve a to hlavně u nového telefonu, znám to, kdysi by mě to taky brutálně štvalo :-). Po čase to ale přestaneš řešit a pokud používáš kryt, tak to bude jen neviditelná kosmetika, ale hlavně....je to jen telefon. Že to odradí v budoucnu 50% kupujících je jen něčí názor, vše má svého kupce a záleží, jakou cenu nastřelíš. Navíc můžeš telefon s klidem za rok protočit za S24, za vryp ti ho hodí do kategorie C a strhnou cca 2000,- oproti ceně za kategorii A (jako nový).

Domin7:

Můžu potvrdit, kdysi stejná zkušenost, oboje koupeno jako nový přístroj:

Alza - Galaxy Note II, znovu origo přeplepené plomby, bublinky pod fólií, ale hlavně ne úplně pevně sedící tlačítko hlasitosti. Po bububu okamžité vrácení pěnez.

XM.cz - Galaxy S10e, šedivka (dovoz DE), ale to nebudu rozepisovat, moje podstoupení rizika a blbost. Nicméně - origo zabalený, plomby atd...

Takže mé poučení: Šedivku už nikdy víc a ani autorizovaní prodejci v ČR se toho vůbec nebojí.
Tomáš S.
Junior

Odeslat příspěvekod Andoritek 22. 3. 2023 12:23

renek1 píše:
Andoritek píše:
renek1: pravdu máš. Jen malý detail. Člověk, který dodnes neumí uznat, že S21, 22,23, a je jedno jestli plus či učko neumí fotit text, protože mu to vlastnosti soustavy nedovolí, a všem bude vykládat, že jeho lidem v okolí to jde, a ostatním se třepou ruce, a jsou chudáci, tak sám, sám jest pomeranč.. A mně bude vykládat, že jsem si něčeho nevšiml.. Se směji..

Jo, tak teď odvedeš pozornost k nějakýmu focení. Ty seš vážně exot.
Díry jako hrom si údajně nevšimneš, z tvojí výpovědi jak to všechno bylo bych se picnul a jestli komunikuješ s obchodem stejně jako tady, tak se nedivím, že tě poslal k šípku.
Teď už snad ani nepochybuju, že sis to poškodil svou šikovností sám.


Jen pro ostatní: Vám ten jeho příběh sedí?


Jasan. Všem sedí, jako Tobě ke kraťasům ten tvůj obří kryt, mamelute..
Zeptal jsem se na chatGPT-4. Znáš renek1?
Spadl.. :-)

-- 22. 3. 2023 12:25 --

TomášS: díky, snad budu mít u S24 lepší ruku..
Naposledy upravil Andoritek dne 22. 3. 2023 18:33, celkově upraveno 1
Andoritek
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod lostsoul81 22. 3. 2023 14:16

Andoritek píše:Takže ten vryp, rýha.. Nikde v okolí rámečku ani škrábaneček. Kdybych ho fakt alespoň klepl, nebo do něj něco zasekl, ale nic. Dokazujte to MP. Seru na ně.. renek1: A pláču jedině nad Tebou, protože přesně jak jsem psal, ty jsi ještě nedozrál.. Mně budeš kritizovat za můj postup. Ty první cenová..


Tohle, akorát menší jsem měl u S22 dole u USB-C. Rovněž po vybalení z krabičky. Ve výkupu to vzali bez problémů. �
lostsoul81
Junior

Odeslat příspěvekod Domin7 22. 3. 2023 20:47

Andoritek: sory, ale tvoje chyba je, ze zde ztracis svuj cas a energii s clovekem, se kterym proste nelze vest normalni diskuzi nebo dialog. Tohle bys uz mohl vedet :D

-- 22. 3. 2023 20:55 --

Tomáš S. píše:Andoritek:

Domin7:

Můžu potvrdit, kdysi stejná zkušenost, oboje koupeno jako nový přístroj:

Alza - Galaxy Note II, znovu origo přeplepené plomby, bublinky pod fólií, ale hlavně ne úplně pevně sedící tlačítko hlasitosti. Po bububu okamžité vrácení pěnez.

XM.cz - Galaxy S10e, šedivka (dovoz DE), ale to nebudu rozepisovat, moje podstoupení rizika a blbost. Nicméně - origo zabalený, plomby atd...

Takže mé poučení: Šedivku už nikdy víc a ani autorizovaní prodejci v ČR se toho vůbec nebojí.


Tohle zde ale nesmis vyslovit!

Podle parafraze z filmu Pelisky: Jak to myslíš, kyselý? Od profesora Róna z Bubenče nemůžou být kyselé!

Takze podle teto fraze, podle profesora R proste nemuzou byt prebalene a s bublinkami!

Ja se z nej jednou pose.u :D
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod Šichor 22. 3. 2023 23:03

Andoritek píše:
Šichor píše:To vypadá hodně škaredě, když to budeš třeba chtít prodat tak z 50% to kupujícího odradí. Tp už si tak koupil nové ? ( Nečetl jsem předchozí příspěvky jestli si to už psal )


Odlepil jsem ochranný proužek, odpadl kousek hliníku a bylo..
Seru na MP, ať jdou do někam..

-- 22. 3. 2023 10:03 --

renek1: pravdu máš. Jen malý detail. Člověk, který dodnes neumí uznat, že S21, 22,23, a je jedno jestli plus či učko neumí fotit text, protože mu to vlastnosti soustavy nedovolí, a všem bude vykládat, že jeho lidem v okolí to jde, a ostatním se třepou ruce, a jsou chudáci, tak sám, sám jest pomeranč.. A mně bude vykládat, že jsem si něčeho nevšiml.. Se směji..

Skusit zavolat do MP co se ti vlastně stalo co ti na to řeknou. Tam by se vidělo jak jsou loajální. Kdyby to nevyšlo tak si to aspoň skusil no.Dál nevím co stím. :hm
Šichor
Junior

Odeslat příspěvekod Andoritek 23. 3. 2023 06:06

Šichor: právě že jsem tam s tím byl. Po 5 dnech mi oznámili:
Reklamace uznána: Ne
Popis provedené opravy: Vráceno zpět bez opravy. Zákazníkem reklamovaný kosmetický problém nelze řešit v tuto chvíli záručně, jelikož přístroj si mohl zákazník zkontrolovat osobně na prodejně a také z důvodu, že zakoupené ochrané sklo bylo lepeno uživatelem, lze se tedy domnívat že případné vady z výroby by si zákazník všiml dříve než na přístroj sám neodborně nalepil ochranné sklíčko.

Co dodat, nezkontroloval na prodejně, slepý, než neodborně nalepil sklíčko. O čem se chceš s němi bavit..

Ještě jsem dle rady Libb napsal na Samsung, tak uvidíme. Ale vzhledem k tomu, že nejsou oni prodejci, mohou mne poslat víš kam. Ale zkusím..
Andoritek
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod renek1 23. 3. 2023 07:34

Pánové, já jsem rypák a na některejch nenechám nit suchou, ale jeho příběh už smr*dí od začátku. Rozdělal balení, nic si nevšiml a dal rovnou do krytu, pak strhnul krycí fólie z rámu, když chtěl lepit sklo a taky si nic nevšiml až když sklo nalepil tak na to přišel?? Bylo mu divný že fólie na displeji má bublinky, ale nevěnoval tolik pozornosti, aby si raději telefon zkontroloval, no a nevšiml si díry jako kráva??? ... no každý si může udělat obrázek sám.
Vyjádření servisu v tomhle případě naprosto chápu a i když je Mobil Pohotovost v tomhle případě zároveň i servisem, tak obchod mu jeho reklamaci dal k posouzení servisu. Dovolím si tvrdit, že k tomuhle závěru by došel jakýkoliv jiný servis.
Ne nejsem zaujatej a netvrdím, že by se to nemohlo stát, ale těch "ALE" je trochu moc.
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel2 23. 3. 2023 07:56

Andoritek: podivej se na to z pohledu obchodnika, dostane k reseni pouzity, ikdyz novy telefon, nalepene sklo a prijde mu zakaznik jako ty a tvrdi, ze to bylo uz z vyroby, jak by jsi postupoval? Ja bych postupoval uplne stejne, podle me byla chyba na Tve strane, ze jsi to pri rozbaleni doma dukladne i vizualne nezkontroloval a hned neodnesl zpet na prodejnu, v podstate jde o to, ze uz jsi s mobilem manipuloval a tedy neprokazes, ze to tam bylo pri prevzeti v zaplombovanem baleni. Netvrdim, ze to tam nebylo, to vis jen Ty, ale ma cenu s tim uz ted neco delat, ztracet dalsi cas, nastve to, poradne, chapu, ale aspon bych se poucil pro priste, takhle by to stejne resil kazdy prodejce.
S23 Ultra
Karel2
Junior

Odeslat příspěvekod Andoritek 23. 3. 2023 11:51

Karel2: souhlas, měl jsem ho otevřít na prodejně, řešit hned

Renek1: už jsem myslel, že budete klid. Zřejmě elektroléčba nezabrala.. Ty komiku..
Andoritek
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod renek1 23. 3. 2023 12:18

Ano měl si rozbalit prohlédnout přímo na prodejně a hned řešit to je to co ti se snažím říct celou dobu ale ty potřebuješ napadat obchod potažmo mě za svoji hloupost. V tomhle případě jediný komik seš tady ty a směju se u každé tvé reakce
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andoritek 23. 3. 2023 13:11

renek1 píše:Ano měl si rozbalit prohlédnout přímo na prodejně a hned řešit to je to co ti se snažím říct celou dobu ale ty potřebuješ napadat obchod potažmo mě za svoji hloupost. V tomhle případě jediný komik seš tady ty a směju se u každé tvé reakce


Ne,nemá to cenu. Nechtěl jsem po Tobě vůbec verdikt, jen jsem se tady podělil s jinýma o svou hloupost a reakci obchodu,se kterým já nejsem spokojen. Nechci po Tobě ani uznání reklamace,ani odsouzení obchodu,ale ani odsouzení mne. Což Ty jsi udělal. Na to jsi opravdu prcek.
Andoritek
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod renek1 23. 3. 2023 15:31

Andoritek píše:
renek1 píše:Ano měl si rozbalit prohlédnout přímo na prodejně a hned řešit to je to co ti se snažím říct celou dobu ale ty potřebuješ napadat obchod potažmo mě za svoji hloupost. V tomhle případě jediný komik seš tady ty a směju se u každé tvé reakce


Ne,nemá to cenu. Nechtěl jsem po Tobě vůbec verdikt, jen jsem se tady podělil s jinýma o svou hloupost a reakci obchodu,se kterým já nejsem spokojen. Nechci po Tobě ani uznání reklamace,ani odsouzení obchodu,ale ani odsouzení mne. Což Ty jsi udělal. Na to jsi opravdu prcek.

Ano, vystihl jsi to dobře, až na to, že za tvou hloupost nemůže obchod a ty jsi ho za to odsoudil. To je opět přesné čecháčkovství, kterého je plný internet a hlavně i recenze, kdy kupující udělá chybu, ale odsoudí za to prodejce. Když už je někdo tak hloupej, že neudělá to, co každýmu káže zdravej rozum (pokud něco přeberu, tak se přesvědčím, zda je to v pořádku) pak by měl mlčet a nesvádět to na ostatní.
Ty ses chtěl podělit a já reagoval. Tobě se moje reakce nelíbila a tak jsme až u týhle výměny názorů, což je prostě diskuze, ze který ty si chtěl vyjít jako vítěz, ale bohužel v tomhle jsi poražený, hlavně tím, že máš poškozenej telefon a ať se to stalo jakkoliv, tak jen vlastní hloupostí ti to jako reklamaci neuznal servis, né obchod.
A tímhle už já končím svoji reakci na tvůj příspěvek.
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michalisko66 23. 3. 2023 16:02

renek1 OT: myslím, že čecháčkovství projevuješ hlavně ty - hlavně mít ve všem pravdu, hlavně v tom, co podle tebe ostatní dělají špatně a za všechno si můžou sami :D
Michalisko66
Junior

Odeslat příspěvekod Andoritek 30. 3. 2023 20:47

Jen jsem slíbil reakci Samsungu na postup MP při neuznané reklamaci, na radu od Libba.Odpověď jako přes kopírák.. Nevadí, Libbe děkuji za radu, bohužel mám z toho hodně smutný pocit.
Fakt, že si máš rozbalit telefon na prodejně, sorry, tohle asi polovina lidí nedělá... Myslím, že i kdybych zjistil poškození hned venku po opuštění prodejny, a došel za 15 minut zpátky, stejně řeknou, že jsem ho rozjebal já. Nevadí, ještě chvilku mne tady ztrpte, až přijde čas, potáhnu.. Všem hezký večer.
Nemám to nikomu za zlé, bohužel doba slušnosti je nahrazena dobou zisku za každou cenu..
Andoritek
BAN MM.cz

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků