Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod renek1 23. 1. 2023 16:58

pan_Lukas
Koukám, že to asi oba vidíme stejně :lol:
Já už si i roky předtím všiml, že plno lidí těsně před představením nové řady řeší a kupuje řadu rok starou, což vzhledem i k nabízeným bonusům k nové řadě vůbec nechápu, ale je to jejich věc, když jsou přesvědčeni o výhodnosti nebo správnosti své volby. Například já díky bonusům a tomu, že jsem výhodně prodal atd. jsem měl S22U finálně za 700,-. Ano 700,- a nechci se rozepisovat do podrobna. No a letos Jdu do S23U a věřím, že minimálně 2/3 ceny budou pryč jen díky bonusům a odprodeji současného telefonu. :hm
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tululumko 23. 1. 2023 20:31

Vdaka za info z osobnych skusenosti. IP by som rad (clovek nikdy nevie kedy sa to moze hodit :-) napr. turistika , a mrholi . . .), a fotoaparat. Ku kvalite fotoapratov sa ja neviem vyjadrit, ale ked pozriem na skladbu u M, tak sa mi zda rozumnejsia ako u S (zaklad, sirokouhly, makro a este aj meranie hlbky ostrosti) co je napr. s porovnanim u S22 idealna kombinacia. Ale skladba a kvalita je ako citam dve rozdielne veci.
tululumko
Junior

Odeslat příspěvekod Antropolog 24. 1. 2023 06:33

Ja naopak tiež uvažujem, že pôjdem do klasickej s22. Momentálne mám s10e. Cena novej s22 je momentálne cca 700 €, v NAY ponúkajú 10% cashback + do toho samsung bonus a odpredaj starého zariadenia a cena novej s22 je 330€. Pochybujem, že sa na takú cenu dostanem s s23, keď uvádzacia cena je 950€. Jediné, čo ma odrádza je nízka výdrž, ale tá bude zjavne rovnaká aj u s23.
Antropolog
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cosemdesiatsedem 24. 1. 2023 06:58

Rozdiel medzi s22 a s23 bude minimalny. Asi najvacsi otaznik je prave vydrz a mozno urcita kvalita fotiek vdaka Snapdragonu. I ked ako som pisal vyssie Snapdragon by mal byt menej zravy ale to je len na papiery. Osobne si myslim ze vydrz bude skoro totozna ako na S22. Pri takom casbacku by som ani nevahal
cosemdesiatsedem
Junior

Odeslat příspěvekod lC 24. 1. 2023 08:34

Pokud se nebude sekat celý telefon při obyčejném videohovoru tak jak Exynos, je to jasná volba a S22 hodím do popelnice.
lC
Junior

Odeslat příspěvekod tululumko 24. 1. 2023 09:08

Ked pridas datum a GPS tak budem u tej popelnice :-D
tululumko
Junior

Odeslat příspěvekod Petr_bb 24. 1. 2023 10:30

Pořídil jsem si nový S22 a narazil jsem na zvláštní problém.

Když v Chrome označím nějaký text, běžně dole naskočí malé popupokno a jde danou frázi např. ihned vyhledat ve vyhledávači. Ovšem na S22 mi naskakuje hláška "Nelze získat přístup k síti" viz. screen.

Zkoušel jsem procházet oprávnění, vše je povoleno. Mobilní data mám neomezené, zkoušel jsem i Wifi i restart, stále stejný problém. Jinak vše funguje v pořádku. Poradíte prosím, čím by to mohlo být? Moc děkuji.

Obrázek
Petr_bb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Domin7 24. 1. 2023 10:51

Podle googlu, co jsi ještě neudělal (podle toho co píšeš, možná už jsi zkoušel), radí ještě vymazat mezipameť Chromu a pak ještě přeinstalovat Chrome.

Krok 1: Obnovte připojení k internetu
Zkontrolujte, zda zařízení není v režimu Letadlo.
Zkontrolujte připojení Wi-Fi.
Zkontrolujte mobilní datové připojení
Restartujte aplikaci Google.
Restartujte zařízení
Aktualizujte aplikaci Google.
Vymažte mezipaměť aplikace Google.
Vymažte data aplikace Google.
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod Vaso00 24. 1. 2023 10:58

Dává Samsung nějakou speciální akci k přechodu z iPhone? �
Pokud S23 vychytá to focení, tak návrat k Androidu bych uvítal.
Vaso00
Junior


Odeslat příspěvekod Petr_bb 24. 1. 2023 14:19

Supr, díky! :-)
Pomohlo vypnout v Chrome "Při vyhledávání na Googlu zahrnovat okolní text" , kdyby někdo hledal viz. https://support.google.com/chrome/answe ... C3%AD-slov
Petr_bb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurec 24. 1. 2023 14:47

Vaso00 píše:Dává Samsung nějakou speciální akci k přechodu z iPhone? �
Pokud S23 vychytá to focení, tak návrat k Androidu bych uvítal.

Obyč cashback.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod orgáč 24. 1. 2023 16:22

Hlavně se to vůbec nevyplatí přecházet z iPhone, raději jim dej nějaký šunt z bazoše a iPhone prodej sám.
orgáč
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xzeit 27. 1. 2023 00:22

Zdravím všechny majitele S22 ultra. Chci se zeptat,je nějaký zásadní pozorovatelný rozdíl ve výkonu,nebo něčem mezi variantou s 8GB RAM a 12GB RAM?

Děkuji
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 27. 1. 2023 07:29

Žádný.
hurec
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků