Samsung Galaxy S23, S23+, S23 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod peta809 3. 2. 2023 07:08

Zdravím, máte už v takto krátké době někdo zkušenosti se službou Dopředný výkup od MP, díky které lze mít například nejnovější Galaxy S23 už od 99 Kč měsíčně? Úplně jsem nepochopil, co se stane po 26 měsících.

Když jim odprodám současný telefon, tak ten nový budu mít za zvýhodněnou cenu, ale ten další? Už nebudu mít co odprodat, takže bych musel koupit/začít splácet za plnou cenu? Snad si rozumíme.

Možná trochu srozumitelněji: Když hned odečtou výkupní cenu toho nového, tak ten další pak budu mít levnější jen o jeho výkupní cenu, kdežto teď ten první bych měl levnější o jeho výkupní cenu a o výkupní cenu mého současného. Já tomu rozumím takto.

Budu rád, když se podělíte o své zkušenosti a názory. Děkuji.

Více informací o údajně revoluční službě zde: https://www.mp.cz/dopredny-vykup
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renek1 3. 2. 2023 08:06

Mobil Pohotovost má takzvanou online chatovací službu tudíž veškeré dotazy ohledně toho můžeš zadat tam a bude ti zodpovězeno s touhle službou asi zatím ještě nebude mít nikdo velkou zkušenost a když tak to budou jen takový dohady od někoho kdo tomu moc nerozumím Lepší je vždycky podpora na dané internetové stránce
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rollioli 3. 2. 2023 08:16

Hardy. píše:Já jsem zase rád, že konečně funguje reverzní bezdrátové nabíjení při nabíjení samotného telefonu. To u předchozích modelů (bez Snapdragonu) nešlo. :)


To nie je pravda, funguje to aj s Exynosom. Pre istotu som to teraz skúsil a funguje to. Používam to dosť často na cestách, alebo ak si zabudnem nabíjačku na hodinky, tak zapojím mobil káblom a hodinky položím na ňho. :-)
rollioli
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 3. 2. 2023 08:50

Pouzivam to uz od dob S10+, takze procesor s tim nema nic spolecneho. Na cestach v noci pichnu do nabijecky telefon a na zada dam hodinky..
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan.machalik 3. 2. 2023 09:03

Souhlas, pouzival jsem na S22 normalne, ted jsem zkusil na S10e a taktez funkcni - nabijeni z kabelu + na zadech hodinky...
Galaxy Spica>Xperia X1>HTC Touch HD>Galaxy Ace>Galaxy S Advance>Galaxy S2>Galaxy S4>LG G3>LG G4>Honor 8>Huawei P10>P20>P20 Pro>P30 Pro>Galaxy S10+>S20+>Mi10T Pro>S21U>S22U>S23U->S24U
jan.machalik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hardy. 3. 2. 2023 09:08

Ty jo, zajímavý. Cca rok nazpět mi to nešlo jak na S21, tak S22. A třeba na takové S21 FE to šlo už od uvedení. Možná to opravili s nějakým updatem.
Naposledy upravil Hardy. dne 3. 2. 2023 09:10, celkově upraveno 1
Hardy.
Junior

Odeslat příspěvekod Kasprik 3. 2. 2023 09:09

https://mobilizujeme.cz/clanky/rada-galaxy-s23-v-prvnim-benchmarku-predchozi-generaci-zaslapala-do-zeme
Kasprik
Junior

Odeslat příspěvekod EviatorCZ 3. 2. 2023 09:32

Myslím, že o pár stránek zpět někdo psal, že bude mít telefon bude mít dostupný už 3.února. Má jej někdo už v chapadlech? :-)
Mě teď poslal samsung.cz, že mi S23+ právě odeslal do Alzaboxu, tak jsem zvědavý jestli dorazí ještě přes víkend nebo až v pondělní vlně... Protože obvykle mi obvykle do alzaboxu chodí věci od zásilkovny i přes víkend...
EviatorCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Michalisko66 3. 2. 2023 09:40

Kasprik píše:https://mobilizujeme.cz/clanky/rada-galaxy-s23-v-prvnim-benchmarku-predchozi-generaci-zaslapala-do-zeme

To vypadá hodně slušně, na druhou stranu férovější srovnání by bylo S23 vs S22 Exynos vs S22 SD. I když je pravda, že z našeho evropského hlediska spíš pro info a relevantní je tohle.
Michalisko66
Junior

Odeslat příspěvekod rollioli 3. 2. 2023 09:52

Test Snapdragonovej verzie malej S22 je cca 1900-2000 bodov (na rôznych weboch je to odlišné), takže nárast výkonu tu je aj oproti Snap verzii z minulého roku. :)
rollioli
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 3. 2. 2023 10:39

Snapdragon je spicka, o tom je zbytocne debatovat. Moj posledny bol SD 835, takze po dlhych rokoch to bude navrat vo velkom style.
Netreba zabudat ze nejde len o nejake cisla v jednom benchmarku, ide celkovy SoC. CPU jadra - celkovy vykon, GPU - graficky vykon, novy Image Signal Processing pre fotografie, novy NPU, nove radio moduly pre mobilny signal, Wifi, BT - potencialne lepsi prijem signalu, v neposlednom rade aj lepsia vydrz na bateriu, ale aj lepsia softverova podpora v appkach, hrach atd... nie je to mala zmena :)
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod r_konf 3. 2. 2023 10:40

EviatorCZ píše:Myslím, že o pár stránek zpět někdo psal, že bude mít telefon bude mít dostupný už 3.února. Má jej někdo už v chapadlech? :-)
Mě teď poslal samsung.cz, že mi S23+ právě odeslal do Alzaboxu, tak jsem zvědavý jestli dorazí ještě přes víkend nebo až v pondělní vlně... Protože obvykle mi obvykle do alzaboxu chodí věci od zásilkovny i přes víkend...


Taky jsem objednal na Samsungu a od středy je stav objednávky "odesláno". Ale hádám že ještě nic neodeslali, protože následující stav je "na cestě". Dopravu mám taky Zásilkovnu.
r_konf
Junior

Odeslat příspěvekod EviatorCZ 3. 2. 2023 10:56

JJ, já už mám na cestě od rána... a mám i kód na tracking...
EviatorCZ
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 3. 2. 2023 11:38

Hardy. píše:Ty jo, zajímavý. Cca rok nazpět mi to nešlo jak na S21, tak S22. A třeba na takové S21 FE to šlo už od uvedení. Možná to opravili s nějakým updatem.

Neuraz se ale spíš bych viděl problém v tom že tady byl telefon chytřejší než jeho majitel
Pokud někdo neumí něco nastavit Neměl by to svádět na dané zařízení
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgáč 3. 2. 2023 11:41

Samsung mluvčí v akci :mrgreen:
orgáč
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků