Samsung Galaxy Watch - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod gloom83 18. 3. 2023 18:54

Zdravím, o Vánocích dostala přítelkyně tel Samsung A52s a teď bych jí chtěl koupit nějaké chytré hodinky, které chce převážně kvůli notifikacím a NFC platbám.
Chtěl bych koupit 40mm verzi bez LTE, jelikož má celkem malou ruku a nemá ráda velké hodinky. Vy, co je máte, koupili byste si je znovu nebo byste vybrali něco jiného? Klidně dražšího? Děkuji
gloom83
Junior

Odeslat příspěvekod Novi. 19. 3. 2023 17:05

Tak jestli jí nebude vadit, že bude minimálně každý druhý den nabíjet, tak bych do Samsungu šel, já mám Samsung galaxy watch 4 clasic 46 mm,
a jsem s pokojeny nfc platby a vše super, ale je fakt že mi chvíli trvalo než jsem si zvykl že je každý druhý den musím dát nabít, dřív jsem měl jiné hodinky a ty vydržely 10 dní a uměly i telefonovat atd., ale byly to spíš hloupé hodinky. Samsungy umějí opravdu vše a mají Wear os systém takže super propojení s android telefonem , také jsem přemýšlel o Garminech konkrétně Garmin Venu 2 plus vydrží dlouho mají nfc platby Garmin pay a umějí toho taky dost, tak za mě buď Samsung nebo Garmin.
Novi.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dadula2 20. 3. 2023 14:34

Čau, nevím, jestli uvažuješ o GW4, nebo GW5. Přítelkyně má tedy GW4 40mm a ve spojení s A32 fungují fakt super. Jestli jí jde především o NFC a notifikace, tak bych k Samsungu jiné než Samsung nedoporučil. Jestli o ultra přesný záznam sportovních aktivit, tak potom Garmin. Alespoň u GW4 v téhle velikosti je nutné nabíjet každý den.
dadula2
Junior

Odeslat příspěvekod Novi. 20. 3. 2023 20:53

Zdravím všechny, ještě abych teda dodal k mému včerejšímu příspěvků ohledně výběru hodinek, tak je pravda že u mne rozhodlo také to že mám telefon Samsung S21 ,tak hodinky se jeví jako nejlepší volba od Samsungu ale jak jsem psal ty Garminy mě lakaly hodně, taky hlavně k vůli té vydrží baterie i jejich dobré měření aktivit.
Novi.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gloom83 22. 3. 2023 21:27

Díky chlapi. mám to teď buď galaxy watch 5 40mm nebo garmin venu 2s.
Plusy pro galaxy watch je cena a to, že by se používaly k samsung mobilu.
Velký plus pro garminy je rozhodně výdrž baterie, ale za ty prachy mi přijdou, že dle obrázků vypadají hodně lacině.
gloom83
Junior

Odeslat příspěvekod dadula2 22. 3. 2023 23:03

Tak já bych osobně šel rozhodně do toho Samsungu. Spojení Samsung/ Samsung vždycky bude fungovat nejlépe, nehledě na spojitost v Google. Ty GW5 dají 2 dny v pohodě a nabité jsou za chvíli. Jen pro zajímavost. Původně přítelkyně nedala na mé rady, aby si k telefonu Samsung koupila hodinky stejné značky (tenkrát GW4 40 mm) a objednala si sama nějaké Garminy. V pátek přišly a po vyzkoušení jsem je nesl v neděli na poštu poslat zpátky. Ta funkčnost se Samsung telefonem ve srovnání mých GW4 Classic se Samsung telefonem byla opravdu nesrovnatelná. Teď s GW4 max spokojená. Ale je to samozřejmě na tobě. Tak šťastný výběr.
dadula2
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 23. 3. 2023 09:30

Já vždy preferuji spojení v ekosystému. V 99% je zaručené , že to funguje jak má.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Novi. 23. 3. 2023 12:31

Zdravím všechny, jo všichni co ti tady píšou je pravda, že to propojení Samsung telefon a Samsung hodinky je opravdu perfektni ,to je bez debat.
Novi.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gloom83 23. 3. 2023 17:50

Super díky, objednám teda ty hodinky od samsungu. Teď ještě vybrat barvu. :-D
gloom83
Junior

Odeslat příspěvekod dadula2 23. 3. 2023 18:44

Tak řekl bych, že pro ženskou ta "Pink Gold" je jasná volba ��
dadula2
Junior

Odeslat příspěvekod Misho5 1. 5. 2023 22:38

Zdravim vsetkych. Mal by som otazku na gw4 40mm a 44mm ci je markantny rozdiel vo vydrzi, ked je rozdiel v kapacite baterie 361mAh vs 247mAh ale je tam aj ina velkost displaya. Dik
Misho5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dadula2 2. 5. 2023 00:12

Čau, alespoň tedy má osobní zkušenost při mém používání. Větší model nabíjím každý druhý den (skutečných 48 hodin) se zbytkem cca 15% a menší model přítelkyně každý den po cca 22 hodinách se zbytkem cca 15-30%. Dneska jí dokonce zbývalo jen 6%.
dadula2
Junior

Odeslat příspěvekod Hans_Blix 22. 5. 2023 06:59

Ahoj, vlastním Galaxy Watch5 PRO asi měsíc a dá se říct, že jsem velmi spokojen až na jednu věc a to jsou platby. Např. včera v Penny Market po dvou neúspěšných pokusech a frontou v zádech jsem už raději použil telefon. Hodinky celkem často po přiložení k terminálu zavibrují a napíší něco ve stylu, že se něco pokazilo nebo je nějaký problém. Je u toho velký vykřičník. Teď přesně nevím, jak je věta definována. Už se mi to stalo několikrát a druhý pokus většinou pomůže. Včera nikoli. Má s tím prosím někdo zkušenosti kde může být chyba? Zkouším držet u terminálu dokud nezavibrují apod ale jak říkám, přijde mi to beze změny. Díky
Hans_Blix
Junior

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 22. 5. 2023 10:01

Používám telefon, je to hned, tyto hodinky fakt jen jako nouzovku když telefon zapomenu. Za to vztekání přesně jak píšete mi to nestojí.
GeneHawkins
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hans_Blix 22. 5. 2023 10:08

Tím mělo být řečeno že je to normální a Samsung to lépe neumí?
Hans_Blix
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků